Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Blog navigation

Najnowsze wpisy

Modyfikatory PROFOTO OCF II w rękach Lindsay Adler

229 Zobacz 1 Liked

Filtry żelowe PROFOTO OCF II:


Modyfikatory Profoto OCF II to akcesoria przeznaczone do modelowania światła, które w połączeniu z lampami Profoto OCF zapewniają ogrom możliwości twórczych. Filtry żelowe zmieniają temperaturę barwową zdjęć. Magnetyczne mocowanie w systemie "klik" gwarantuje szybkie i pewne mocowanie filtrów uchwycie na lampie lub wrotach OCF II. Barwne filtry żelowe OCF II pozwalają rozwijać kreatywność i uzyskać dowolną barwę światła w studio jak i w plenerze. Baw się z kolorami od jasnego różu, zieleni i odcieni żółci do barw niebieskich, lub zrównoważ barwę światła błyskowego z oświetleniem otoczenia za pomocą żeli CTO, Quarter CTB i Half Plus Green. Magnetyczne filtry barwne są montowane bezpośrednio do uchwytu OCF II lub wrót OCF II. Można je szybko i łatwo zakładać oraz demontować. Aby uzyskać jeszcze więcej kreatywnych możliwości, połącz je z plastrami miodu OCF II.

„Pochodzę z północnej części stanu Nowy Jork, z małego miasteczka o nazwie „Hamlet”. Zaczęłam fotografować, gdy miałam 15 lat. Zaczynałam od zdjęć portretowych, ilustrując głównie macierzyństwo, rodzinę i wesela. Chciałam uczyć się, rozwijać swoje rzemiosło i miałam szczęście spotkać na swojej drodze wielu nauczycieli, którzy pomogli mi się rozwinąć i ostatecznie zrealizować moje ambicje związane z fotografowaniem mody”. - Lindsay AdlerProfoto OCF II Barndoor


OCF Barndoor to mobilne i kompaktowe narzędzie do kształtowania światła, które daje tobie precyzyjną kontrolę nad rozchodzeniem się światła. Cztery wrota mogą być dostosowywane indywidualnie pozwalając na kontrolę i kształtowanie światła w niemal nieskończoną ilość sposobów. Wrota OCF II to kompaktowe i przenośne narzędzie do kształtowania światła, stworzone dla kreatywnych, mobilnych fotografów. Wytrzymały gumowy kołnierz Profoto wraz z mocnym i trwałym metalowym zapięciem bezpiecznie i łatwo mocuje się do dowolnej lampy błyskowej OCF. Cztery indywidualnie regulowane skrzydła, pozwalają precyzyjnie kontrolować rozkład światła. Wrota OCF II można również łatwo łączyć z kolorowymi żelami OCF II, dzięki czemu możesz dostosowywać lub zmieniać barwę światła.

Plastry miodu / Gridy OCF II


Plastry miodu / Gridy OCF II zmniejszają rozproszenie światła, kontrolują rozproszone światło, dodają kontrastu i dramatyzmu obrazu. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, możesz kontrolować i skupiać światło tam, gdzie chcesz, ograniczać rozlewanie światła na inne obszary obrazu, tworzyć efekty tła i wiele więcej. Siatki magnetyczne mocowane są bezpośrednio do uchwytu siatki i żelu OCF II lub OCF II Barndoor. Można je włączać i wyłączać w kilka sekund. Aby uzyskać jeszcze więcej kreatywnych możliwości w ruchu, ułóż je w kolorowe żele OCF II.Profoto OCF II Snoot


OCF Snoot to lekkie i przenośne narzędzie do kształtowania światła, które drastycznie redukuje rozchodzenie się światła z twojej lampy. Efektem jest wyraziste i bezpośrednie światło z niemal zupełnym brakiem wyciekającego światła rozproszonego. OCF II Snoot radykalnie zmniejsza rozproszenie światła z lampy błyskowej OCF, zapewniając wyraźne i bezpośrednie światło o okrągłym kształcie i bez rozpraszania. Idealnie nadaje się do fotografowania w terenie, snoot jest miękki i łatwy do złożenia, co pozwala na kompaktowe przechowywanie w torbie i rozkłada się w ciągu sekundy. Można go szybko i bezpiecznie zamontować na dowolnej lampie błyskowej Profoto Off-Camera (OCF) za pomocą trwałego gumowego mocowania kołnierza Profoto i metalowego zapięcia.Mozna go łączyć z plastrami miodu i filtrami barwnymi. 

„Ostatecznie chodzi o to, aby dać twórcom obrazów narzędzia do tworzenia ich unikalnego stylu – do znalezienia głosu, który pomoże im wyróżnić się z tłumu”.E-OKO Autoryzowany Sklep Fotograficzny Marki Profoto.