Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sony A7C SILVER BODY
Obniżka - 1 150,00 zł
SKLEP
  • Sony A7C SILVER BODY
  • Aparat sony
  • bezlusterkowce Sony Warszawa
  • akcesoria fotograficzne Sony autoryzowany sklep
  • sprzęt foto

Sony A7C SILVER Black Friday + CASHBACK 1000zł*

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  • Matryca CMOS Exmor R 24.2 Mpix
  • Nagrywanie filmów w 4K
  • 5-osiowa stabilizacja
  • Procesor obrazu BIONZ X
  • *Do 31.01.2024 CASHBACK 1000zł
7 838,00 zł
8 988,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Sony A7C

Zamów swój egzemplarz już dziś na stronie naszego sklepu fotograficznego! Robiąc u nas zakupy możesz zostawić Swój używany sprzęt w rozliczeniu w naszym komisie fotograficznym.

Potęga w działaniu i nadzwyczajna jakość obrazu


Choć A7C to najmniejszy i najlżejszy korpus na świecie, jakość fotografii i filmów jest dokładnie taka, jakiej można oczekiwać od aparatu z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu. Szybki, pokrywający rozległy obszar i stabilny system AF pozwala z dużą szybkością wykonywać serie zdjęć. Dzięki regulowanemu nachyleniu ekranu LCD łatwiej jest uchwycić niespodziewaną akcję. 
Większa skuteczność przechwytywania światła oznacza wysoką jakość obrazu i małą ilość szumów


Większy przetwornik oznacza lepszy obraz. Pełnoklatkowy przetwornik obrazu w aparacie A7C jest znacznie większy od matryc w smartfonach, kompaktowych aparatach cyfrowych, a nawet mających zbliżoną wielkość aparatach APS-C z wymiennymi obiektywami. Przechwytywanie większej ilości światła pozwala uzyskać profesjonalną jakość obrazu z mniejszą ilością szumów i lepiej oddanymi detalami w bardzo jasnych i ciemnych fragmentach.


Duży przetwornik, duża różnica


Pełnoklatkowe przetworniki obrazu pozwalają uzyskać imponujące obrazy o niepowtarzalnych właściwościach. Matryca aparatu A7C jest ponad dwa razy większa od przetwornika w aparacie APS-C o podobnych wymiarach i nawet 30 razy większa niż przetwornik w smartfonie. Utrwala wspaniałe obrazy o większej głębi i szczegółowości.


Małe wymiary, łatwa obsługa


Sony A7C jest pomyślany jako nieduży, lekki i poręczny aparat, który możliwościami niczym nie różni się od korpusów pełnoklatkowych. Cel ten udało się osiągnąć dzięki opracowaniu nowych podzespołów mechanicznych, takich jak zminiaturyzowana migawka i moduł stabilizacji optycznej, oraz ulepszeniom w układzie elementów sterujących i konstrukcji. 


Korzystaj z zalet pełnoklatkowego przetwornika


Zalety pełnoklatkowego przetwornika obrazu w aparacie A7C nie ograniczają się do przechwytywania większej ilości światła. Duże wymiary matrycy i pojedynczych pikseli pozwalają też zwiększyć głębię obrazu, zakres dynamiczny i szczegółowość. 


Świetny obraz nawet przy krótkiej ekspozycji i słabym świetle


Większe piksele w przetworniku oznaczają mniej zakłóceń, a tym samym piękny obraz z większą ilością detali w fakturach i ciemnych fragmentach. Redukcja zakłóceń jest szczególnie wydajna przy średnich i dużych czułościach ISO. Standardowy zakres ISO 100–51 200 można rozszerzyć do ISO 50–204 800. 


Duży wybór modeli z mocowaniem typu E do fotografowania i filmowania


Rodzina obiektywów z mocowaniem typu E obejmuje ponad 50 modeli otwierających nowe możliwości twórcze przed fotografami i autorami filmów, zarówno amatorami, jak i zawodowcami. Miniaturowe obiektywy do korpusów pełnoklatkowych wyróżniają się wyjątkowo niskim poziomem zniekształceń obrazu nawet przy nastawionym szerokim kącie widzenia. Pozwalają też pięknie kształtować głębię obrazu i tworzyć efekt bokeh.


Nagrywanie pięknego obrazu filmowego w jakości 4K


Mała głębia ostrości pozwala uzyskać efekt bokeh — jeden z atutów pełnej klatki. Oversampling, czyli odczyt wszystkich pikseli bez łączenia w grupy, jest odpowiednikiem nagrywania w 6K. Zapewnia wyraźny obraz i mniej postrzępionych krawędzi.


Inteligentne systemy Sony Real-time Tracking i Real-time Eye AF


Niezawodne śledzenie obiektu owocuje lepszymi portretami. Wciśnięcie do połowy odpowiednio skonfigurowanego przycisku spustu migawki uruchomi funkcję ustawiania ostrości na oko Real-time Eye AF. Nowością w modelu A7C jest możliwość włączenia śledzenia w czasie rzeczywistym poprzez naciśnięcie przycisku AF-ON, gdy aparat nie pracuje w trybie AF-C. Ostrość będzie utrzymywana nawet na częściowo zasłoniętej twarzy i na osobie noszącej okulary.


Wygodny w użyciu, otwierany na bok ekran LCD 


Obracany o 176° w poziomie i 270° w pionie 3-calowy, dotykowy ekran LCD ma rozdzielczość 921 tysięcy pikseli. Funkcja „Ostrość dotykiem” pozwala przenieść ostrość na inny obiekt, a „Zdjęcie dotykowe” — ustawić ostrość i zrobić zdjęcie.


Ładowanie akumulatora nawet w trakcie zdjęć    


W miniaturowym korpusie α7C znajduje się pojemny akumulator typu Z. Dzięki systemowi zasilania przez USB ładowanie wymaga tylko użycia przewodu USB Type-C®. Co więcej, nie stanowi przeszkody w robieniu zdjęć.
Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Masa
425 g
Raty 0%
Nie
Kod EAN
4548736121669
Nowy produkt

Zobacz także