Nikon Z6 III BODY
SKLEP
 • Nikon Z6 III BODY
 • Nikon Z6 III
 • Aparat Nikon
 • Aparat fotograficzny
 • Bezlusterkowiec
 • Nikon FullFrame

Nikon Z6 III BODY W ZESTAWIE TANIEJ!

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

 • Matryca 24,5 Mpx
 • Procesor Expeed 7
 • Nowoczesny autofocus
 • 5-osiowa stabilizacja matrycy
12 988,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

PROMOCJA - w zestawie kupuj taniej!
W zestawie TANIEJ! Adapter FTZ II
WYBIERZ
W zestawie TANIEJ! Adapter FTZ II ⁠–⁠ wybór produktu:
W zestawie TANIEJ! Adapter FTZ II

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Nikon Z6 III


Częściowo warstwowa pełnoklatkowa matryca
o rozdzielczości 24,5 MP


Niesamowita szybkość skanowania matrycy umożliwia odczyt pełnych pikseli, co pozwala uzyskać kontrastowe, szczegółowe zdjęcia o doskonałym zakresie dynamiki i wierności odwzorowania kolorów. Natywny zakres ISO waha się od 100 do 64000 (z możliwością rozszerzenia do 50-204800). 


Częściowo stakowana matryca aparatu Z6III to znacznie więcej niż suma 24,5 mln jej pikseli. Zaprojektowana, aby sam aparat zapewniał ogromne możliwości i zachował kompaktowość – i spełnia to pod każdym względem.


Pełnoklatkowa częściowo stakowana matryca CMOS, wspierana przez moc obliczeniową procesora EXPEED 7, zapewnia niesamowitą jakość zdjęć, które zachwycają zakresem dynamiki i wiernością odwzorowania kolorów. Fenomenalne prędkości skanowania matrycy i ultraszybki odczyt danych pozwalają uzyskać szybkość obliczeń AF na poziomie dorównującym aparatom Z8 i Z9, eliminują dystorsje „rolling shutter” i umożliwiają odświeżanie wizjera elektronicznego z częstotliwością 60 kl./s podczas zdjęć seryjnych z prędkością 20 kl./s.


Tworzysz portrety? Inteligentna redukcja szumów oznacza niezwykłą szczegółowość plików JPEG i HEIF, nawet jeśli użyjesz wysokiej czułości ISO. Fotografujesz szybko poruszające się dzikie zwierzęta? Dzięki płynnemu poglądowi akcji wykonasz wspaniałe zdjęcia.Filmy w formacie RAW 6K


Wewnętrzne nagrywanie w rozdzielczości 6K/60P (RAW) i 5,4K/60P (YUV). Możesz tworzyć filmy 4K UHD/60p z nadpróbkowaniem z rozdzielczości 6K zapewnianej przez aparat i rejestrować materiały z szybkością 240p (10-krotne spowolnienie). 


Zachowaj elastyczność dzięki aparatowi, który rejestruje filmy w formatach o wysokiej rozdzielczości

Filmując pełnoklatkowym aparatem Z6III, nie ma potrzeby używać zewnętrznych monitorów. Można nagrywać w rozdzielczości do 6K/60p (RAW) i 5,4K/60p (YUV) na kartę w aparacie. Pozwala to od razu dostarczać nieskazitelne materiały, filmować w pionie w HD do serwisów społecznościowych i wiele więcej. Możesz tworzyć bogate w szczegóły filmy 4K UHD/60p z nadpróbkowaniem z rozdzielczości 6K zapewnianej przez aparat. Możesz też nagrywać pliki wideo w 10-bitowym formacie logarytmicznym o dużej głębi i zakresie dynamiki, gotowe do precyzyjnej obróbki kolorystycznej.


Rejestruj w majestatycznym zwolnionym tempie z szybkością 240p

Pokaż piękno ruchów w majestatycznie spowolnionych sekwencjach. Możesz nagrywać materiały pełnoklatkowe, w rozdzielczości Full HD z prędkością 240p (10-krotne spowolnienie). Możesz też zacieśnić perspektywę bez zmiany obiektywu, nagrywając w trybie kadrowania w formacie DX przy rozdzielczości 4K/120p. Opcja nagrywania w 10-bitowym formacie H.265 zapewnia maksymalną swobodę obróbki kolorystycznej podczas postprodukcji.

Profesjonalna jakość dźwięku

Wejście sygnału liniowego dla profesjonalnej jakości dźwięku

Z6III jest pierwszym aparatem marki Nikon, w którym wejście zewnętrznego mikrofonu może pełnić funkcję wejścia liniowego, pozwalając na podłączenie rejestratora dźwięku lub miksera bezpośrednio do aparatu. Podczas filmowania możesz rejestrować dźwięk o profesjonalnej jakości, a tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze podczas postprodukcji.Wydajna redukcja wibracji i stabilizacja punktu ostrości

8,0 stopni 5-osiowej stabilizacji obrazu wbudowanej bezpośrednio w korpus aparatu oraz funkcja E-VR dla wideo. Funkcja VR pola AF stabilizuje obszar wokół aktywnego pola AF. 


Jasny wizjer elektroniczny o bardzo szerokiej gamie kolorów

Dzięki częstotliwości odświeżania 60 kl./s wizjer elektroniczny o jasności 4000 nitów i rozdzielczości 5 670 000 punktów zapewnia niezmiennie płynny obraz o bogatych szczegółach. Szeroka gama kolorów (DCI-P3) pozwala uzyskać realistyczne barwy bez fałszywych konturów.


Ruchomy monitor o wysokiej rozdzielczości

Uchylny ekran dotykowy o rozdzielczości 2 100 000 punktów zapewnia wyraźny i bardzo szczegółowy obraz sceny pod dowolnym kątem. Rejestrujesz sceny z jasnym słońcem i głębokim cieniem? W sytuacjach o wysokim kontraście wizjer elektroniczny o wysokiej jasności (4000 nitów) zapewnia doskonałą widoczność i zakres dynamiki.

Nawet w najjaśniejszy dzień szczegóły, takie jak rysy twarzy czy elementy tła, nie pozostaną ukryte w cieniach, dzięki czemu możesz idealnie wykadrować zdjęcie.


Flagowe funkcje AF

Niezależnie od tego, jak się poruszają, aparat bezlusterkowy Z6III idealnie utrzymuje na nich ostrość. Flagowe funkcje autofokusa zapewniają niezawodne ustawienie ostrości i skuteczne śledzenie obiektu — nawet w ciemności.


Niesamowita szybkość obliczeń AF, bliska aparatom Z8 i Z9, zapewnia niezwykłą precyzję przy dużej liczbie klatek na sekundę. Technologia głębokiego uczenia się wspomaga wykrywanie obiektu przy automatycznym wyborze pola AF i przy ręcznym ustawianiu ostrości lub automatycznym przechwytywaniu. Są też dostępne specjalne tryby wykrywania obiektu dla ludzi i zwierząt: śledzenie oczu jest niesamowite, nawet jeśli obiekt zajmuje tylko niewielką część kadru.

 • Jeśli fotografujesz, gdy zapada zmrok, przed wschodem słońca lub w nocy, czułość AF do –10 EV* oznacza, że możesz dłużej robić zdjęcia. Gdy jesteś na zewnątrz w jasnym świetle, dedykowane piksele AF na matrycy utrzymują ostrość na twarzach, nawet jeśli te znajdują się w cieniu lub fotografujesz pod światło.

 • Jeśli fotografujesz nieruchome obiekty, albo detale wnętrz lub krajobrazów z małą głębią ostrości, precyzyjny AF pozwala wykorzystać bardzo małe, bardzo dokładne pole AF. Możesz określić dokładny punkt ostrości nawet na drobniejszych elementach kompozycji.

*Czułość AF do -10 EV. Pomiar w trybie zdjęć przy czułości ISO 100 i temperaturze 20°C w trybie pojedynczego AF (AF-S) z użyciem obiektywu o maksymalnym otworze względnym f/1,2.


Mały, lekki, wytrzymały


Idealnie lekki, a przy tym niesamowicie wytrzymały. Ważący zaledwie 750 g pełnoklatkowy aparat Z6III powstał z myślą o podróżach i został zaprojektowany tak, aby stawić czoło każdej pogodzie.


Zarówno korpus, jak i akumulator działają w temperaturach sięgających –10°C, co sprawia, że zimowe wędrówki w poszukiwaniu idealnych ujęć dzikiej przyrody są w pełni możliwe. Możesz dodać do swojego planu podróży także miejsca deszczowe oraz pełne kurzu: najwyższej klasy uszczelnienia chronią aparat i uchwyt MB-N14.


Stuknięcia i lekkie obicia nie stanowią problemu dla aparatu Z6III. Blokada redukcji drgań włącza się, gdy aparat jest wyłączony. Zapobiega to przypadkowemu uszkodzeniu matrycy. Ponadto przednia część korpusu ze stopu magnezu pozwala utrzymać małą masę aparatu, zapewniając jednocześnie wyjątkową odporność na uderzenia.


Dobrze zabezpieczony jest nie tylko przód tego pełnoklatkowego bezlusterkowca. Górna i tylna obudowa jest wykonana z lekkiego kompozytu wzmocnionego włóknem węglowym Sereebo© z serii P – wysokiej jakości, wytrzymałego materiału formowanego wtryskowo o takiej samej wytrzymałości strukturalnej co magnez.

Autoryzowany sklep fotograficzny Nikon e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
FullFrame
Rozdzielczość matrycy
24.5 Mpx
Rodzaj karty
Slot 1: CFexpress Type B / XQD Slot 2: SD/SDHC/SDXC (UHS-II)
Zdjęcia seryjne
120 kl./s
Filmowanie
Filmy 6K
Czułość
Od ISO 100 do ISO 64000
Zasilanie
EN-EL15C
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Uszczelnienie
Tak
Waga
760 g
Wymiary
139 x 102 x 89 mm
Kod EAN
4960759916167
Nowy produkt

Zobacz także

Peak Design SLIDE ASH V3 popielaty

Dodatkowe informacje:

 • Komfort użytkowania połączony z bezpieczeństwem na najwyższym poziomie
 • Szerokości 45 mm, z powodzeniem może być używany zarówno jako pasek na szyję jak i pasek naramienny
 • Z innowacyjnym systemem szybkozłączek Anchor Links sprawia, że udźwig to nawet 90 kg.
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
399,00 zł
Peak Design SLIDE SAGE V3 szarozielony

Dodatkowe informacje:

 • Komfort użytkowania połączony z bezpieczeństwem na najwyższym poziomie
 • Szerokości 45 mm, z powodzeniem może być używany zarówno jako pasek na szyję jak i pasek naramienny
 • Z innowacyjnym systemem szybkozłączek Anchor Links sprawia, że udźwig to nawet 90 kg.
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
399,00 zł
Akumulator Newell SupraCell EN-EL15C do Nikon

Dodatkowe informacje:

 • bateria litowo-jonowa
 • akumulator do aparatu
 • Kompatybilność Nikon: D500, D600, D610, D750, D780, D800, D810, D850, D7000, D7100, D7200, D7500, Z5, Z6, Z7, Z6II, Z7II
 • pojemność: 2300 mAh
 • napięcie: 7,2 V
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
199,00 zł