Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Canon Extender RF 1.4x
1
  • Canon Extender RF 1.4x
  • Autoryzowany sklep Canon

Canon Extender RF 1.4x

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Główne cechy:

  • optymalna konstrukcja: 7 elementów, 4 grupy
  • lekka konstrukcja - 225 g
  • zwarta konstrukcja - 71,2 × 20,3 mm
2 829,00 zł
Brutto
Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Canon Extender RF 1.4x

Konwerter 1.4x zwiększ zasięg wybranych obiektywów Canon z mocowaniem RF dzięki przedłużeniu Extender RF 1.4x. Zdecydowanie sprawdzi się dla entuzjastów fotografii i profesjonalnych fotografów, którzy chcą zwiększyć siłę i zakres zasięgu obiektywów RF. Może posłużyć jako świetne narzędzie w rękach reporterów, oraz fotografów sportu i przyrody. Pozwala generować zdjęcia charakteryzujące się wysoką jakością, jednocześnie umożliwiając szybką komunikację aparatu z obiektywem.

Dwukrotnie powiększa, jednocześnie zachowując pełną komunikację między obiektywem a korpusem aparatu, dzięki czemu pomiar, autofokus i stabilizacja obrazu działają bez uszczerbku na jakości. Dodatkowo konstrukcja Extender RF została uodporniona na kurz i wodę oraz posiada zewnętrzną osłonę termiczną, która odpowiada za optymalną wydajność niezależnie od warunków.

Przeznaczenie:

Został zaprojektowany z myślą o obiektywach z mocowaniem RF, obecnie możliwe kombinacje to:

  • W przypadku obiektywu RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM konwerter może być używany wyłącznie na ogniskowej w zakresie 300-500mm
  • Obiekty RF 600 mm F11 IS STM
  • Obiektyw RF 800 mm F11 IS STM


Budowa

Szkło znajdujące się w konwerterze Canon posiada dużą refrakcję i niską dyspersję, która umożliwia kontrolę krzywizny pola i aberracji chromatycznej. Extender RF 1.4x wyposażony został w 3-warstwowy układ soczewek, mający na celu zapobiegać efekcie zjawy redukując powierzchnię mającą styczność z powietrzem. Pokryty został białą powłoką termiczną występującą również na obudowie obiektywu RF 100-500 mm F4.5-7.1 L IS USM, która daje zabezpieczenie pracy w wysokiej temperaturze.


Autoryzowany sklep Canon www.e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon RF
Elementy / Grupy
7/4
Waga
225 g
Wymiary
71,2 × 20,3 mm
Kod EAN
4549292168044

Zobacz także