Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Obniżka Nowy - 1 335,00 zł
 • Sony A9 II sklep fotograficzny dla profesjonalistów
 • Sony A9 II przyjmujemy sprzęt fotograficzny w rozliczeniu

Sony A9 II + Sony 70-200/4 G OSS ZWROT 1900zł* VOUCHER 450zł*

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

 • NOWOŚĆ!
 • Matryca 24,2 Mpix
 • Zdjęcia seryjne 20kl/s bez blackoutu
 • Ulepszony, szybki mechanizm Fast Hybrid AF
 • Funkcja notatek głosowych
 • SONY CASHBACK 1900zł*
 • *VOUCHER 450zł na zakup obiektywu SONY
26 895,00 zł
28 230,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

SONY A9 II


Stworzony dla szybkości, niezawodności i efektywności

Aparat A9 II ma rozwiązania, które spełniają oczekiwania profesjonalistów, w tym także złożone opcje pracy i łączność sieciową ułatwiające pracę w plenerze, niezawodność działania w niedostępnych terenach oraz niezrównaną szybkość.


Uwiecznij ulotne wcześniej chwile, które tworzą historię

Duża szybkość zdjęć seryjnych — maks. 20 kl./s
Innowacyjny pełnoklatkowy przetwornik Exmor RSTM CMOS i procesor BIONZ XTM współpracują w trybie zdjęć seryjnych z funkcją śledzenia AF/AE, osiągając szybkość 20 kl./s.1 Niezwykła szybkość i potężny bufor pozwolą uchwycić tę najważniejszą z chwil.Fotografowanie bez efektu zaciemnienia
Elektroniczna migawka eliminuje zaciemnienie typowe dla lustrzanek. Obiekt widać przy zwalnianiu migawki w widoku na żywo 60 kl./s, z minimalnym opóźnieniem zdjęć seryjnych.


(A) Zdjęcie bez efektu zaciemnienia (B) Zdjęcie z efektem zaciemnienia


Obliczenia AF/AE do 60 razy na sekundę.
Światło dociera do przetwornika bez mechanicznych zakłóceń. Połączenie bezlusterkowej konstrukcji i technologii zwiększających szybkość zapewnia AF/AE na pełnoklatkowej płaszczyźnie ogniskowej.


(1) obliczenia AF/AE (2) 60 razy/s. (3) 20 kl./s.


Elektr. migawka: czas otwarcia do 1/32000 s.
Elektroniczna migawka o czasie otwarcia do 1/32 000 s.4 przewyższa migawki mechaniczne, kreując nową ekspresję obrazu. Pozwala utrzymać mniejszą głębię ostrości bez filtra ND nawet w jasnym świetle.

Brak rozpraszających dźwięków
Elektroniczna migawka niwelująca zniekształceniami pozwala na ciche uchwycenie sceny, bez ryzyka, że odgłos mechanicznego lustra lub migawki zakłóci na przykład napięcie podczas wydarzeń sportowych.

Fotografowanie bez migotania
Wykrywane jest migotanie sztucznych źródeł światła, a migawki odpowiednio ustawiana, by ograniczyć anomalia ekspozycji i kolorów (przy krótkich czasach otwarcia migawki) oraz w zdjęciach seryjnych.Redukcja migotania [1] WŁ. [2] WYŁ.

10 kl./s7 z mechaniczną migawką
Mechaniczna migawka umożliwia teraz robienie zdjęć seryjnych z prędkością do 10 kl./s7 i może być również używana z lampą błyskową. Możesz skorzystać ze zdjęć seryjnych o dużej szybkości w zależności od sytuacji.

Pełnoklatkowy przetwornik „stacked CMOS” z pamięcią
Pełnoklatkowy 24,2-megapikselowy przetwornik obrazu przechowuje dane w pamięci wewnętrznej, umożliwiając błyskawiczny odczyt. Przetwornik CMOS oraz ulepszony silnik procesora obrazu BIONZ X zapewniają prawdziwą cyfrową swobodę.


[Struktura w technologii BSI z wbudowaną pamięcią]
(1) Obszar pikseli (2) Wbudowana pamięć (3) Szybki obwód przetwarzania sygnału (4) Silnik procesora obrazu
Zachwycająca wydajność autofocusa

4D FOCUS: szeroki system AF
Dzięki AF z 693-polową detekcją fazy i 425-polową detekcją kontrastu czujnik zapewnia szeroki autofokus o wysokiej gęstości pokrywający 93% obrazu.

4D FOCUS: szybki system AF
Ulepszony, szybki mechanizm Fast Hybrid AF sprawia, że aparat A9 II błyskawicznie ostrzy nawet w słabym świetle, doskonale rejestrując obiekt.

4D FOCUS: niezawodne śledzenie obiektów
Ciągły autofokus ze zoptymalizowanym algorytmem zapewnia znacznie większą dokładność i ułatwia śledzenie. Stale aktywny mechanizm AF umożliwia śledzenie ruchu obiektu nawet podczas wyzwalania migawki.


Prędkość i sztuczna inteligencja

Funkcje śledzenia w czasie rzeczywistym oraz Eye AF w czasie rzeczywistym zostały stworzone z myślą o szybkim, precyzyjnym i inteligentnym śledzeniu obiektu przy wykorzystaniu algorytmów opartych na SI oraz przetwarzania ogromnym ilości danych w czasie rzeczywistym.

Śledzenie w czasie rzeczywistym na bazie SI
Po wybraniu obiektu ostrość zostaje precyzyjnie na nim ustawiona po wciśnięciu przycisku spustu migawki do połowy. Zmiany pozycji są precyzyjnie śledzone, co zapewnia swobodę kadrowania i umożliwia koncentrację na najlepszym ujęciu.Algorytm rozpoznawania AI wydajnie przetwarza dane z przetwornika obrazu: kolor, wzór, odległość, twarz i oczy i zapewnia wysoką dokładność.


(1) Twarz [AI] (2) Oczy [AI] (3) Kolor (4) Wzór (5) Odległość (6) Przetwarzanie w czasie rzeczywistym.

Natychmiastowe ustawienie ostrości na jednym oku
Nawet gdy inny obiekt przesunie się przed obiektywem, funkcja Real-time Eye AF może utrzymać ostrość na oczach wybranego obiektu, gdy przycisk migawki wciśnięty jest do połowy, albo po naciśnięciu AF-ON lub niestandardowego przycisku.

Wybór prawego/lewego oka
Za pomocą niestandardowego przycisku możesz nawet wybrać konkretne oko przed lub w trakcie fotografowania. Pozwala to skupić się na kompozycji, oświetleniu i innych szczegółach.

Eye AF do fotografowania zwierząt
Szybka i precyzyjna automatyczna detekcja i śledzenie oka ludzkiego i zwierzęcego znacznie zwiększa szanse na sukces przy fotografowaniu zwierząt dzikich lub domowych.Więcej funkcji AF daje pewność tworzenia wspaniałych obrazów

Niezawodny nawet przy słabym świetle
Zaawansowane algorytmy AF zwiększają precyzję autofokusa w słabym świetle nawet do EV-3. „Priorytet ostrości w napędzie przysłony” umożliwia dokładniejsze ustawianie ostrości w słabym świetle i przy zwiększonej przysłonie.

Ulepszona funkcjonalność ramki ostrzenia
Nawet przy wciśniętym do połowy przycisku spustu migawki obszar ostrości można przesunąć w dowolne miejsce przełącznikiem wielofunkcyjnym. Kolor ramki ostrzenia może być ustawiony na czerwony lub biały, w zależności od scenerii.


Nieprzeciętna jakość obrazu

Zaawansowany przetwornik obrazu „stacked CMOS”
Około 24,2 efektywnych megapikseli, wysoka czułość, konstrukcja w technologii BSI, konstrukcja bez odstępów między mikrosoczewkami i inne innowacje firmy Sony zapewniają zachwycające zdjęcia w szerokim zakresie scenerii i okoliczności fotografowania.
Najnowszy silnik procesora obrazu BIONZ X współpracuje z układem o dużej skali integracji, zwiększając wydajność procesora w wysokiej rozdzielczości.
Działanie z wysoką czułością aż do ISO 51 20014 i wydajny algorytmu zapewniają znakomitą ekspresję obrazu, naturalny kolor skóry i płynne przejścia tonalne w rejonach takich jak niebo. Dostępne jest 14-bitowe wyjście RAW.

Wizjer OLED Tru-Finder™ z 3,68 mln punktów pokazuje szczegółowy obraz. Klatkaż 120 kl./s zapewnia płynny obraz wizjera z minimalnym rozmyciem obiektów. Powłoka fluorowa na zewnętrznej soczewce zmniejsza przyczepność kurzu i ułatwia czyszczenie.
5-osiowa optyczna stabilizacja obrazu w korpusie zwiększa szybkość migawki o 5,5 stopnia. Stabilizacja obrazu w monitorze ułatwia kadrowanie ujęć ruchomych obiektów.
Firma Sony przeprojektowała migawkę, dodając amortyzowane śruby, które absorbują wszelkie wstrząsy. Ulepszony algorytm stabilizacji skutecznie redukuje rozmycie obrazu. Dźwięk migawki również został wyciszony.Nagrywanie pięknych filmów 4K


Pełny odczyt pikseli bez łączenia ich w grupy umożliwia skompresowanie ok. 2,4 raza więcej danych, niż jest to wymagane w przypadku formatu 4K (to odpowiednik ilości danych wymaganych dla 6K) w rozdzielczości 4K 3840 x 2160. Wszechstronność dzięki wydajnemu systemowi Fast Hybrid AF, funkcjom Eye AF, Touch Tracking itd.

Funkcja Real-time Eye AF działa również podczas filmowania, wykrywając oczy obiektu i śledząc jedno z nich. Aparat A9 II utrzymuje na nim ostrość, a Ty możesz skupić się na kompozycji.
Podczas nagrywania filmów aparatem α9 II na obiekcie dotkniętym na ekranie LCD automatycznie ustawiana jest ostrość i można go śledzić funkcją Touch Tracking. Po wykryciu ludzkiego oka włączy się funkcja Real-time Eye AF, która również je śledzi.

Stopka Multi Interface (stopka MI) została wzbogacona o cyfrowy interfejs audio. Korzystając z nowego mikrofonu kierunkowego ECM-B1M, można nagrywać dźwięk o wysokiej jakości przy minimalnych zniekształceniach.
Płynny i niezawodny szybki przesył dużych zdjęć do wyznaczonego serwera FTP jest teraz dostępny poprzez złącze LAN obsługujące standard 1000BASE-T. Przesyłanie danych przez FTPS gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.
By sprostać wymaganiom natychmiastowego dostarczania zdjęć, aparat α9 II obsługuje przesyłanie w tle na serwer FTP, zarówno podczas sesji, jak i po niej, w formatach JPEG i RAW. Można przypisać nawet dziewięć serwerów FTP.
Nowa funkcja Notatki głosowe pozwala nagrywać opisy dźwiękowe zdjęć lub warunków fotografowania o długości do 60 s i dołączania ich do zdjęć w formie plików .wav. IPTC i numer seryjny aparatu również mogą być osadzone w pliku ze zdjęciem.
Zdalne sterowanie jest możliwe dzięki aplikacji na komputer Remote Camera Tool, która pozwala na wygodne sterowanie, gdy dostęp dla fotografa jest utrudniony, na przykład podczas zdjęć z lotu ptaka lub widoku z dachu obiektu sportowego.
Oprócz pasma 2,4 GHz dostępny jest również transfer Wi-Fi® w paśmie 5 GHz (bezprzewodowy LAN IEEE 802.11ac). Bezprzewodowe zdalne fotografowanie z poziomu komputera również jest możliwe.

Nowo dodane łącze USB Type-CTM i usprawnienia w algorytmie zdalnego fotografowania z poziomu komputera znacząco poprawiają szybkość przesyłania danych. Pliki w formacie RAW bez kompresji możesz przesyłać płynnie, nie zakłócając swego trybu pracy.

Łatwa obsługa w pionie
Nowy uchwyt VG-C4EM zapewnia kontrolę dzięki optymalnej lokalizacji, rozmiarowi, kształtowi i materiałowi podobnemu do korpusu aparatu. Daje poczucie pewnej obsługi aparatu, gdy jest on trzymany pionowo.Realizuj profesjonalne, długie sesje
Aparat α9 II ma baterię NP-FZ100 o dużej pojemności. Dwie takie baterie mogą być użyte w opcjonalnym uchwycie pionowym VG-C4EM, dzięki czemu możesz spokojnie realizować długie sesje zdjęciowe lub fotografować w plenerze.Dwa gniazda na nośniki obsługujące standard UHS-II
Oba wejścia na nośniki pamięci zapewniają szybki zapis danych dzięki zgodności z UHS-I i UHS-II. Aparat A9 II może równocześnie lub kolejno zapisywać oddzielne dane RAW/JPEG zdjęć/filmów i kopiować dane pomiędzy kartami pamięci.Zapisz/Wczytaj ustawienia 
Nowa funkcja Zapisz/Wczytaj ustawienia zapisuje i odczytuje ustawienia aparatu na karcie SD, ułatwiając ich przenoszenie na inne aparaty A9 II. Opcja „Zapisz/Wczytaj ustawienia FTP” w menu „Funkcje przesyłu FTP” zachowuje i wczytuje ustawienia serwera FTP.

Wydajna selekcja zdjęć 
Oceniaj za pomocą gwiazdek i zabezpieczaj zdjęcia, wyświetlając i przeglądając zdjęcia na miejscu. Możesz również przeglądać duże kolekcje zdjęć, przeskakując co 10 lub 100 klatek, a także grupowo przeglądać zdjęcia seryjne.

Ulepszone menu interfejsu 
Ilustracje domyślnych ustawień na ekranie menu ułatwiają użytkowanie urządzenia. Ponadto, korzystając z przedniego pokrętła lub przycisku Fn możesz jedną ręką zmieniać zakładki menu.

Aparat w naszym sklepie fotograficznym pojawi się prawdopodobnie pod koniec października. 
Zapraszamy do składania zamówień!


Przykładowe zdjęcia wykonane przy użyciu nowego Sony A9 II:
Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
FullFrame
Rozdzielczość matrycy
18-24 MPx
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Zdjęcia seryjne
20 kl./s
Filmowanie
4K
Czułość
100-204800
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Nowy produkt

Zobacz także

GITZO Mountaineer GT1532

Dodatkowe informacje:

 • 3 sekcyjny statyw nowej serii Mountaineer
 • Technologia "Crabon exact"
 • System "G-lock ULTRA"
 • System "Gound level set"
 • Max. wysokość z wysuniętą kolumną: 158cm
 • Waga: 1,33kg
 • Udźwig: 10kg
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h
2 945,00 zł
Sony 600/4 GM OSS FE NOWOŚĆ!

Dodatkowe informacje:

 • NOWOŚĆ!
 • Najlżejszy teleobiektyw o jasności f/4
 • Najdłuższy z teleobiektywów stałoogniskowych Sony
 • 11-listkowa przysłona kołowa
 • Szybki, dokładny i cichy system AF
 • Trwała i niezawodna konstrukcja

Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni
59 998,00 zł