Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Nikon TC-14E III Sklep fotograficzny w centrum Warszawy
  • Nikon TC-14E III Sklep fotograficzny w centrum Warszawy

Nikon TC-14E III

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h

Dodatkowe informacje:

  • najnowsza wersja!
  • powłoki fluorowe
  • 7 elementów w 4 grupach
  • wydłuża ogniskową o 40%
2 249,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Nikon TC-14E III


Telekonwerter o krotności 1,4x i doskonałych parametrach optycznych. Telekonwerter ten, zwiększający ogniskową wybranych obiektywów NIKKOR o 40%, sprawdza się w fotografii sportowej, reporterskiej i przyrodniczej, gdzie często potrzebne są dłuższe ogniskowe.

Telekonwerter sprawnie współpracuje z jasnymi obiektywami stało- i zmiennoogniskowymi, zapewniając świetne zdjęcia o wysokiej rozdzielczości nawet przy maksymalnie otwartej przysłonie. Konstrukcja optyczna konwertera pozwala całkowicie wykorzystać potencjał optyczny obiektywu i minimalizuje aberrację chromatyczną, którą może wprowadzać sam telekonwerter. Przednią i tylną powierzchnię pokryto powłokami fluorowymi, które odpychają brud i wilgoć, a uszczelnienia tubusu zapewniają profesjonalną klasę odporności na warunki atmosferyczne.Autoryzowany sklep fotograficzny Nikon e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Nikon F
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Autofocus
Autofocus - AF
Nowy produkt

Zobacz także