Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

E-oko.pl powstało w 2002 roku. Naszym celem było i jest nadal sprzedawać wraz z produktem swoją wiedzę. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu, ale trafiają do nas również Klienci, którzy swoją przygodę z fotografią dopiero zaczynają. Poświęcamy im czas, przekazujemy wiedzę i sprawia nam to ogromną radość. Nie tylko dlatego, że wracają, ale również dlatego że czujemy iż to co robimy to nie tylko „zwyczajna sprzedaż zza lady”.

Czynnie fotografujemy i nie obce nam są nowinki fotograficzne. Oprócz sklepu prowadzimy także komis fotograficzny. Klienci mogą wstawić do nas swój sprzęt lub rozliczyć go przy zakupie nowego. W Warszawie mamy showroom, w którym istnieje możliwość przetestowania sprzętu, dobrania najlepszego dla siebie aparatu, obiektywu, zestawu lub akcesoriów oraz porozmawiania siedząc na wygodniej kanapie.

Już od dobrych kilku lat jesteśmy autoryzowanym punktem wszystkich fotograficznych marek w Polsce. Mając tak szeroki wachlarz produktów jesteśmy w stanie obsłużyć prawie każdego. W tym roku zmieniliśmy również stronę internetową, aby była dostosowana do coraz to większej ilości osób korzystających ze stron mobilnych.

Dziękujemy wszystkim naszym lojalnym Klientom, cieszymy się i liczymy na nowych, licząc że pozwolicie nam być z Wami i dla Was przynajmniej kolejne 15 lat….

15 powodów dlaczego warto z e-oko.pl:

 1. czynnie fotografujący sprzedawcy
 2. obsługa w języku polskim i angielskim
 3. szybka reakcja na problemy z zakupionym sprzętem
 4. szeroki wachlarz produktów (autoryzowany sklep wszystkich fotograficznych marek w Polsce)
 5. profesjonalne doradztwo
 6. komis fotograficzny (możliwość zamiany starego sprzętu na nowy)
 7. możliwość testowania sprzętu przed zakupem (opcja w showroomie )
 8. szybki kredyt bez wychodzenia z domu 
 9. leasing dla firm w jeden dzień
 10. transport kurierem DHL na terenie całej Polski
 11. elastyczne ceny
 12. szybka realizacja zamówień
 13. duży wybór produktów dostępnych natychmiast 15. pomoc przy serwisowaniu sprzętu

Serdecznie zapraszamy!
Zespół e-oko.pl

BIURO HANDLOWE
ul. Puławska 10 lok 32
02-566 Warszawa
(22) 408 00 00, 604 400 004, 602 300 003
sklep@e-oko.pl
www.e-oko.pl