Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sony A6500 BODY Sklep w Warszawie ze sprzętem foto nowym i używanym
  • Sony A6500 BODY Sklep w Warszawie ze sprzętem foto nowym i używanym
  • Sony A6500 Profesjonalny sprzęt foto - aparaty i obiektywy
  • Sony A6500 skup sprzętu foto za gotówkę
  • A6500 aparat foto
  • A6500 sklep fotograficzny e-oko.pl
  • Sony A6500 sklep internetowy e-oko.pl

Sony A6500 BODY RABAT 630 zł* + 1 rok gwarancji

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • 5-osiowa stabilizacja matrycy
  • 425 punktów czujników AF
  • dotykowy, odchylany ekran
  • większy bufor

Przy zakupie z wybranym obiektywem RABAT 630 zł.
Promocja trwa do 31.12.2019r.

5 598,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Sony A6500 


Model wielokrotnie nagradzanej linii bezlusterkowców utwierdza w przekonaniu, że dla inżynierów z Sony nie ma rzeczy niemożliwych. Zmiany wprowadzane z modelu na model doprowadziły do powstania „kieszonkowego” aparatu dorównującemu osiągami najwyższym modelom pełnoklatkowym.

Mimo że aparat niewiele różni się od poprzedników wyglądem, jego wnętrze zostało znacząco przeprojektowane. Wsłuchując się w potrzeby swoich Klientów, Sony wyposażyło model A6500 w tę samą matrycę 24,2 Mpx, procesor Bionz X i system 4D Focus z tą różnicą, że sensor ten - po raz pierwszy w aparacie Sony z matrycą APS-C - jest stabilizowany w 5 osiach w każdym trybie pracy. Wydajność tego układu jest taka sama jak w II generacji modeli A7 i wynosi nawet 5EV. Sony A6500 wykona 11 zdjęć na sekundę, przy włączonym podglądzie na żywo liczba klatek zmniejsza się do 8. Usprawnieniem nie bez znaczenia jest też zamontowanie dodatkowego chipa LSI zwiększającego moc bufora aparatu. W A6500 można zapisać do 307 (JPG) lub 107(RAW) plików w serii, przy czym w celu ich podglądu nie trzeba czekać do końca zapisu serii na karcie!


5-osiowy system stabilizacji

Możliwość bardziej stabilnego zapisywania zdjęć oraz filmów zyskujemy dzięki systemowi kompensującemu 5 rodzajów drgań. Działa on zarówno z obiektywami z mocowaniem typu E jak i typu A przy zastosowaniu odpowiedniego adaptera (LA-EA3 lub LA-EA4). W przypadku szkieł z bagnetem E wyposażonych dodatkowo w system OSS (Optical SteadyShot) kompensacja pochylenia i odchylenia odbywa się w obiektywie, a przemieszczenia poziome i pionowe oraz przechyły są stabilizowane przez korpus.


Autofocus z potencjałem

Odziedziczony po A6300 system 4d Focus łączy w sobie szybkość systemów AF opartych na detekcji fazy z wyjątkową dokładnością, którą zapewnia detekcja kontrastu.
Ustawianie ostrości potrwa zaledwie 0,05 sekundy. Czujnik AF dysponuje 425 polami ostrości opartymi na detekcji fazy. Podpięcie do korpusu obiektywów z mocowaniem typu A nie osłabi pracy AF, a śledzenia ostrości nadal będzie możliwe. High-density Tracking AF płynnie aktywuje punkty AF, dając szerokie pokrycie i pozwalając śledzić obiekty poruszające się w kadrze z nieomylną precyzją. Funkcja Eye AF zaś wykryje oko i precyzyjnie ustawi na nie ostrość niezależnie z jaką przysłoną będziemy fotografować i jak szybkim obiektywem. Funkcja ta jest kompatybilna również z trybem AF-C, czyli podczas poruszania się obiektu, gdy focus działa w sposób ciągły. Wspomniana gęstość pól AF zapewni dokładność przy wykrywaniu ostrości oczu.


Ekran dotykowy

Kolejną znaczącą zmianą jest wprowadzenie dotykowego wyświetlacza o przekątnej 3”, którym kontrolować można najważniejsze funkcje autofocusa. Ta innowacja pozwoli ustawić ostrość w sposób intuicyjny, wystarczy dotknąć palcem ekran LCD w miejscu, w którym ma być ustawiona ostrość. Przesuwanie palcem po ekranie i sterowanie punktem ostrości jest możliwe również w trakcie podglądu przez wizjer.


Nagrywanie w rozdzielczości 4K

Model A6500 umożliwia zapis materiału filmowego 4K na kartę pamięci. Model ten pozwala nagrywać obraz 4K (3840 x 2160p) w popularnym formacie Super 35mm, przy wykorzystaniu pełnej szerokości przetwornika obrazu. Podczas filmowania aparat odczytuje wszystkie piksele, nie łącząc ich w grupy. W rezultacie gromadzone dane 6K (odpowiednik 20 megapikseli) zawierają około 2,4x więcej pikseli niż obraz 4K UHD. W wyniku ich przekształcenia przez procesor powstaje materiał 4K o wyjątkowej szczegółowości i głębi.


Tryb S&Q umożliwi rejestracje obrazu w zwolnionym i przyspieszonym tempie. Do wyboru jest 8 prędkości w przedziale od 1 do 100 kl/s. Takie nagrywanie daje możliwość montażu w czterokrotnie zwolnionym tempie i w rozdzielczości Full HD. Do dyspozycji są krzywe S-Log, które rozszerzą zakres dynamiczny rejestrowanego obrazu. Aparat obsługuje także rozszerzoną przestrzeń barw S-Gamut. Obie te cechy oznaczają więcej twórczych możliwości w postprodukcji.


Wytrzymałość

Korpus został w całości wykonany ze stopu magnezu. Wytrzymałością cechuje się również migawka, której możliwości wyceniono na około 200 000 cykli. Do modelu A6500 przeniesiono kilka rozwiązań charakterystycznych dla serii A7 II, jak chociażby wzmocnione mocowanie obiektywu czy większy przycisk spustu migawki. Udoskonaleniom objęto również oprogramowanie, w tym menu użytkownika.

Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
APS-C
Rozdzielczość matrycy
18-24 MPx
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Filmowanie
4K
Czułość
100-512000 ISO
Czasy naświetlania
30s-1/4000s
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Lampa błyskowa
Tak
Nowy produkt

Zobacz także