Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
FujiFilm X100F BLACK Odkupimy za gotówkę Twój stary aparat.
 • FujiFilm X100F BLACK Odkupimy za gotówkę Twój stary aparat.
 • FujiFilm X100F Nowe i używane aparaty fotograficzne
 • FujiFilm X100F Przyjmiemy Twój stary sprzęt w rozliczeniu

FujiFilm X100F BLACK

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h

Dodatkowe informacje:

 • matryca 24,3 MPx
 • 91-punktowy AF
 • unowocześniony wizjer hybrydowy
 • obiektyw Fujinon 23/2
 • wbudowany filtr ND
5 298,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

FujiFilm X100F BLACK


Wizytówka Fujifilm – doskonałe odwzorowanie kolorystyki i gradacji odcieni zapewniające najwyższą jakość fotograficznego i filmowego obrazu
Aparat X100F dysponuje 24.3 megapikselową matrycą X-Trans™ CMOS III*1 rozmiarów APS-C , która nie posiada filtra dolnoprzepustowego. Zapewnia ona najwyższą jakość pracy w historii serii X. W aparacie użyty został też szybki procesor obrazu “X Pro”, który gwarantuje wyjątkowe odwzorowanie kolorów i gradacji odcieni, w przypadku zdjęć i filmów wideo, a także oferuje wysokie czułości ISO z zachowaniem niskiego poziomu szumów. Tryby Symulacji filmu światłoczułego, rozwinięte w oparciu o ponad 80-letnie dziedzictwo Fujifilm w zakresie reprodukcji koloru i opracowywania filmów światłoczułych, uległy dalszej ewolucji i pozwalają obecnie na lepsze uchwycenie faktury powierzchni przedmiotów, zapewniają poczucie trójwymiarowości obrazu a nawet szczególnego klimatu, jaki zainspirował fotografa do zdjęcia.

Doskonałe spontaniczne zdjęcia – szybko reagujący, udoskonalony autofocus
W modelu X100F poprawiono jeszcze podstawowe czasy reakcji aparatu. Czas uruchamiania wynoszący około 0.5 sekundy, interwał pomiędzy zdjęciami na poziomie 0.2 sekundy**, opóźnienie w wyzwoleniu migawki nie przekraczające 0.01 sekundy** oraz szybszy AF ustawiający ostrość w 0.08 sekundy, sprawiają, że aparat jest doskonałym wykonawcą zamierzeń i działań fotografa.
Liczba punktów ustawiania ostrości została istotnie zwiększona z 49 w poprzednich modelach do 91 obecnie (w szczególnych przypadkach nawet do 325 punktów). Około 40% obszaru obrazu (centralny obszar zawierający 49 punktów ostrości) pokryte jest pikselami AF z detekcją fazową tworząc system szybkiego i precyzyjnego autofocusa opartego na detekcji fazowej, który doskonale sprawdza się przy fotografowaniu różnorodnych motywów.

Ewolucja zaawansowanego hybrydowego wizjera
Zmienne powiększenie elektronicznego dalmierza, pokazywanego jako elektroniczny wizjer (EVF) w małym okienku na dole po prawej stronie wizjera optycznego, poprawia precyzję podczas sprawdzania ostrości. Do obszaru ostrości, poza ramką informacyjną, stosowana jest funkcja Korekcji paralaksy ※2 w czasie rzeczywistym, co ułatwia pewne kadrowanie ujęć i ustawienie ostrości w trybie manualnym.

Intuicyjna obsługa, praktyczne korzyści
Spośród nowych cech modelu X100F należy wspomnieć wprowadzenie pokrętła czułości ISO, które zostało wbudowane w pokrętło czasów migawki nawiązując tym samym do aparatów na filmy światłoczułe. Wprowadzona została także Dźwignia ostrości, która pozwala na natychmiastowe przesuwanie obszaru ostrości bez odrywania oka od wizjera. Nowością jest też pozycja “C” umożliwiająca korekcję ekspozycji w zakresie ±5 kroków EV. Większość przycisków i pokręteł odnoszących się do obsługi aparatu skupiono po prawej stronie korpusu, aby zapewnić możliwość szybkiej zmiany ustawień przy jednoczesnym mocnym trzymaniu aparatu.Autoryzowany sklep fotograficzny Fujifilm e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
12 miesięcy
Matryca
APS-C
Rozdzielczość matrycy
powyżej 30 MPx
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Filmowanie
4K
Stabilizator obrazu
Nie
Nowy produkt

Zobacz także

FujiFilm NP-W126S

Dodatkowe informacje:

 • bateria litowo-jonowa NP-W126s
 • akumulator do aparatu FujiFilm X-Pro2 , X-Pro1, X-T2 , X-T1, X-T20, X-T10, X-E3, X-E2S, X-E2, X-E1, X-M1, X-A5, X-A3, X-A2, X-A1, X-A10, X100F
Dostępne od ręki Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
249,00 zł
FujiFilm EF-X500

Dodatkowe informacje:

 • liczba przewodnia 50
 • synchronizacja z 1/8000s
 • TTL z wieloma lampami
 • uszczelniona konstrukcja
 • do serii X i GFX
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h
2 098,00 zł