Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Leica D-Lux Sprzęt fotograficzny dla profesjonalistów i amatorów
  • Leica D-Lux Sprzęt fotograficzny dla profesjonalistów i amatorów
  • Komis foto – skup obiektywów i aparatów
  • Przyjmujemy sprzęt foto w rozliczeniu

Leica D-Lux (Typ109) Explorer Kit

Brak brak

Dodatkowe informacje:

  • Duża matryca 4/3
  • Jasny obiektyw 1.7-2.8
  • Nagrywanie filmów 4K
  • Moduł WiFi
  • ISO 25600
4 199,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Leica D-Lux Explorer Kit ma wszystko, to czego potrzebujesz. Ciesz się każdą nadchodzącą chwilą, ponieważ możesz ją zatrzymać. Leica D-Lux Explorer Kit, to zestaw składający się z aparatu, dedykowanego do niego paska wykonanego z wytrzymałej bawełny oraz innowacyjnego dekielka obiektywu. Otwiera się samoistnie pod dotykiem obiektywu, dzięki temu masz pewność uchwycenia ulotnych chwil. Oczywiście, jego podstawową funkcją jest ochrona obiektywu przed mechanicznymi uszkodzeniami. Dzięki unikatowej konstrukcji zawsze będzie tam gdzie jego miejsce, nie zapomnisz go z domu i nie zgubisz podczas zdjęć. Odkryj kreatywny świat z nowym Leica D-Lux Explorer Kit.

Przedstawiamy nowy model z linii D-Lux. Tradycyjnie, jak we wcześniejszych, cenionych modelach serii, mamy jasny obiektyw typu zoom Leica DC Vario-Summilux 10.9–34 mm o świetle f/1.7–2.8 ASPH. i zakresie ogniskowych od 24 do 75 mm (ekwiwalent dla 35 mm). Współpracuje on z zupełnie nową, bardzo duża matrycą formatu Cztery Trzecie.


Zmiennoogniskowy obiektyw Leica DC Vario-Summilux 10.9–34 mm f/1.7–2.8 ASPH jest idealnie dopasowany do nowej dużej matrycy. Imponujące maksymalne ISO o wartości 25600, gwarantuje zdjęcia o naturalnych kolorach i wyjątkowej jakości także w trudnych warunkach oświetleniowych, kiedy światło zastane choć jest go mało potrafi stworzyć niezwykłą fotografię.

Leica D-Lux to pierwszy aparat z serii dysponujący zintegrowanym Wi-Fi, które pozwala na zdalny podgląd fotografowanej sceny i sterowanie ustawieniami z poziomu smartfona lub tabletu. Do połączenia urządzeń służy darmowa aplikacja Leica Image Shuttle - łatwa do pobrania i zainstalowania na urządzeniu iOS lub Android.

Aparat może także przesyłać zdjęcia i wideo poprzez połączenie WLAN. Zintegrowany moduł NFC (Near Field Communication) pozwala na szybkie ustanowienie połączenia Wi-Fi pomiędzy aparatem oraz smartfonem. Wystarczy zbliżyć urządzenia do siebie i gotowe.

Zintegrowany elektroniczny wizjer wyświetla ostry, kontrastowy obraz, oraz
pokazuje wszystkie ustawienia. Dzięki temu komponowanie kadru jest łatwe i szybkie, a kontrola nad ekspozycją pełna i bezproblemowa. Ponadto 3 calowy, wysokiej jakości ekran LCD umożliwia wyświetlanie i ocenę zdjęć nawet przy mocnym świetle słonecznym.

Dostępność
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
Mikro4/3
Filmowanie
4K
Stabilizator obrazu
Tak