Menu bloga

Najnowsze wpisy

WYNIKI KONKURSU "KOLORY INNOWACJI"

1014 Zobacz 5 Liked

W piątek 10.11.2023 po długich naradach rozstrzygnięto konkurs fotograficzny pt. „Kolory innowacji”, organizowany przez sklep fotograficzny e-oko.pl. Otrzymaliśmy ponad 200 ciekawych prac prezentujących Wasze interpretacje tematu zabawy.

Jury w składzie: Maciej Jeziorek (www.fujifilm.pl), Cezary Janicki – www. e-oko.pl oraz Aleksandra Kowalska – www.e-oko.pl wybrało następujących zwycięzców:

I miejsce otrzymał Mateusz Tokarski z pracą „Future”
II miejsce otrzymał Tomasz Topczewski z pracą „Miasto”
III miejsce otrzymał Grzegorz Witt z pracą „Apka”

Jury przyznało także 5 wyróżnień
I wyróżnienie: Łukasz Lembryk „Magia czasu”
II wyróżnienie: Marcin Pacek „Spotkanie z wielorybem”
III wyróżnienie: Sebastian Dekondy „W blasku”
IV wyróżnienie: Julia Rominkiewicz „Dłoń”
V wyróżnienie: Iwona Champlewska „Lamus”

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłych konkursach!

Sponsor konkursu: Fujifilm Polska, www.fujifilm.pl
Członkowie jury:
Przewodniczący: Maciej Jeziorek, Fujifilm Polska
Pozostały skład: Cezary Janicki – www.e-oko.pl, Aleksandra Kowalska – www.e-oko.pl
Nagrody:
I miejsce: Drukarka Instax Link WIDE + 5x wkłady Colorfilm Instax Reg. Gloss Wide + wypożyczenie aparatu Fujifilm GFX 100 II z obiektywami na 14 dni
II miejsce: Drukarka Instax SQ Link + opakowanie wkładów Instax Square
III miejsce: Aparat Instax Square SQ1 + 3x wkłady Instax square
I-V wyróżnienia - aparaty Fujifilm Instax Mini 12 + 1 opakowanie wkładów Instax mini



Nagrodzone prace:



I miejsce - Mateusz Tokarski "Future" (uchwycono za pomocą Canon 5D Mark III)



II miejsce - Tomasz Topczewski "Miasto" (uchwycono za pomocą Canon 6D Mark II)


III miejsce - Grzegorz Witt "Apka" (uchwycono za pomocą Nikon D5600)


Wyróżnienia:



I wyróżnienie - Łukasz Lembryk "Magia czasu" (uchwycono za pomocą DJI mini 2)


II wyróżnienie - Marcin Pacek "Spotkanie z wielorybem" (uchwycono za pomocą Nikon D7000)



III wyróżnienie - Sebastian Dekondy "W blasku" (uchwycono za pomocą Fujifilm X-S10)



IV wyróżnienie - Julia Rominkiewicz "Dłoń" (uchwycono za pomocą Canon R)


V wyróżnienie - Iwona Chemplewska "Lamus" (uchwycono za pomocą Fujifilm X-T3)

Opublikowany w: Konkursy fotograficzne