Nikon FTZ II
SKLEP
  • Nikon FTZ II
  • Nikon FTZ II nowy adapter

Adapter Nikon FTZ II

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  • nowa, uszczelniona konstrukcja
  • wsparcie ok. 360 obiektywów Nikkor
  • zapewnia lepszą ostrość i działanie AF
  • usprawnia VR przy aparatach Z
898,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Adapter Nikon FTZ II

Adapter do mocowania Nikon FTZ II to druga, jeszcze lepsza wersja, która pozwoli Ci używać obiektywów Nikon F-Mount w aparatach serii Z z pełnią możliwości i jeszcze lepszą jakością.  Usprawniona ergonomia sprawia, że podczas fotografowania w kadrze pionowym masz dużo miejsca na wygodne ułożenie palców – nawet w rękawiczkach. Niezależnie od tego, jakiego obiektywu z mocowaniem F używasz, zdjęcia nie tracą na jakości, a obiektywy Nikkor bez stabilizacji optycznej (VR) mają jeszcze lepszą jakość.

Setki obiektywów z mocowaniem F zyskują teraz możliwość fotografowania z automatyczną ekspozycją. Obiektywy z mocowaniem Nikon F wyposażone we wbudowany silnik AF zachowują pełne działanie.*

ftz_ii_auto_exposure__Get_Original_.jpgz_series_yaw_pitch_detection__Get_Origin

Usprawniono także działanie obiektywów VR w systemie Nikon F dzięki czemu dostępna w obiektywie funkcja wykrywania ruchu w poziomie i pionie jest uzupełniana dostępną w aparacie funkcją wykrywania przechylenia w trzeciej osi. Natomiast podczas używania obiektywu z mocowaniem F bez mechanizmu redukcji drgań ruch w poziomie i pionie oraz przechylenie są korygowane przez samą matrycę w aparacie.

W odpornej na pył i zachlapanie konstrukcji wykorzystano gumowe uszczelnienia w miejscach połączeń obiektywu i aparatu, a także w przypadku przycisków i dźwigni. Wytrzymały i lekki tubus ze stopu magnezu zawsze doskonale sprawdza się w podróży.

* Pełna funkcja AF/AE jest obsługiwana w przypadku korzystania z obiektywów formatu FX lub DX: AF-S typu G/D/E, AF-P typu G/E, AF-I typu D oraz telekonwerterów AF-S/AF-I.


Autoryzowany sklep fotograficzny Nikon, e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Nikon Z
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Kod EAN
4960759909121