b2b-foto-dla-biznesu.png

Sprzęt fotograficzny
oferta dla firm i biznesu

Kompleksowa realizacja Twojego projektu

E-oko pomoże Ci wybrać narzędzia które będą dopasowane dla Ciebie.

Projekty zaczynamy od fachowego doradztwa, wyboru konkretnych niezbędnych dla Ciebie produktów, a kończymy na wygodnych formach rozliczenia na raty lub w leasingu.

Pomagamy także w stworzeniu oferty pod dotację.

Zadzwoń
22 408 00 00
Napisz
b2b@e-oko.pl

Dlaczego warto wybrać e-oko?

b2b-advantages-fotografowie.png
20 lat doświadczenia na rynku fotograficznym
b2b-advantages-doradztwo.png
Pomoc w wyborze pod Twoje potrzeby
b2b-advantages-obsluga.png
Obsługa przez praktykujących fotografów
b2b-advantages-leasing.png
Możliwość zakupu w formie leasingu
b2b-advantages-raty.png
Raty na zakup sprzętu
b2b-advantages-komis.png
Możliwość odkupienia Twojego starego sprzętu

Dedykowana oferta dla Twojej branży

Nieruchomosci.jpg
Strefa fotografii nieruchomości

Jesteś agentem nieruchomości i chcesz wykonać profesjonalne zdjęcia wnętrz u swojego klienta? Twój klient będzie wiedział, że ma do czynienia z fachowcem bo pomieszczenia będą wyglądały na jasne i przestronne.

Zestaw od którego zaczniemy to aparat z obiektywem szerokokątnym oraz statyw. Resztę dobierzemy do Twoich potrzeb.

Zestawy i aparaty do fotografii nieruchomości
Slubna.jpg
Strefa fotografii ślubnej

Rozpoczynasz swoją działalność jako fotograf ślubny i szukasz sprzętu dla siebie? Masz już wieloletnie doświadczenie jako fotograf, ale chcesz pracować lepiej i wygodniej?

Fotografia ślubna łączy w sobie wiele różnych rodzajów fotografii. Podstawą jest oczywiście reportaż, ale mamy także plener, portret oraz fotografię makro. Warunki pracy bardzo często dużo wymagają od naszego aparatu. Autofocus musi radzić sobie w trudnych warunkach, a jasny obiektyw umożliwiać robienie zdjęcia przy słabym oświetleniu sali.

Zestawy i aparaty do fotografii ślubnej
Stomatologiczna.jpg
Strefa fotografii stomatologicznej

Chcesz wykonywać profesjonalne zdjęcia stomatologiczne w swoim gabinecie? Nie wiesz jaki wybrać aparat, obiektyw, lampę?

Dokumentacja zdjęciowa jest aktualnie elementem niezbędnym w stomatologii, jest konieczna do prawidłowego zaplanowanie leczenia. Zdjęcia pacjentów: ortodontycznych, protetycznych, lub promocja Twojego gabinetu. Zdjęcia które wykonasz umożliwią analizę leczenia w najdrobniejszych elementach.

Można także zaaranżować „strefę uśmiechu” w której z łatwością wykonasz zdjęcie uśmiechu pacjenta po zakończonym leczeniu.

Zestawy i aparaty do fotografii stomatologicznej
Studyjna.jpg
Strefa fotografii studyjnej

Chcesz otworzyć własne studio fotograficzne? Nie wiesz jakie wybrać lampy, akcesoria, dyfuzory, statywy? Zgubiłeś się w dziesiątkach różnych dyfuzorów i akcesoriów studyjnych? A może chcesz mieć mobilne studio w plecaku – z którym z łatwością dotrzesz do klienta?

U nas fachowe doradztwo i wybór lamp oraz akcesoriów do Twoich konkretnych potrzeb, w tym: fotografia dziecięca i niemowlęca, fotografia produktowa, fotografia portretowa, beauty, fotografia modowa, fotografia ciążowa, fotografia kulinarna.

Zestawy i aparaty do fotografii studyjnej
Przyrodnicza.jpg
Strefa fotografii przyrodniczej

Uwielbiasz przyrodę i pragniesz uwieczniać zwierzęta w ich naturalnym środowisku? Fotografia przyrodnicza to szeroki i ciekawy temat, który wymaga dużego zaangażowania ze strony fotografa. Łatwo jest się zgubić w ogromie obiektywów i aparatów, i nie wiedzieć gdzie zacząć.

Nasz sklep fotograficzny to miejsce, w którym z łatwością rozpoczniesz swoją przyrodniczą przygodę. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo oraz szeroki asortyment wysokiej klasy sprzętu fotograficznego!

Zestawy i aparaty do fotografii przyrodniczej