Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Blog navigation

Najnowsze wpisy

Centrum Aparatów Średnioformatowych

1702 Zobacz 8 Liked

Świat fotografii aktualnie ulega wielu dynamicznym zmianom. Jeszcze chwilę temu użytkownicy aparatów z matrycami APS-C z podekscytowaniem „przesiadali się” na tzw. pełną klatkę. Obecnie aparaty pełnoklatkowe nie są czymś nieosiągalnym, są dostępne niemalże dla każdego, co więcej możemy wybierać pomiędzy lustrzankami, a podbijającymi od jakiegoś czasu rynek bezlusterkowcami.Wielu fotografów wciąż odczuwało jednak niedosyt, ciągle poszukiwali aparatu oddającego niesamowitą plastykę obrazu charakterystyczną dla aparatów analogowych. Chcąc uzyskać ten efekt część profesjonalistów sięgnęła po cyfrowe aparaty średnioformatowe. Jeszcze do niedawna był to sprzęt niewyobrażalnie drogi i tak naprawdę dla większości niedostępny. Wraz z rozwojem nowych technologi w ostatnich latach niektóre znane marki postanowiły wyjść naprzeciw poszukiwaczom idealnego obrazu i wprowadzić na rynek cyfrowe średnioformatowe aparaty bezlusterkowe, które są stosunkowo lekkie, poręczne, a do tego w przystępnej cenie. Obecnie koszt aparatu średnioformatowego jest taki sam jak profesjonalnego aparatu małoobrazkowego lub zdarza się, że nawet niższy. Dzięki temu średni format staje się coraz bardziej powszechny i pożądany.Nasz sklep fotograficzny e-oko.pl postanowił więc stworzyć Centrum Aparatów Średnioformatowych – jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym można bez problemu obejrzeć sprzęt takich marek jak Fujifilm, Hasselblad czy Pentax, napić się kawy, porozmawiać oraz podjąć świadomą decyzję o zakupie. Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w sprzedaży aparatów średnioformatowych i chętnie dzielą się widzą zdobytą na przestrzeni lat. Świadczy o tym chociażby nasz blog, gdzie można znaleźć nie tylko informacje o nowościach, ale także porady i sugestie odnośnie użytkowania topowych aparatów. Warto zajrzeć na naszą stronę i zapoznać się z artykułami o Fujifilm GFX, które potencjalnym użytkownikom mogą rozjaśnić wiele aspektów. Jeśli myślisz o zakupie jednego z aparatów GFX na pewno warto przeczytać: 

https://e-oko.pl/blog/post/5-fujifilm-gfx-50s-nowa-era-.html
https://e-oko.pl/blog/post/22-120-kilometrow-na-ramieniu-z-fujifilm-gfx-50s-test.html
https://e-oko.pl/blog/post/48-jak-wycisnac-wiecej-z-fujifilm-gfx-50r-i-gfx-50s.html
https://e-oko.pl/blog/post/57-fujifilm-gfx-100-tydzien-z-niesamowitym-aparatem-srednioformatowym.html


Wszystkie modele Fujifilm GFX wprowadzone na rynek

W naszym centrum dostępne od ręki są: najnowszy Hasselblad X1D II 50C oraz wszystkie modele Fujifilm GFX – GFX 50R, GFX 50S, a także niesamowity GFX 100, który aktualnie cieszy się największą popularnością. Do systemu Fujifilm GFX posiadamy wszystkie wprowadzone na rynek obiektywy oraz akcesoria, które oczywiście na miejscu można podpiąć pod body i przekonać się jak cały zestaw leży w dłoni. W przypadku Hasselblada oczekujemy na dostawę, wkrótce cały wachlarz dedykowanych szkieł zawita do naszego sklepu, warto więc obserwować naszą stronę i sprawdzać nowości.

Poza fabrycznie nowymi aparatami średnioformatowymi często w naszej komisowej ofercie pojawiają się egzemplarze używane w idealnym stanie, które można zakupić w bezkonkurencyjnych cenach. Ostatnio do naszego komisu fotograficznego trafił Pentax 645Z, który został sprzedany w zawrotnym tempie za kwotę 9999 zł, czyli poniżej ceny rynkowej bardzo dobrego bezlusterkowca. Obecnie posiadamy jeszcze szeroki wybór używanych obiektywów do Pentaxa oraz Fujifilm GFX.


Wszystkie produkty widoczne na zdjęciu są dostępne w naszym sklepie fotograficznym e-oko.pl

Na naszych półkach goszczą nie tylko cyfrowe aparaty średnioformatowe często pojawiają się także analogowe takie jak Mamiya czy Bronica, które ponownie zyskują dużą popularność pomimo upływu lat. W ostatnim czasie fotografia tradycyjna cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem dlatego też coraz chętniej skupujemy również tego typu sprzęt.

Centrum Aparatów Średnioformatowych zostało stworzone nie tylko z myślą o możliwości obejrzenia i przetestowania sprzętu, wprowadziliśmy także wiele udogodnień mających na celu ułatwienie potencjalnemu klientowi zakup. Oferujemy między innymi:
-20 rat 0% na zakup zarówno aparatu jak i obiektywów do średniego formatu,
-leasing w 1 dzień roboczy wraz z obniżeniem kosztu zakupu o 6% - dotyczy tylko Fujifilm GFX
-możliwość pozostawienia używanego sprzętu fotograficznego w rozliczeniu.


Hasselblad X1D II 50C z najnowszym zoomem 35-75/3.5-4.5 XCD

Ponadto wychodząc naprzeciw naszym klientom regularnie wprowadzamy nowe promocje umożliwiające zakup wymarzonych aparatów średnioformatowych oraz obiektywów w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowe promocje niebawem pojawią się na naszej stronie, już teraz serdecznie zapraszamy na zbliżający się wielkimi krokami BLACK FRIDAY.


Artykuł stworzony przez zespół