
Sigma 120-300/2.8 S DG OS HSM (Canon) Od RĘKI!
Dodatkowe informacje:
- do pełnej klatki
- mocowania Canon, Nikon
- 2 soczewki FLD i jedna SLD
- silnik HSM
- Stabilizacja obrazu

Dodatkowe informacje:
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni
Stacja dokująca pozwalająca na precyzyjną kalibrację wybranych obiektywów firmy Sigma za pomocą oprogramowania SIGMA Optimization Pro (do pobrania ze strony producenta).
Sigma USB Dock to wyjątkowo niepozorne urządzenie, które bez problemu mieści się w dłoni. Zostało wykonane głównie z tworzywa sztucznego, jednak po odkręceniu dekielka naszym oczom ukaże się metalowy pierścień, do którego przymocujemy obiektyw z mocowaniem Canon EF. Do tego otrzymujemy port USB 2.0 oraz małą diodę, która informuje o poprawnym podłączeniu konsoli do komputera (PC lub Mac).
Do efektywnej konfiguracji będziemy potrzebować tylko trzech rzeczy: komputera, urządzenia SIGMA Dock USB oraz darmowego oprogramowania SIGMA Optimization Pro, które pobierzemy ze strony www.sigma-global.com
Autoryzowany sklep fotograficzny SIGMA -www.e-oko.pl
Dodatkowe informacje:
Dodatkowe informacje:
Dodatkowe informacje: