Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Canon R7 (EOS R7) Adapter EF-EOS R w zestawie*
1
 • Canon R7 (EOS R7) Adapter EF-EOS R w zestawie*
 • Canon R7 (EOS R7)
 • Połączenie technologii EOS R z formatem APS-C zapewnia niewielki, szybki i wydajny hybrydowy aparat bezlusterkowy.
 • Canon aparat bezlusterkowiec
 • Sklep i komis fotograficzny w centrum Warszawy.

Canon R7 (EOS R7) Adapter EF-EOS R w zestawie*

PRZEDSPRZEDAŻ przedsprzedaż

Główne cechy:

 • Matryca APS-C 32,5 megapiksela
 • Nawet 7-stopniowa stabilizacja obrazu
 • Rejestrowanie chwil dzięki niezwykłej szybkości
 • *Premierowa oferta promocyjna: zestaw obejmuje adapter mocowania Canon EF-EOS R. Do wyczerpania zapasów
7 349,00 zł
Brutto
Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Canon EOS R7

Nowy bezlusterkowiec reklamowany jest jako bardzo szybki aparat, idealny do fotografii przyrodniczej, sportowej i każdej innej wymagającej szybkiego czasu reakcji. Nie jest tak bez powodu. EOS R7 wykonuje serię zdjęć w prędkości 15 klatek na sekundę przy użyciu migawki mechanicznej i nawet do 30 klatek w przypadku migawki elektronicznej. Wyprzedza on pod tym względem swojego starszego brata 1DX Mark III którego prędkość wynosiła 20 kl./s, przy cenie ponad 3 razy wyższej niż R7. Nowy model zawiera także bardzo szybki, ulepszony procesor DIGIC X, który pozwala na zapisanie 42 plików RAW i 126 plików JPEG w jednej serii. Aparat zaopatrzony jest w matrycę APS-C, Dual Pixel CMOS AF II o rozdzielczości 32,5 megapiksela. Dla porównania w przypadku 7D Mark II było to 20,2 megapikseli. ISO 32 000 oraz wysokiej rozdzielczości wizjer elektroniczny sprawiają, że EOS R7 świetnie sprawdza się w trudnych warunkach oświetleniowych. Dużą zaletą aparatu jest jego autofocus, który radzi sobie w oświetleniu do -5EV lub z przysłoną f/22.

Premierowa oferta promocyjna: adapter mocowania Canon EF-EOS R w zestawie!

Premierowa oferta promocyjna z adapterem mocowania Canon EF-EOS R: bez problemu możesz przejść z lustrzanki cyfrowej na nowe rozwiązanie dzięki naszej premierowej ofercie promocyjnej: zestaw obejmuje adapter mocowania Canon EF-EOS R. Stosowanych dotąd z lustrzankami cyfrowymi obiektywów EF i EF-S można używać w aparacie EOS R7 z zachowaniem tej samej jakości, wydajności i funkcjonalności. Oferta dostępna tylko w momencie premiery aparatów Canon EOS R7 i EOS R10 – do wyczerpania zapasów.

Canon R7 Canon R7

Jaki będzie Twój następny krok?

Kontynuując tradycję znakomitych aparatów serii EOS 7D, model EOS R7 łączy w sobie najnowocześniejsze parametry z niezwykłą szybkością w korpusie aparatu bezlusterkowego serii EOS nowej generacji.

Innowacje systemu EOS R w połączeniu z matrycą APS-C

Aparat EOS R7 ma matrycę APS-C, dzięki czemu obiektywy zapewniają 1,6 raza większy zasięg teleobiektywu w porównaniu z taką samą ogniskową w aparacie pełnoklatkowym. Poczujesz się, jakbyś był tuż obok fotografowanego obiektu, dzięki czemu uchwycisz wypełniające cały kadr portrety zwierząt i zrobisz efektowne, pełne dynamiki zdjęcia.

Nowy standard konstrukcji aparatów APS-C

Zobacz, jak fotograficzka dzikiej przyrody i twórczyni treści Dani Connor używa aparatu EOS R7, by uwiecznić rysia iberyjskiego.

Canon R7Aparat EOS R7 w skrócie

Canon R7 Canon R7

Autofokus nowej generacji


Sztuczna inteligencja oparta na technologii uczenia głębokiego oraz rozpoznawanie obiektów

Jeszcze lepsza stabilizacja obrazu


Siedem stopni ochrony przed drganiami aparatu w przypadku używania obiektywu RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM i nawet 8 stopni ochrony w przypadku innych obiektywów RF

R7 zbliżenie foto przyrody Canon R7

Najnowszy standard jakości obrazu


Zdjęcia i filmy, które przekraczają oczekiwania

Kolejna przełomowa rzecz w konstrukcji EOS


Nowe funkcje, instynktowna obsługa

Canon R7 Canon R7

Szybkość i wydajność, które Cię zachwycą


Idealny moment fotograficzny może trwać zaledwie ułamki sekund, dlatego zaprojektowaliśmy aparat EOS R7 z myślą o wyjątkowej szybkości

Kolejne słowo w komunikacji


Udostępniaj, wysyłaj, transmituj i przetwarzaj


Autofokus nowej generacji
Sztuczna inteligencja oparta na technologii uczenia głębokiego oraz rozpoznawanie obiektów

Aparat EOS R7 ma technologię sztucznej inteligencji opartą na uczeniu głębokim oraz technologię iTR AF, które są dostępne również w aparatach EOS R3, EOS R5 i EOS R6. Oznacza to, że może rozpoznawać ludzi, zwierzęta i pojazdy oraz utrzymywać ich wyostrzenie niezależnie od tego, w którym miejscu kadru się znajdują.

fotografia pryzrodnicza R7

Autofokus, który przekracza oczekiwania


Fotografowie dzikiej przyrody będą zachwyceni tym, jak dobrze aparat rozpoznaje ptaki w locie i utrzymuje ich wyostrzenie podczas lotu na tle krajobrazu. Fotografowie sportowi będą zachwyceni możliwością śledzenia ludzi poruszających się szybko i w nieprzewidywalny sposób – nawet wtedy, gdy mają oni założone kaski, patrzą w innym kierunku lub odwracają się do góry nogami.

System regulacji ostrości Dual Pixel CMOS AF II w aparacie EOS R7 obejmuje i śledzi obiekty w niemal 100% kadru1 oraz umożliwia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości nawet przy słabym oświetleniu – do -5 EV 2 – lub z maksymalną przysłoną f/22.


Jeszcze lepsza stabilizacja obrazu
Siedem stopni ochrony przed drganiami aparatu


Wyobraź sobie, że możesz robić zdjęcia z długim czasem naświetlania z ręki i celowo rozmywać ruchome obiekty bez korzystania ze statywu. Możesz także rejestrować niezwykle płynne filmy, chodząc z aparatem. Wbudowany stabilizator obrazu (IBIS) w aparacie EOS R7 otwiera nowe obszary kreatywności i może skłonić do ponownego przemyślenia sposobu korzystania z aparatu.

Canon r7


Stabilny obraz nawet wtedy, gdy się poruszasz

System IBIS aparatu współpracuje z optycznym stabilizatorem obrazu występującym w wiele naszych obiektywach RF. Dzięki niezwykle szybkiej komunikacji uchwytu RF oraz dużej szerokości fizycznej możliwe jest uzyskanie 5-osiowej stabilizacji o skuteczności do 7 stopni3 w przypadku obiektywu RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM oraz nawet 8 stopni13 w przypadku innych obiektywów RF. Umożliwia to rejestrowanie stabilnego, pozbawionego efektów drgań aparatu obrazu z długim czasem naświetlania.

W przypadku fotografowania z obiektywami innymi niż typu IS (np. jasnymi obiektywami stałoogniskowymi) szerokie mocowanie obiektywu w systemie EOS-R pozwala systemowi IBIS w aparacie EOS R7 zapewniać skuteczną stabilizację aparatu.
panorama R7
System pomaga również poziomować pochyłe horyzonty i utrzymuje ostrość obiektów podczas panoramowania lub tworzenia panoram.W mgnieniu oka…
Szybkość i wydajność, które Cię zachwycą


Idealny moment fotograficzny może trwać zaledwie ułamki sekund, dlatego zaprojektowaliśmy aparat EOS R7 z myślą o wyjątkowej szybkości. Rejestruj pliki RAW, JPEG i HEIF z szybkością do 15 kl./s – lub do 30 kl./s z użyciem cichej migawki elektronicznej – z ciągłą regulacją AF i AE. Największa szybkość migawki elektronicznej (1/16 000 s) pozwala uchwycić szczegóły, których często nie dostrzega nieuzbrojone oko.

digic X

Stworzony z myślą o szybkiej reakcjiProcesor DIGIC X umożliwia szybką, dynamiczną obsługę i praktycznie eliminuje opóźnienie wyświetlania obrazu w wizjerze, co przekłada się na szybką pracę. W jednej serii 30 kl./s można zarejestrować nawet 42 pliki RAW i 126 plików JPEG.

Płynny ruch, idealnie uchwycony na filmieW przypadku nagrywania filmów w formacie 4K dostępna jest szybkość do 60p, a podczas nagrywania materiału Full HD – do 120p9. Możesz rejestrować poruszające się obiekty z niewiarygodną precyzją i tworzyć w postprodukcji materiały cechujące się bardzo płynnym odtwarzaniem w zwolnionym tempie.

Canon R7

Najnowszy standard jakości obrazu.
Zdjęcia i filmy, które przekraczają oczekiwania


Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia, czy nagrywasz filmy, matryca CMOS o rozdzielczości 32,5 megapiksela i procesor DIGIC X w aparacie EOS R7 zapewniają niesamowite rezultaty. Zalety techniczne systemu EOS R w połączeniu z naszą wiedzą w zakresie optyki i projektowania matryc zapewniają lepszą jakość obrazu niż dotychczas.

Canon R7

Jakość obrazu przekraczająca oczekiwania


Dzięki maksymalnej czułości ISO 32 000 zdjęcia są pełne szczegółów i kolorów, a ponadto mają szeroki zakres dynamiczny – nawet w słabym świetle. Bardzo wysoką jakość materiału wideo 4K można uzyskać przez nadpróbkowanie sygnału wyjściowego o rozdzielczości 7K. Z kolei profil Canon Log 3 zapewnia szeroki zakres dynamiki i umożliwia skuteczniejszą edycję nagrań.Kolejna przełomowa rzecz w konstrukcji EOS
Nowe funkcje, instynktowna obsługa

Postaw kolejne kroki w świecie kreatywności z aparatem, który ma nowe technologie, a którego obsługa jest instynktowa i przypomina pracę z lustrzanką cyfrową. Do nowych cech konstrukcyjnych, takich jak zespolony przełącznik punktu AF i tylne pokrętło regulacji, dołącza klasyczna obsługa systemu EOS oraz rozpoznawalne strony menu, dzięki czemu od samego początku poczujesz się komfortowo.

Canon r7 canon R7

Elektroniczny wizjer


Nawet niesamowity wizjer elektroniczny wyświetlający obraz w 120 kl./s i w rozdzielczości 2,36 mln punktów ma funkcję asystenta wizjera optycznego, który ułatwia pracę osobom przechodzącym z lustrzanek cyfrowych.

Obracany ekran LCD

Obracany ekran LCD ułatwia pracę pod nietypowym kątem. Obsługiwane jest także nagrywanie obrazu w pionie, co ułatwia rejestrowanie zdarzeń do publikacji w serwisach społecznościowych.

Kolejne słowo w komunikacji
Udostępniaj, wysyłaj, transmituj i przetwarzaj


Aparat EOS R7 obsługuje różne opcje łączności. Może współpracować ze smartfonem, z tabletem lub z komputerem za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect. Łącze Bluetooth o niskim poborze mocy utrzymuje połączenie z urządzeniem przenośnym, dzięki czemu możesz przeglądać, pobierać i udostępniać zdjęcia i filmy w pełnym lub zmniejszonym rozmiarze za pośrednictwem sieci Wi-Fi – niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz. Model EOS R7 idealnie współpracuje z iPhone’em11, więc można te urządzenia podłączyć za pomocą kabla USB-C.

Udostępniaj swoim obserwatorom w mediach społecznościowych ekscytujące wydarzenia na bieżąco lub wysyłaj zdjęcia bezpośrednio do klienta, jeśli pracujesz zawodowo. Aparat EOS R7 umożliwia nawet transmisję wideo na żywo w serwisie YouTube5.


R7Rozpocznij proces edycji wcześniej


Wbudowany moduł Wi-Fi ułatwia niezależne łączenie się z bramą internetową image.canon, co umożliwia bezpośrednie przesyłanie12 zdjęć i nagrań do pamięci w chmurze w celu późniejszego przejrzenia. Możesz przesyłać wszystkie obrazy, tak aby czekały na Ciebie, gdy wrócisz do domu, albo oceniać, wybierać i przesyłać tylko te zdjęcia, które chcesz.

Szczegółowe dane techniczne

Matryca światłoczuła

 • Typ
  W przybliżeniu Matryca CMOS (APS-C) 22,3 × 14,8 mm
 • Efektywna liczba pikseli
  32,5 megapiksela
 • Łączna liczba pikseli
  34,4 megapiksela
 • Format obrazu
  3:2
 • Filtr dolnoprzepustowy
  Wbudowany/stały
 • Czyszczenie matrycy
  Wbudowany system czyszczący EOS
 • Typ filtra kolorowego
  Kolor podstawowy
 • Matrycowy stabilizator obrazu
  Tak, do 8 stopni w zależności od użytego obiektywu1.
  Siedem stopni w przypadku używania obiektywu RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM3

Procesor obrazu

 • Typ
  DIGIC X

Obiektyw

 • Mocowanie obiektywu
  RF (natywna obsługa obiektywów RF i RF-S)
  Obiektywy EF i EF-S można zamontować za pomocą adaptera mocowania EF-EOS R, adaptera mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji lub adaptera mocowania EF-EOS R z uchwytem filtra wsuwanego
  Obiektywy EF-M nie są zgodne5
 • Ogniskowa
  Odpowiednik ogniskowej obiektywu 1,6x w przypadku obiektywów RF/RF-S i EF/EF-S
 • Stabilizator obrazu
  Obsługiwany, w połączeniu z matrycowym stabilizatorem obrazu

Regulacja ostrości

 • Typ
  Dual Pixel CMOS AF II
 • System / punkty AF
  100% w poziomie i 100% w pionie (wybór automatyczny)
  90% w poziomie i 100% w pionie (wybór ręczny)6
 • Zakres działania AF
  Od -5 do 20 EV (temp. 23°C, czułość ISO 100)7
 • Tryby AF
  One Shot
  Servo AF
  Automatyczny przełącznik (tylko w trybie A+)
 • Wybieranie punktu AF
  Wybór automatyczny: 651 dostępnych obszarów AF w przypadku wyboru automatycznego
  Wybór ręczny: 1-punktowy AF (rozmiar ramki AF można zmienić), 5915 dostępnych pozycji AF w przypadku zdjęć (4823 w przypadku filmów)
  Wybór ręczny: 4 punkty rozszerzenia punktowego AF (góra, dół, lewo, prawo)
  Wybór ręczny: rozszerzenie punktu AF o otaczające punkty
  Wybór ręczny: strefowy AF 1–3 (wszystkie punkty AF podzielone na min. 9 i maks. 567 stref ostrości)
  Wybór ręczny: AF na całym obszarze (cały obszar regulacji ostrości z maks. 651 strefami ostrości)
 • AF ze śledzeniem
  Ludzie (oczy/twarz/głowa/ciało), zwierzęta (psy, koty i ptaki) lub pojazdy (samochody wyścigowe lub motocykle)
 • Blokada AF
  Uruchamiana wciśniętym do połowy spustem migawki lub przyciskiem AF ON w trybie One Shot AF. Za pomocą niestandardowego przycisku skonfigurowanego do zatrzymywania AF w trybie AI Servo
 • Oświetlenie wspomagające AF
  Emitowane przez wbudowaną diodę LED lub opcjonalną, specjalną lampę Speedlite (lampa błyskowa)
 • Ostrość ręczna
  Wybór w obiektywie/aparacie8

Regulacja ekspozycji

 • Tryby pomiaru
  Bieżący pomiar przy użyciu matrycy światłoczułej (384 strefy)
  (1) Pomiar wielosegmentowy (połączony ze wszystkimi punktami AF)
  (2) Pomiar skupiony (około 6% wizjera na środku)
  (3) Pomiar punktowy: centralny pomiar punktowy (około 3% wizjera na środku); brak pomiaru punktowego powiązanego z punktem AF
  (4) Pomiar centralnie ważony uśredniony
 • Zakres pomiaru jasności
  Od -2 do 20 EV (temp. 23°C, ISO 100, pomiar wielosegmentowy)
 • Blokada AE
  Automatyczna: blokada AE zostaje uruchomiona po ustawieniu ostrości (blokada AE następuje, gdy tylko obiekty są wyostrzone przy użyciu trybu One-Shot AF z ustawieniem [C.Fn 2: Tryb pom.z blok.AE po ostr.]).
  Ręczna: uruchamiana przyciskiem blokady AE w trybach P, Av, Fv, Tv i M
 • Korekta ekspozycji
  +/-3 EV z przyrostem co 1/3 lub 1/2 stopnia (możliwość połączenia z automatyczną sekwencją naświetlania)
 • Sekwencja naświetlania
  +/-3 EV z przyrostem co 1/3 lub 1/2 stopnia
 • Fotografowanie bez migotania
  Tak. Migotanie wykrywane przy częstotliwości 100 Hz lub 120 Hz11.
 • Czułość ISO
 • Automatycznie 100–32000 (z dokładnością do 1/3 lub całego stopnia)
  Czułość ISO można rozszerzyć do H: 5120012

Migawka

 • Typ
  Elektronicznie sterowana migawka szczelinowa i funkcja elektronicznej migawki na matrycy
 • Czas naświetlania
  Mechaniczna: od 30 do 1/8000 s (z przyrostem o 1/2 lub 1/3 stopnia); tryb Bulb; elektroniczna: od 30 do 1/16 000 (z przyrostem co 1/2 lub 1/3 stopnia do 1/8000, a następnie co 1 stopień do 1/16 000; pełny zakres czasów naświetlania; dostępny zakres zależy od trybu fotografowania)
 • Zwolnienie migawki
  Miękki spust elektromagnetyczny

Balans bieli

 • Typ
  Automatyczny balans bieli ustawiany przez matrycę
  AWB (priorytet światła otoczenia / priorytet bieli), światło dzienne, miejsca ocienione, pochmurny dzień, żarówki, białe światło fluorescencyjne, lampa błyskowa, nastawa własna, ustawienie temperatury barwowej
 • Ustawienia
  Korekcja balansu bieli:
  1. Niebieski/bursztynowy +/-9
  2. Purpurowy/zielony +/-9
 • Ręczny balans według wzorca bieli
  Tak, możliwy zapis 5 ustawień
  +/-3 poziomy z przyrostem co jeden poziom
 • Sekwencja balansu bieli
  Sekwencja 2, 3, 5 lub 7 zdjęć po każdym zwolnieniu migawki
  Wybierana przez użytkownika korekcja kolorów niebieski/bursztynowy lub purpurowy/zielony

Wizjer

 • Typ
  Kolorowy wizjer elektroniczny OLED, 0,39 cala
 • Liczba punktów
  2,36 mln punktów (1024 × 768)
 • Pokrycie (pionowo/poziomo)
  W przybliżeniu 100%
 • Powiększenie
  W przybliżeniu 1,15x13
 • Punkt oczny
  W przybliżeniu 22 mm (przy -1 m-1 od końca soczewki okularu)
 • Korekcja dioptrii
  Od -4 do +2 m-1 M (dioptria)
 • Wydajność wyświetlacza
  Tryb oszczędzania energii: 59,94 kl./s; tryb płynny: 119,98 kl./s10
 • Informacje w wizjerze
  Wskaźnik dołączonych akcesoriów, blokada AE, sekwencja naświetlania, obszar AF, metoda AF, działanie AF, punkt AF (1-punktowy AF), informacje o punkcie AF, fotografowanie bez migotania, wartość przysłony, format obrazu, poziom nagrywania dźwięku (ręcznie), wskaźnik poziomu nagrywania dźwięku (ręcznie), automatyczny optymalizator jasności, stan akumulatora, funkcja Bluetooth, Canon Log, karta do nagrywania/odtwarzania, filtry twórcze, timer funkcji Bulb, cyfrowy optymalizator obiektywu, zoom cyfrowy, tryb wyzwalania migawki, poziomica elektroniczna, migawka elektroniczna, korekta ekspozycji, wskaźnik poziomu ekspozycji, symulacja ekspozycji, blokada FE, FEB, wyłączony błysk, gotowość lampy, sekwencja ostrości, skala odległości ostrzenia, GPS, siatka, HDR PQ, fotografowanie w trybie HDR, głośność słuchawek, priorytet jasnych partii obrazu, szybka synchronizacja, histogram (jasność/RGB), jakość obrazu, stabilizator obrazu (tryb IS), samowyzwalacz interwałowy, czułość ISO, dane obiektywu, przycisk powiększania, maksymalna liczba zdjęć seryjnych, tryb pomiaru, nagrywanie filmu w toku, wielkość nagrywanego filmu, dostępny czas nagrywania filmu, dostępny czas nagrywania/wykorzystany czas nagrywania, samowyzwalacz filmowy, filmowy Serwo AF, redukcja szumów zdjęć seryjnych, ostrzeżenie o blokadzie kilku funkcji, fotografowanie z ekspozycją wielokrotną, liczba pozostałych zdjęć do sekwencji ostrości, liczba dostępnych zdjęć/sekund do uruchomienia samowyzwalacza, liczba pozostałych ekspozycji wielokrotnych, liczba zdjęć z samowyzwalaczem, kontrola przegrzania, styl obrazów, przycisk szybkich nastaw, tryb fotografowania, czas naświetlania, kadrowanie zdjęć, obiekt do wykrycia, migawka dotykowa / tworzenie folderu, skala ekspozycji w pionie, funkcja View Assist, balans bieli, korekcja balansu bieli, funkcja Wi-Fi, siła sygnału Wi-Fi
 • Podgląd głębi ostrości
  Tak, poprzez przycisk niestandardowy

Ekran LCD

 • Typ
  Kolorowy monitor LCD TFT o przekątnej 7,5 cm (2,95 cala), około 1,62 mln punktów
 • Pokrycie
  W przybliżeniu 100%
 • Kąt widzenia (poziomo/pionowo)
  W przybliżeniu około 170° w pionie i poziomie
 • Powłoka
  Zapobiegająca plamieniu.
 • Regulacja jasności
  Ręczna: siedem poziomów regulacji
  Regulacja odcienia koloru: 4 ustawienia
 • Obsługa za pomocą ekranu dotykowego
  Tryb pojemnościowy: funkcje menu, szybkie nastawy, obsługa odtwarzania i widok powiększony. Wybieranie punktu AF w przypadku zdjęć i filmów; migawka dotykowa dostępna w przypadku fotografowania.
 • Opcje wyświetlania
  (1) Podstawowe ustawienia aparatu
  (2) Zaawansowane ustawienia aparatu
  (3) Ustawienia aparatu oraz histogram i dwuosiowa poziomica
  (4) Brak informacji
  (5) Ekran szybkich nastaw
  (6) Wyświetlacz wyłączony

Lampa błyskowa

 • Tryby
  Automatyka błysku E-TTL II, pomiar ręczny
 • Czas synchronizacji z lampą błyskową
  1/250 s migawka mechaniczna
  1/320 s elektroniczna 1. kurtyna
  Fotografowanie z lampą błyskową nie jest możliwe w przypadku migawki elektronicznej.
 • Korekta ekspozycji lampy
  +/-3 EV w krokach co 1/3 z lampami Speedlite z serii EX
 • Sekwencja ekspozycji z lampą
  Tak, w przypadku zgodnej lampy błyskowej zewnętrznej (+/- 3 EV z dokładnością do 1/3 lub 1/2 stopnia w przypadku lamp błyskowych Speedlite serii EX/EL)
 • Blokada ekspozycji lampy
  Tak
 • Synchronizacja błysku z drugą kurtyną
  Tak, za pomocą lampy błyskowej Speedlite
 • Stopka HotShoe / złącze PC
  Tak/nie
 • Zgodność z zewnętrznymi lampami błyskowymi
  E-TTL II w przypadku lamp błyskowych Speedlite serii EX/EL, bezprzewodowa obsługa wielu lamp błyskowych
 • Sterowanie zewnętrznymi lampami błyskowymi
  Za pomocą menu aparatu

Fotografowanie

 • Tryby
  Zdjęcia: inteligentna scena auto, 13 trybów scen specjalnych (w tym panoramowanie/ujęcie panoramiczne), filtry twórcze, elastyczna preselekcja AE, programowa AE, AE z preselekcją migawki, AE z preselekcją przysłony, tryb ręczny, Bulb i niestandardowy (x3)
  Film: inteligentna scena auto, filmy HDR, filtry twórcze, automatyczna ekspozycja filmu, AE z preselekcją migawki, AE z preselekcją przysłony, tryb ręczny i niestandardowy (x3)
 • Style obrazów
  Automatyczny, standardowy, portrety, krajobrazy, wyraźne szczegóły, neutralny, dokładny, monochromatyczny, zdefiniowany przez użytkownika (x3)
 • Przestrzeń kolorów
  sRGB i Adobe RGB / stałe przy HDR PQ
  Priorytet jasnych partii obrazu (3 opcje ustawień)
  Auto Lighting Optimizer (Automatyczny optymalizator jasności), 4 ustawienia
  Redukcja zakłóceń przy długim naświetlaniu (3 ustawienia)
  Redukcja zakłóceń - High ISO (4 ustawienia) (zdjęcie i film)
  Wyrazistość (+/- 4)
  Optyczna korekcja obiektywu:
  - Korygowania jasności brzegów, korygowanie aberracji chromatycznej, korygowanie dystorsji (w trakcie / po zakończeniu fotografowania; tylko podczas filmowania)
  - Korygowanie dyfrakcji, cyfrowy optymalizator obiektywu (w trakcie / po zakończeniu fotografowania)
 • Przetwarzanie obrazów
  Zmiana rozmiaru obrazów JPEG/HEIF na M, S1, S2
  Kadrowanie: obrazy JPEG / HEIF można kadrować (format obrazu: 3:2, 4:3, 16:9, 1:1)
  Przycinanie obrazów
  – Przełączanie pomiędzy poziomą i pionową orientacją kadrowania
  - Prostowanie obrazu
  – Ramkę kadrowania można przesuwać za pomocą ekranu dotykowego
  Obróbka obrazu RAW
  Obróbka obrazów RAW w chmurze
  Ekspozycja wielokrotna
  HDR
  Konwersja HEIF na JPEG
 • Tryby migawki
  Pojedyncze, szybka seria zdjęć+, szybka seria zdjęć, wolna seria zdjęć, samowyzwalacz (2 s + zdalne wyzwalanie, 10 s + zdalne wyzwalanie, ciągłe wyzwalanie)
 • Serie zdjęć
  Maks. około 15 kl./s z migawką mechaniczną / migawką elektroniczną 1. kurtyny14, szybkość utrzymywana dla 224 obrazów JPEG lub 51 obrazów RAW15
  Maks. około 30 kl./s4 z migawką elektroniczną, szybkość utrzymywana dla 126 obrazów JPEG lub 42 obrazów RAW16
 • Timer interwałowy
  Wbudowany

Typ plików

 • Typ zdjęć
  14-bitowy RAW: RAW i C-RAW (oryginalny format RAW firmy Canon, wersja 3)
  8-bitowy JPEG: 2 opcje kompresji
  10-bitowy HEIF: 2 opcje kompresji
  Zgodność ze standardem Exif 2.31 i DCF (Design rule for Camera File system) w wersji 2.0
  Zgodność ze standardem Digital Print Order Format (DPOF) w wersji 1.1
 • Jednoczesny zapis plików RAW i JPEG
  Tak, możliwa dowolna kombinacja RAW + JPEG oraz RAW + HEIF
 • Wielkość obrazu
  RAW/C-RAW:
  proporcje 3:2 / 6960 × 4640
  JPEG/ HEIF:
  proporcje 3:2 – (L) 6960 × 4640, (M) 4800 × 3200, (S1) 3472 × 2320, (S2) 2400 × 1600
  proporcje 4:3 – (L) 6160 × 4640, (M) 4256 × 3200, (S1) 3072 × 2320, (S2) 2112 × 1600
  proporcje 16:9 – (L) 6960 × 3904, (M) 4800 × 2688, (S1) 3472 × 1952, (S2) 2400 × 1344
  proporcje 1:1 – (L) 4640 × 4640, (M) 3200 × 3200, (S1) 2320 × 2320, (S2) 1600 × 1600
 • Foldery
  Możliwość ręcznego tworzenia, nazywania i wybierania nowych folderów
 • Numery plików
  (1) Narastające numerowanie
  (2) Automatyczne resetowanie
  (3) Ręczne resetowanie
 • Nazewnictwo plików
  2 ustawienia użytkownika

Film EOS

 • Typ filmu
  Filmy MP4:
  4K UHD, FULL HD (16:9)
  4K/ Full HD: H.265 / HEVC, dźwięk: AAC / liniowe PCM
  4K/ Full HD: H.264 / MPEG-4 AVC, dźwięk: AAC / liniowe PCM
 • Wielkość filmu
  4K UHD Fine (16:9) 3840 × 2160 (29,97, 25, 23,98 kl./s) międzyklatkowa / międzyklatkowa wersja light17
  4K UHD (16:9) 3840 × 2160 (119,9, 100, 59,94, 50, 29,97, 25, 23,98 kl./s) międzyklatkowa / międzyklatkowa wersja light
  4K UHD Crop (16:9) 3840 × 2160 (59,94, 50 kl./s) międzyklatkowa / międzyklatkowa wersja light
  4K / Full HD, film poklatkowy (16:9) 3840 × 2160 / 1920 × 1080 (29,97, 25 kl./s) międzyklatkowa18
  Full HD (16:9) 1920 × 1080 (119,9, 100, 59,94, 50, 29,97, 25, 23,98 kl./s) wewnątrz- lub międzyklatkowa
  Full HD (16:9) 1920 × 1080 HDR (29,97, 25 kl./s) międzyklatkowe

  * Kompresja dźwięku jest ograniczona do [AAC] w trybach strefy podstawowej.
  * Tylko format [AAC] jest dostępny dla kompresji dźwięku IPB (niskiej).
 • Próbkowanie kolorów (nagrywanie wewnętrzne)
  4K UHD / Full HD – YCbCr4:2:0 (8 bitów) lub YCbCr4:2:2 (10 bitów) (gdy HDR PQ lub CLOG3 jest włączony)
 • Canon Log
  Tak, Canon Log 3
 • Długość filmu
  Maks. czas trwania 6 godzin (z wyjątkiem filmów o dużej szybkości klatek). Brak limitu wielkości pliku (4 GB) w przypadku sformatowanej karty exFAT SD19.
 • Filmy z dużą prędkością nagrywania
  Full HD – 1920 × 1080 przy 100 kl./s lub 119,9 kl./s
  Nagrywane jako filmy w zwolnionym tempie (1/4 szybkości)9
 • Przechwytywanie klatek
  Możliwość wyodrębniania zdjęć JPEG o rozdzielczości 8,3 MP z filmów 4K UHD
  (format HEIF możliwy tylko w przypadku ustawienia HDR PQ)20
 • Przepływność / Mb/s
  MOV: MP4 Canon Log: wył., HDR PQ: wył.:
  4K UHD / 4K UHD (Fine) (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB około 120 Mb/s
  4K UHD / 4K UHD (Fine) (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB Light około 60 Mb/s
  4K UHD / 4K UHD (wycinek kadru) (59,94p / 50,00p): IPB około 230 Mb/s
  4K UHD / 4K UHD (wycinek kadru) (59.94p/50.00p): IPB Light około 120 Mb/s
  4K UHD (poklatkowe) (29,97p / 25,00p): ALL-I około 470 Mb/s
  Full HD (119,9p / 100p): IPB około 120 Mb/s
  Full HD (119,9p / 100p): IPB Light około 70 Mb/s
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB około 60 Mb/s
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB (Light) około 35 Mb/s
  Full HD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB około 30 Mb/s
  Full HD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB Light około 12 Mb/s
  Full HD, film poklatkowy (29,97p / 25,00p): ALL-I około 90 Mb/s
  MOV: MP4 Canon Log: wł. lub HDR PQ: wł.
  4K UHD / 4K UHD (Fine) (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB około 170 Mb/s
  4K UHD / 4K UHD (Fine) (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB Light około 85 Mb/s
  4K UHD / 4K UHD (wycinek kadru) (59,94p / 50,00p): IPB około 340 Mb/s
  4K UHD / 4K UHD (wycinek kadru) (59.94p/50.00p): IPB Light około 170 Mb/s
  4K UHD (poklatkowe) (29,97p / 25,00p): ALL-I około 470 Mb/s
  Full HD (119,9p / 100p): IPB około 180 Mb/s
  Full HD (119,9p / 100p): IPB Light około 100 Mb/s
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB około 90 Mb/s
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB (Light) około 50 Mb/s
  Full HD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB około 45 Mb/s
  Full HD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB Light około 28 Mb/s
  Full HD, film poklatkowy (29,97p / 25,00p): ALL-I około 135 Mb/s
 • Nagrywanie na dwóch kartach
  Tak
 • Mikrofon
  Wbudowane mikrofony stereo (48 kHz, 16 bitów × 2 kanały)
 • Wyświetlacz HDMI
  Wyjście tylko do monitora zewnętrznego (wyjście dla obrazów i informacji o obrazie, zapis obrazów/filmów na karcie)
  Ekran aparatu i wyjście monitora zewnętrznego (nagrywanie w aparacie niemożliwe; należy użyć zewnętrznego rejestratora; ekran aparatu pokazuje obrazy z informacjami o obrazie)
 • Wyjście HDMI
  Automatycznie:
  – 4K (UHD) 59,94p / 50,00p / 29,97p / 25,00p / 23,98p
  – 1080 59,94p / 59,94i, 50,00p / 50,00i
  – 480 59,94p
  – 576 50p
  1080p:
  – 1080 59,94p / 59,94i, 50,00p / 50,00i
  – 480 59,94p
  – 576 50p
  Nieskompresowane YCbCr 4:2:0 (8-bitów) lub YCbCr 4:2:2 (10 bitów), gdy włączony jest tryb HDR PQ lub CLOG3, wyjście dźwięku przez HDMI
 • Regulacja ostrości
  Dual Pixel CMOS AF II z wykrywaniem twarzy i oczu oraz AF ze śledzeniem (ludzi, zwierząt i pojazdów), filmowy Serwo AF, ręczne ustawianie ostrości
 • Czułość ISO
  Automatycznie: 100–12 800, H: 25 600
  Ręcznie: 100–12 800, H: 16 000–25 60021

Inne funkcje

 • Funkcje indywidualne
  19 funkcji indywidualnych + ustawienia niestandardowe przycisków i pokręteł
 • Etykieta metadanych
  Informacje o prawach autorskich użytkownika (możliwość ustawienia w aparacie)
 • Panel LCD / podświetlenie
  Nie
 • Odporność na pył/wilgoć
  Tak22
Dostępność
PRZEDSPRZEDAŻ
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon RF
Matryca
APS-C
Rozdzielczość matrycy
32.5 MPx
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Filmowanie
4K
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Uszczelnienie
Tak
Waga
530 g (612 g z kartą i akumulatorem)
Wymiary
132,0 × 90,4 × 91,7 mm
Wyświetlacz
2.95"
Raty 0%
Nie
Kod EAN
4549292157260

Zobacz także