Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Blog navigation

Najnowsze wpisy

e-oko.pl - Autoryzowany sklep Canona

324 Zobacz 3 Liked

e-oko.pl - Autoryzowany sklep Canona

Możemy ogłosić to już oficjalnie - firma Canon Polska zaufała sklepowi fotograficznemu E-oko.pl i podpisała z nami umowę, w myśl której włącza nas do grona oficjalnych dystrybutorów sprzętu fotograficznego marki Canon! Oznacza to, że już niedługo na naszych półkach znajdziecie cały przekrój aparatów cyfrowych i obiektywów z logo japońskiego producenta. W naszej ofercie pojawią się zatem zarówno cenione modele lustrzanek, takie jak Canon EOS 5D Mark IV czy Canon EOS 90d, jak również najnowsze aparaty bezlusterkowe Canon EOS R5 i Canon EOS R6. Oczywiście nie zabraknie całej gamy systemowych obiektywów dedykowanym tak lustrzankom, jak i bezlusterkowcom.
Sklep fotograficzny www.e-oko.pl - dwie dekady doświadczenia

    Sklep fotograficzny E-oko.pl nieprzerwanie, od 19 lat działa na rynku sprzętu fotograficznego, sukcesywnie powiększając swoje portfolio sprzedażowe o kolejne marki aparatów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i pomóc w zakupie sprzętu fotograficznego każdemu - zarówno początkującemu amatorowi, jak i również profesjonalnemu fotografowi, poszukującemu nowych rozwiązań w swojej pracy zawodowej.

W sklepie fotograficznym E-oko.pl pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem sprzętu fotograficznego - umożliwiamy zakupy w systemie ratalnym, czy leasingu. Dzięki komisowi fotograficznemu E-oko.pl istnieje możliwość rozliczenia zakupu nowego aparatu czy obiektywu, zostawiając w zamian swój stary sprzęt fotograficzny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszego showroomu, mieszczącego się przy ulicy Puławskiej 10 lok.32 w Warszawie.

    Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych marek ze świata fotografii, takich jak Sony, Nikon, Fujifilm, Leica czy Hasselblad i jesteśmy dumni, że właśnie teraz do tego grona dołącza firma Canon. 


Autoryzowany sklep fotograficzny Canon www.e-oko.pl
Opublikowany w: Wydarzenia fotograficzne