Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Nikon D6 BODY profesjonalny sklep fotograficzny w centrum Warszawy
1
  • Nikon D6 BODY profesjonalny sklep fotograficzny w centrum Warszawy
  • Nikon D6 BODY przyjmujemy używane aparaty foto w rozliczeniu

Nikon D6 BODY Od RĘKI!

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  • matryca CMOS 20,8 Mpx
  • wykrywanie i śledzenie oka!
  • 105 pól krzyżowych AF
  • zdjęcia seryjne do 14 kl./s
  • filmy 4K
33 994,00 zł
Brutto
Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Nikon D6 BODY


Moc obrazu
D6 to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów, którzy wymagają optymalnego połączenia szybkości i dokładności, niezależnie od tego, czy fotografują aktualne wydarzenia czy międzynarodowe rozgrywki sportowe. Dzięki najbardziej zaawansowanemu jak dotąd systemowi AF firmy Nikon i szybkiemu przesyłaniu obrazu w czasie rzeczywistym ta pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa pozwoli Ci uchwycić najważniejsze chwile. Za każdym razem.

Fotografując aparatem, który pozwala odpowiednio reagować w każdej sytuacji, możesz w pełni wykorzystać swoje doświadczenie i zrealizować zaplanowane ujęcia. Nawet w najtrudniejszych warunkach. Ta lustrzanka cyfrowa z nowym systemem AF, procesorem EXPEED 6, wytrzymałym korpusem i szybkimi wbudowanymi połączeniami pozwoli Ci robić doskonałe zdjęcia w każdej scenerii. Nie możesz kontrolować akcji, oświetlenia ani warunków. Ale masz kontrolę nad aparatem Nikon D6.

Niezwykłe możliwości automatycznego ustawiania ostrości
Jak to wszystko uchwycić? Dedykowany system AF jest szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Układ 105 czujników krzyżowych z możliwością wyboru zapewnia o 1,6 razy większą gęstość pokrycia kadru niż w modelu D5. Wybór pola AF z grupy oraz większa liczba ustawień niestandardowych dają niezrównane możliwości śledzenia. Ulepszony system rozpoznawania scenerii pozwala na wyższą precyzję ustawiania ostrości. Nikon D6 oferuje więcej możliwości przewidywania i uwieczniania akcji niż jakikolwiek wcześniejszy model.Uchwyć najlepszy kadr
Większy zakres wyboru pola AF z grupy pozwala zoptymalizować konfigurację AF dla każdego zadania. Omijaj przeszkody na linii wzroku, takie jak siatki tenisowe, i zdobądź czyste ujęcia akcji.Oczy na pierwszym planie
Nikon D6 to pierwsza lustrzanka cyfrowa, która umożliwia priorytetowe ustawienie ostrości na oczach fotografowanej osoby podczas korzystania z automatycznego wyboru pola AF lub śledzenia 3D. W połączeniu z szerszym pokryciem kadru o dużej gęstości bez problemu uchwycisz determinację w oczach zawodnika.Przewiduj akcję
Aparat Nikon D6 pozwala zdefiniować punkt początkowy ostrości podczas fotografowania w trybie automatycznego wyboru pola AF. Do uchwycenia i śledzenia obiektu wykorzystuje informacje ze wszystkich 105 pól AF, dzięki czemu Ty możesz spokojnie skoncentrować się na kadrowaniu.

Doskonałość w każdym świetle
Śledzenie jest fenomenalnie precyzyjne, nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Czułość AF do -4,5 EV w centralnym polu AF i -4 EV we wszystkich pozostałych polach pozwala śledzić akcję także w nocy.Gdy akcja toczy się błyskawicznie, a Ty masz tylko jedną szansę na dobre ujęcie, aparat D6 służy funkcją zdjęć seryjnych o szybkości do 14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE. Zaprojektowany na nowo mechanizm lustra znacznie redukuje zjawisko odbijania, pozwalając uzyskać ostrzejszy i bardziej stabilny obraz w wizjerze.

Rób zdjęcia w pełnej rozdzielczości z prędkością do 10,5 kl./s i śledzeniem AE w trybie bezgłośnego fotografowania. Możesz także bezgłośnie fotografować z interwalometrem oraz nagrywać filmy poklatkowe — zdjęcia są wykonywane przy użyciu elektronicznej migawki, co zapobiega zużyciu migawki mechanicznej.

Chcesz pokazać każdą fazę ruchu? W trybie filmowania z podglądem na żywo aparat D6 pozwala rejestrować sekwencje zdjęć o rozdzielczości 8 MP z prędkością 30 kl./s oraz sekwencje zdjęć o rozdzielczości 2 MP z prędkością 60 kl./s. Pełne śledzenie AE jest dostępne przy obu prędkościach.

Gdy pracujesz pod presją czasu, jakość plików przesyłanych bezpośrednio z aparatu ma kluczowe znaczenie. Nikon D6 zapewnia wyjątkowo czyste zdjęcia, a nowy algorytm automatycznego balansu bieli pozwala uzyskać fenomenalną dokładność kolorów i wierne odwzorowanie odcieni skóry. Wyjątkowo duży zakres dynamiki jest niezależny od czułości ISO. Na stadionie czy na stoku — możesz liczyć na doskonałe zdjęcia w każdych warunkach.

Widok w czasie rzeczywistym
Śledź akcję w czasie rzeczywistym, nawet podczas wykonywania szybkich zdjęć seryjnych długim obiektywem. W wizjerze optycznym 0,72x z technologią OLED zobaczysz ostro każdy szczegół akcji bez żadnych opóźnień.
Wskaźniki pochylenia i przechylenia są wyświetlane w wizjerze.Zapisywanie ustawień
Nieprzewidywalność przestaje być problemem, gdy możesz szybko i bezproblemowo dostosować się do każdej sytuacji. Możesz wykorzystać wstępnie zaprogramowane ustawienia, które teraz obejmują m.in. ustawienia balansu bieli, wzorów AF i blokady AF.Wszechstronne gniazda kart
Rejestruj jednocześnie zdjęcia JPEG+ i JPEG w dwóch gniazdach, które obsługują karty CFexpress i XQD. Z łatwością zapisuj małe lub średnie pliki JPEG na karcie w drugim gnieździe, aby szybciej przesyłać zdjęcia.Szybsze przesyłanie, uproszczona organizacja pracy
Podczas projektowania aparatu uwzględniono uwagi fotografów, dlatego umożliwia on szybkie i proste przesyłanie zdjęć. Dzięki szybkim wbudowanym połączeniom Wi-Fi i Bluetooth możesz wysyłać najlepsze zdjęcia bezpośrednio do klientów. Natychmiast. Możesz też sprawdzać, wybierać i ustalać priorytety kluczowych zdjęć za pomocą precyzyjnego monitora dotykowego o wyjątkowo ostrym obrazie. Szybkość transferu jest najwyższa w branży, także podczas fotografowania.Więcej sposobów wyboru przesyłanych zdjęć daje przewagę, gdy liczy się każda sekunda. Użyj głównego gniazda karty, aby potwierdzić ostrość na większym zdjęciu w formacie JPEG+, a następnie przełącz się na drugie gniazdo karty, aby szybko przesłać małe lub średnie pliki JPEG. Niechciane obrazy można usuwać jednocześnie z obu gniazd.

Zapisuj prawa autorskie, oceny i notatki głosowe, a następnie przypisz te informacje do zdjęć za pomocą prostych ruchów w górę lub w dół. Podczas sortowania zdjęć możesz usuwać obrazy i ich notatki głosowe lub tylko notatki głosowe. W czasie odtwarzania możesz filtrować pliki według ochrony, oceny i stanu przesyłania.

Przesyłając zdjęcia do komputera za pośrednictwem przewodowej sieci LAN lub połączenia Wi-Fi aparatu, umieść najlepsze zdjęcia na górze kolejki. Podczas odtwarzania możesz nadawać zdjęciom priorytet za pomocą gestu przesunięcia lub przycisku Fn.

BLUETOOTH
Przesyłaj zdjęcia do mediów społecznościowych bezpośrednio z toru wyścigowego. Po nawiązaniu połączenia przez Bluetooth aparat może przesyłać zdjęcia do urządzenia inteligentnego z zainstalowaną aplikacją SnapBridge. Urządzenie inteligentne może również służyć jako pilot.

WI-FI
Połącz się z komputerem przy użyciu wbudowanego modułu Wi-Fi aparatu. Możesz też połączyć się z siecią bezprzewodową na odległość do 200 m za pomocą kompatybilnego przekaźnika bezprzewodowego WT-6. Przekaźnik WT-6 obsługuje bezprzewodową sieć LAN IEEE802.11ac i może być używany jako odbiornik zdalny w trybie HTTP.NAJSZYBSZY W BRANŻY
Podłącz kabel sieciowy do aparatu i przesyłaj zdjęcia bezpośrednio na komputer lub serwer FTP z niewiarygodną szybkością. Przewodowa sieć LAN aparatu obsługuje standard 1000BASE-T i zapewnia o ok. 15% szybszy transfer niż uznany model D5.Pracuj w każdej lokalizacji
Wyświetlacze o wyższej rozdzielczości zapewniają lepszą widoczność i czytelność. Ulepszenia w zakresie ergonomii zapewniają łatwy dostęp do głównych portów, nawet podczas fotografowania z podłączonym przekaźnikiem bezprzewodowym.Nikon D6 jest również zgodny z zaufanymi zabezpieczeniami Kensington, które dbają o bezpieczeństwo Twojego sprzętu podczas pracy z wieloma urządzeniami.

Rób zdjęcia w każdych warunkach
Od ekstremalnych temperatur i wilgotności po uderzenia aparatu w teleobiektyw podczas noszenia sprzętu — wytrzymałość aparatu D6 zapewnia ten sam solidny korpus co w modelu D5, tak cenionym przez profesjonalistów. Gdy fotografujesz w sytuacji obfitującej w problemy, ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić, jest aparat. Z modelem D6 możesz fotografować bez obaw.
Autoryzowany sklep fotograficzny Nikon e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
FullFrame
Rozdzielczość matrycy
18-24 MPx
Rodzaj karty
CFexpress + XQD
Zdjęcia seryjne
14kl./s ze śledzeniem AF/AE
Filmowanie
4K
Czułość
50-102400 ISO
Czasy naświetlania
30s - 1/8000
Stabilizator obrazu
Nie
Wymiary zewnętrzne
160 x 163 x 92 mm
Nowy produkt

Zobacz także