Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Nowa niepełnoklatkowa lustrzanka Canon EOS 90D
 • Nowa niepełnoklatkowa lustrzanka Canon EOS 90D
 • Autoryzowany sklep Canon Polska
 • Aparat EOS 90 firmy Canon. Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu.

Canon EOS 90D + 18-135/3.5-5.6 IS USM

Brak brak

Główne cechy:

 • Matryca o rozdzielczości 32.5 MPx.
 • Procesor obrazowania DIGIC 8
 • Filmowanie w 4K
7 199,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Canon EOS 90D

Lustrzanka EOS 90D to wszechstronny aparat fotograficzny z możliwością robienia zdjęć i nagrywania filmów. Jest to elegancka lustrzanka cyfrowa, która wyróżnia się matrycą APS-C CMOS o wysokiej rozdzielczości 32,5 MP. Ta unowocześniona konstrukcja sensora zapewnia większą czystość obrazu, rozdzielczość i zakres dynamiczny, a także doskonałą czułość do wartości ISO 25600 i niski poziom szumów, co sprawdza się podczas pracy w ciężkich warunkach oświetleniowych. W połączeniu z zaawansowanym przetwarzaniem obrazu matryca ta jest również zdolna do generowania obrazu filmowego o rozdzielczości UHD 4K30p i Full HD 120p, jak również obsługuje zdjęcia seryjne z szybkością do 10 klatek na sekundę. Podczas pracy z wizjerem optycznym, trafny 45-punktowy cały system krzyżowego AF zapewnia szybkie działanie w różnych warunkach oświetleniowych, umożliwiając śledzenie poruszających się obiektów i pracę przy słabym oświetleniu, natomiast 5481-punktowy system Dual Pixel CMOS AF zapewnia płynne i naturalne ustawianie ostrości, przypominające sposób, w jaki ostrość ustawiana jest w kamerze wideo. Uzupełnieniem możliwości obrazowania, aparat 90D wyposażono w zmienno-kątowy dotykowy ekran LCD, zapewniający intuicyjną kontrolę i swobodę kompozycji, a optyczny wizjer zapewnia jasne, wyraźne i realistyczne pole widzenia charakterystyczne dla fotografowania lustrzankami cyfrowymi. Dodatkowo wbudowane łącza Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają parowanie urządzeń mobilnych z aparatem w celu bezprzewodowego przesyłania plików i udostępniania zdjęć i filmów online.Matryca CMOS 32.5MPx

Lustrzanka wyposażona została w matrycę APS-C CMOS o imponująco wysokiej rozdzielczości 32.5MP, dzięki temu jest w stanie tworzyć obrazy o niezwykłej wyrazistości i zakresie dynamicznym, a także o szerokim zakresie czułości ISO 100-25600 i niskim poziomie szumów. Z pewnością ułatwi pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Matryca i procesor obrazu zapewniają również wysoką wydajność całego systemu aparatu 90D, w tym możliwość ciągłego fotografowania z prędkością do 10 klatek na sekundę, nagrywania filmów UHD 4K30p lub szybkich filmów Full HD 1080p z prędkością 120 klatek na sekundę.

System Dual Pixel CMOS AF i 45-punktowy AF

Korzystne dla fotografowania z wizjerem optycznym jest zastosowanie 45-punktowego, szerokokątnego wizjera z krzyżową detekcją fazową zapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości w trudnych warunkach oświetleniowych do -3 EV. W przypadku pracy z teleobiektywami wyposażonymi w przedłużacze 27 punktów jest w stanie ustawić ostrość do F/8, a środkowy podwójny krzyż oferuje zwiększoną precyzję przy jaśniejszych wartościach przysłony. Krzyżowa konstrukcja czujników zapewnia większą dokładność w warunkach słabego kontrastu i mieszanego oświetlenia, a szerokie pokrycie 45 czujników jest idealne do śledzenia i utrzymywania ostrości na poruszających się obiektach. 45-punktowy system AF wykorzystuje cztery tryby wyboru obszaru AF, w tym jednopunktowy AF; strefowy AF, w którym można wybrać jedną z dziewięciu stref AF; duży strefowy AF, który oferuje wybór trzech możliwych do wybrania stref; oraz 45-punktowy automatyczny wybór AF, który pozwala aparatowi na automatyczny wybór pojedynczego punktu.
Podczas nagrywania filmów lub fotografowania w podglądzie na żywo wykorzystywany jest system Dual Pixel CMOS AF, który oferuje 5481 możliwych do wyboru punktów autofokusa. Ten system ustawiania ostrości oferuje płynne i szybkie ustawianie ostrości w sposób podobny do tego, w jaki ostrość ustawiana jest w kamerach wideo. Dual Pixel CMOS AF integruje dwie oddzielne fotodiody w każdym pikselu, aby zapewnić szeroką i gęstą sieć elementów zbierających detekcję fazy na większej części przetwornika obrazu w celu zmniejszenia liczby polowań na ostrość, zapewniając szybsze i bardziej bezpośrednie sterowanie ustawianiem ostrości. Podczas pracy z nieruchomymi obrazami ten system ustawiania ostrości działa szybko i dokładnie, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania i śledzenia poruszających się obiektów, tak aby krytyczna ostrość była osiągana przy każdym ujęciu.
Podczas nagrywania filmów wideo tryb Movie Servo AF oferuje płynne i naturalne ustawianie ostrości przy zmianie obiektów lub różnych odległościach w obrębie sceny, a także możliwość określenia czułości śledzenia, szybkości AF i priorytetu śledzenia twarzy. Dzięki systemowi Touch AF ustawianie ostrości na półce jest możliwe poprzez dotykanie elementów sceny na ekranie dotykowym, co pozwala na intuicyjną zmianę ostrości. Śledzenie obiektów w filmach jest również lepsze dzięki zdolności systemu Dual Pixel CMOS AF do rozpoznawania obiektów i utrzymywania ostrości podczas pracy w zmieniającej się lub zatłoczonej scenerii.


Dołączony obiektyw Canon EF-S 18-135/3.5-5.6 IS USM
W zestawie z korpusem aparatu znajduje się obiektyw EF-S 18-135mm o wartości przysłony F/3.5- 5.6, który zapewnia zakres ogniskowych w ekwiwalencie 28,8-216 mm. W konstrukcji optycznej zastosowano jeden element o ultraniskiej dyspersji oraz jeden element asferyczny, aby zredukować aberracje chromatyczne w całym zakresie ogniskowych, a także ograniczyć aberracje sferyczne i zniekształcenia, co zwiększa wyrazistość i ostrość obrazu. Obiektyw wyróżnia się także systemem ustawiania ostrości NANO USM, który stanowi połączenie szybkiego, zoptymalizowanego pod kątem zdjęć pierścieniowego silnika ultradźwiękowego oraz płynnego, cichego silnika krokowego zoptymalizowanego pod kątem nagrań wideo. Zapewnia wszechstronną wydajność ustawiania ostrości, z korzyścią dla twórców obrazów multimedialnych. Ten dwufunkcyjny silnik AF oferuje również znacznie szybsze działanie w całym zakresie ogniskowych, co pozwala na bardziej precyzyjne fotografowanie z bliska i z daleka. Dodatkowo, wspomagając zarówno robienie zdjęć, jak i nagrywanie filmów, system stabilizacji IS kompensuje do czterech stopni drgań aparatu, zapewniając ostrzejsze zdjęcia z ręki, lub przy dłuższym czasie otwarcia migawki.


Główne funkcje aparatu:

 • Dotykowy wyświetlacz LCD 3" posiada konstrukcję vari-angle, która umożliwia pracę pod różnymi kątami oraz ułatwia intuicyjną kontrolę nad nawigacją po menu i obsługę ostrości za pomocą dotyku.
 • Wizjer optyczny oferuje 100% pokrycie kadru, co zapewnia wysoką dokładność kompozycji podczas fotografowania z poziomu oczu. Dodatkowo, podczas korzystania z wizjera mogą b wyświetlane punkty i tryb AF, siatki kompozycyjne, poziomica elektroniczna i inne funkcje pomocnicze.
 • Dołączony akumulator LP-E6N zapewnia około 1300 zdjęć na jednym ładowaniu.
 • Wbudowana łączność Wi-Fi pozwala na łatwe bezprzewodowe udostępnianie zdjęć i filmów połączonym urządzeniom mobilnym, a łączność Bluetooth umożliwia podłączenie smartfona lub tabletu w celu szybkiego udostępniania zdjęć między urządzeniami, a także zdalne sterowanie za pomocą aplikacji Canon Camera Connect. Aplikacja ta umożliwia również mobilną edycję surowego materiału, zapewniając większą swobodę w postprodukcji.
 • Można tworzyć time-lapsy w rozdzielczości 4K, a także przechwytywać klatki 4K, aby efektywnie wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 8 MP z prędkością do 30 klatek na sekundę.
 • Zmieniony czujnik pomiaru AE o rozdzielczości 220000 pikseli zwiększa precyzję autofokusa i pomiaru ekspozycji oraz umożliwia śledzenie koloru, co pozwala na dokładniejsze wykrywanie kolorów skóry.
 • Autofokus EOS iTR umożliwia wykrywanie twarzy i precyzyjną kontrolę ostrości podczas fotografowania portretów.
 • Funkcja elektronicznej migawki pozwala na pracę z czasami otwarcia migawki do 1/16000 sekundy.


Przykładowe zdjęcia autorstwa Canon Team:

Czas: 1/400s  ISO: 2500  Ogniskowa: 800 mm

Czas: 1/1250s   ISO: 6400   Ogniskowa: 400 mm

Autoryzowany sklep Canon www.e-oko.plDostępność
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon EF
Matryca
APS-C
Rozdzielczość matrycy
32,5 MPx
Filmowanie
4K
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Waga
701 g
Wymiary
140.7 x 104.8 x 76.8 mm
Kod EAN
4549292138511

Zobacz także

Canon 85/1.8 USM

Dodatkowe informacje:

 • do pełnej klatki
 • wysoka jakość
 • napęd USM
 • kąt widzenia 28.5°
 • średnica filtra 58 mm
Oczekiwanie na dostawę Brak brak
2 599,00 zł
Canon 35/2 IS USM

Dodatkowe informacje:

 • do pełnej klatki
 • wewnętrzne ogniskowanie
 • stabilizacja obrazu
 • napęd USM
 • średnica filtra: 67 mm
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni
2 599,00 zł