Sony A7C SILVER BODY
SKLEP
 • Sony A7C SILVER BODY
 • Aparat sony
 • bezlusterkowce Sony Warszawa
 • akcesoria fotograficzne Sony autoryzowany sklep
 • sprzęt foto

Sony A7C srebrny CASHBACK 900zł* + RABAT 395zł

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

 • Matryca CMOS Exmor R 24.2 Mpix
 • Nagrywanie filmów w 4K
 • 5-osiowa stabilizacja
 • Procesor obrazu BIONZ X
 • *Do 31.07.2024 odbierz cashback 900zł!
 • *DO 14.07.2024 RABAT 395zł!
8 393,00 zł
Brutto

Historia ceny

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Sony A7C

Zamów swój egzemplarz już dziś na stronie naszego sklepu fotograficznego! Robiąc u nas zakupy możesz zostawić Swój używany sprzęt w rozliczeniu w naszym komisie fotograficznym.

Potęga w działaniu i nadzwyczajna jakość obrazu


Choć A7C to najmniejszy i najlżejszy korpus na świecie, jakość fotografii i filmów jest dokładnie taka, jakiej można oczekiwać od aparatu z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu. Szybki, pokrywający rozległy obszar i stabilny system AF pozwala z dużą szybkością wykonywać serie zdjęć. Dzięki regulowanemu nachyleniu ekranu LCD łatwiej jest uchwycić niespodziewaną akcję. 
Większa skuteczność przechwytywania światła oznacza wysoką jakość obrazu i małą ilość szumów


Większy przetwornik oznacza lepszy obraz. Pełnoklatkowy przetwornik obrazu w aparacie A7C jest znacznie większy od matryc w smartfonach, kompaktowych aparatach cyfrowych, a nawet mających zbliżoną wielkość aparatach APS-C z wymiennymi obiektywami. Przechwytywanie większej ilości światła pozwala uzyskać profesjonalną jakość obrazu z mniejszą ilością szumów i lepiej oddanymi detalami w bardzo jasnych i ciemnych fragmentach.


Duży przetwornik, duża różnica


Pełnoklatkowe przetworniki obrazu pozwalają uzyskać imponujące obrazy o niepowtarzalnych właściwościach. Matryca aparatu A7C jest ponad dwa razy większa od przetwornika w aparacie APS-C o podobnych wymiarach i nawet 30 razy większa niż przetwornik w smartfonie. Utrwala wspaniałe obrazy o większej głębi i szczegółowości.


Małe wymiary, łatwa obsługa


Sony A7C jest pomyślany jako nieduży, lekki i poręczny aparat, który możliwościami niczym nie różni się od korpusów pełnoklatkowych. Cel ten udało się osiągnąć dzięki opracowaniu nowych podzespołów mechanicznych, takich jak zminiaturyzowana migawka i moduł stabilizacji optycznej, oraz ulepszeniom w układzie elementów sterujących i konstrukcji. 


Korzystaj z zalet pełnoklatkowego przetwornika


Zalety pełnoklatkowego przetwornika obrazu w aparacie A7C nie ograniczają się do przechwytywania większej ilości światła. Duże wymiary matrycy i pojedynczych pikseli pozwalają też zwiększyć głębię obrazu, zakres dynamiczny i szczegółowość. 


Świetny obraz nawet przy krótkiej ekspozycji i słabym świetle


Większe piksele w przetworniku oznaczają mniej zakłóceń, a tym samym piękny obraz z większą ilością detali w fakturach i ciemnych fragmentach. Redukcja zakłóceń jest szczególnie wydajna przy średnich i dużych czułościach ISO. Standardowy zakres ISO 100–51 200 można rozszerzyć do ISO 50–204 800. 


Duży wybór modeli z mocowaniem typu E do fotografowania i filmowania


Rodzina obiektywów z mocowaniem typu E obejmuje ponad 50 modeli otwierających nowe możliwości twórcze przed fotografami i autorami filmów, zarówno amatorami, jak i zawodowcami. Miniaturowe obiektywy do korpusów pełnoklatkowych wyróżniają się wyjątkowo niskim poziomem zniekształceń obrazu nawet przy nastawionym szerokim kącie widzenia. Pozwalają też pięknie kształtować głębię obrazu i tworzyć efekt bokeh.


Nagrywanie pięknego obrazu filmowego w jakości 4K


Mała głębia ostrości pozwala uzyskać efekt bokeh — jeden z atutów pełnej klatki. Oversampling, czyli odczyt wszystkich pikseli bez łączenia w grupy, jest odpowiednikiem nagrywania w 6K. Zapewnia wyraźny obraz i mniej postrzępionych krawędzi.


Inteligentne systemy Sony Real-time Tracking i Real-time Eye AF


Niezawodne śledzenie obiektu owocuje lepszymi portretami. Wciśnięcie do połowy odpowiednio skonfigurowanego przycisku spustu migawki uruchomi funkcję ustawiania ostrości na oko Real-time Eye AF. Nowością w modelu A7C jest możliwość włączenia śledzenia w czasie rzeczywistym poprzez naciśnięcie przycisku AF-ON, gdy aparat nie pracuje w trybie AF-C. Ostrość będzie utrzymywana nawet na częściowo zasłoniętej twarzy i na osobie noszącej okulary.


Wygodny w użyciu, otwierany na bok ekran LCD 


Obracany o 176° w poziomie i 270° w pionie 3-calowy, dotykowy ekran LCD ma rozdzielczość 921 tysięcy pikseli. Funkcja „Ostrość dotykiem” pozwala przenieść ostrość na inny obiekt, a „Zdjęcie dotykowe” — ustawić ostrość i zrobić zdjęcie.


Ładowanie akumulatora nawet w trakcie zdjęć    


W miniaturowym korpusie α7C znajduje się pojemny akumulator typu Z. Dzięki systemowi zasilania przez USB ładowanie wymaga tylko użycia przewodu USB Type-C®. Co więcej, nie stanowi przeszkody w robieniu zdjęć.
Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Masa
425 g
Raty 0%
Tak
Kod EAN
4548736121669
Nowy produkt

Zobacz także

Peak Design SLIDE LITE BLACK V3 czarny

Dodatkowe informacje:

 • Komfort użytkowania połączony z bezpieczeństwem na najwyższym poziomie
 • Szerokości 32 mm, z powodzeniem może być używany zarówno jako pasek na szyję jak i pasek naramienny
 • Z innowacyjnym systemem szybkozłączek Anchor Links sprawia, że udźwig to nawet 90 kg.
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
349,00 zł
Sigma 28-70/2.8 C DG DN (Sony E)

Cechy główne:

 • Kąt widzenia: 75.4 – 34.3 stopnia
 • Maksymalna wartość przysłony: F22
 • Minimalna odległość ostrzenia: 19cm (szeroki kąt) – 38cm (tele)
 • Skala odwzorowania: 1:3.3 (szeroki kąt) – 1:4.6 (tele)
 • Waga: 470 g
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
3 989,00 zł