Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Leica M-A aparat analogowy
  • Leica M-A aparat analogowy
  • Leica M-A Czarna (body)
  • Leica M-A Autoryzowany Sklep Fotograficzny Warszawa
  • Leica MA 0.72 czarny
  • Leica M-A Czarna (body) Warszawa Leica

Leica M-A Czarna (body)

Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

  • legendarna seria
  • elementy wykonane z jednego bloku metalu
  • trwałość i odporność
  • aparat na całe życie
21 199,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Leica M-A Czarna

Skupiając się na założeniach towarzyszących firmie Leica od momentu założenia, nowy analogowy model dalmierzowy M-A charakteryzuje się wyjątkową prostotą i intuicyjnością obsługi. Jest to następca kultowego modelu Leica M3 i od tamtej pory jest to pierwszy, całkowicie mechaniczny model w ofercie. Seria M-A jest zaprojektowana całkowicie pod kątem czystej, niczym nie skrępowanej fotografii. Model ten charakteryzuje się dużym i jasnym wizjerem o powiększeniu 0.72x z precyzyjnym mechanizmem dalmierzowym, pozwalającym na precyzyjne ustawianie ostrości za pomocą obiektywów z bagnetem Leica M.

W pełni mechaniczna konstrukcja aparatu M-A oznacza, że nie wymaga on zasilania bateryjnego do działania. Ekspozycja jest kontrolowana za pomocą czasu migawki, nawet z prędkością 1/1000s. Najdłuższy czas naświetlania to 1 sekunda, a możliwość synchronizacji z lampą błyskową to 1/50s. Aparat jest wyposażony także w gorąca stopkę, tak aby współpracować z szerokim wyborem lamp błyskowych. Aparat Leica M-A jest kompatybilny ze wszystkimi obiektywami wyposażonymi w bagnet Leica-M w zakresie ogniskowych od 16mm do 135mm (z racji na powiększenie wizjera).

Obudowa aparatu została wykonana z jednolitych elementów wykonanych z mosiądzu — zarówno na górnym jak i dolnym deklu i pomalowana na kolor czarnego chromu — dla dyskrecji i elegancji. Linie obrazowania do ustawiania ostrości przez wizjer dalmierzowy jest automatycznie aktywowane po podłączeniu dedykowanego obiektywu.


Autoryzowany sklep fotograficzny Leica e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
36 miesięcy
Waga
578 g
Wymiary
138 x 38 x 77 mm
Samowyzwalacz
tak
Migawka
1s - 1/1000s
Kod EAN
0799429103705
Nowy produkt

Zobacz także