Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Leica SL2 + 24-70mm f/2.8 Vario-Elmarit-SL ASPH. Sklep Warszawa
  • Leica SL2 + 24-70mm f/2.8 Vario-Elmarit-SL ASPH. Sklep Warszawa

Leica SL2 + 24-70/2.8 Vario-Elmarit-SL ASPH.

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • Pełnoklatkowa matryca BSI-CMOS 47,3 MPx
  • Procesor Maestro III
  • 5-osiowa stabilizacja obrazu
  • Filmy 5K 30 fps / 4K 60fps
  • + obiektyw 24-70/2.8 Vario-Elmarit-SL ASPH.
37 999,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Leica SL2 + 24-70/2.8 Vario-Elmarit-SL ASPH.

Leica SL2 to pełnoklaktowy aparat perfekcyjnie łączący światy fotografii (14-bit 47.4 MP) i filmu (5K30FPS, 4K60FPS). Nowa matryca BSI-CMOS, dedykowane tryby do nagrywaniaoraz fotografowania umieszczone w nowoczesnym, metalowym korpusie sprawiają, że to prawdopodobnie najlepsze narzędzie do pracy na rynku. Jeżeli przekładasz niezrównaną szybkość wraz z bardzo wysoką rozdzielczością, to właśnie dla Ciebie jest SL2 w zestawie z uniwersalnym obiektywem 28-70/2.8 Vario-Elmarit-SL. Możliwość profesjonalnego filmowania w przestrzeni 10-bitów, 4K z opcją slow-motion i to wszystko bez limitu czasu nagrywania oraz rejestracja do 20 kl/s w pełnej rozdzielczości podczas zdjęć seryjnych pokazują, że mamy do czynienia z nowym standardem nie tylko w serii SL, ale także w szeroko pojętej fotografii.

Matryca najwyższej jakości

Leica SL2 została zbudowana wokół opracowanej na nowo matrycy BSI-CMOS o rozdzielczości 47.3-megapiksela. Sensor współpracuje z nowym procesorem Maestro III odpowiadającym za przetwarzanie danych, które spływają do bufora o pojemności 2GB. Dzięki temu SL2 może fotografować z prędkością 20kl/s do 78 zdjęć RAW lub 100 zdjęć JPG w pełnej rozdzielczości. W aparacie Leica SL2 matryca jest zawieszona w specjalny sposób, zapewniając stabilizację w 5 osiach, w połączeniu z dowolnym obiektywem LeicaIdealny aparat dla filmowców

Leica SL2 to aparat nie tylko dla fotografów, ale także świetne urządzenie osób czynnie nagrywających filmy. Leica SL2 rejestruje 10-bitowe filmy 4:2:2 w Leica L-LOG z prędkością do 60 kl/s w rozdzielczości 4K i 30 klatek/s w rozdzielczości 5K, która daje większe pole do manewru podczas postprodukcji, cropowania i skalowania w dół surowego obrazu z aparatu. Dzięki preinstalowanym LUT-om użytkownik ma pełną kontrolę podczas nagrywania, zarówno pod kątem kolorystyki, jak i ustawień cieni, prześwietleń. Inną profesjonalną cechą jest nieograniczony czas nagrywania filmów przez aparat, co oznacza, że długość wideo jest ograniczona tylko przez pamięć (wewnętrzną lub zewnętrzną). Filmy można również dzielić na jednominutowe segmenty, aby zminimalizować ryzyko utraty danych. Inne ulepszenia jak zintegrowany monitor waveform i automatyczna funkcja Follow Focus zostaną dodane wraz z następną aktualizacją oprogramowania sprzętowego, które jest stale unowocześniane.Nieograniczona kompatybilność

Bezlusterkowiec Leica SL2 jest w pełni kompatybilny nie tylko z obszerną ofertą obiektywów SL-System, ale także z obiektywami TL oraz poprzez adaptery z obiektywami systemów M, R i S. L-Mount Alliance (Panasonic, Leica, Sigma) zapewnia posiadaczom SL2-S dostęp do ponad 40 obiektywów z autofokusem. Na sam koniec warto wspomnieć o specjalistycznych obiektywach Leitz Cine, które oferują najwyższą jakość optyczną na świecie.
Autoryzowany sklep fotograficzny Leica e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
FullFrame
Rozdzielczość matrycy
47.3 Mpx
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Zdjęcia seryjne
20 kl/s
Filmowanie
5K30FPS / 4K60FPS
Czułość
ISO 100 - 50 000
Czasy naświetlania
1/8000 - 30 min.
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Waga
931g
Migawka
elektroniczna i szczelinowa
Kod EAN
4022243108868
Nowy produkt

Zobacz także

e-oko.pl Opinie z ekomi-pl.com