Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Skup aparatów foto

Skup aparatów fotograficznych w E-oko.pl

Aparat fotograficzny, którego już nie używasz zalega w Twojej szafie? Masz lustrzankę, której od dawna nie wykorzystujesz i chciałbyś ją sprzedać? A może Twój bezlusterkowiec leży bezużytecznie na półce? Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi "tak", to dobrze trafiłeś. W Sklepie Fotograficznym E-oko.pl sprzedajemy fabrycznie nowy sprzęt fotograficzny, ale prowadzimy również Komis Fotograficzny E-oko.pl. Zajmujemy się wyceną, skupem i oczywiście również sprzedażą używanego sprzętu fotograficznego, w tym między innymi aparatów fotograficznych, lustrzanek cyfrowych i analogowych, klasycznych aparatów kompaktowych, aparatów dalmierzowych, analogowych i cyfrowych aparatów średnioformatowych, oraz aparatów wielkoformatowych. Skupujemy współczesne i historyczne aparaty cyfrowe i analogowe wszystkich marek - Nikon, Canon, Olympus, Fujifilm, Minolta, Sony, Leica, Ricoh, Pentax, Panasonic. A może jesteś posiadaczem aparatu średnioformatowego, takiego jak Mamiya, Hasselblad, Pentax, Rolleiflex czy Yashica? Albo dysponujesz wielkoformatowym aparatem marki Sinar, Cambo, Mentor, Linhof, czy Horseman? Te niecodzienne i rzadko spotykane konstrukcje również leżą w naszym kręgu zainteresowania.

Jeśli chciałbyś wymienić swój stary sprzęt fotograficzny na nowy, to również dobrze trafiłeś. Kupując w naszym sklepie lub komisie fotograficznym nowy lub używany aparat, możesz zostawić swój stary korpus w rozliczeniu. Pozwoli Ci to na zakup nowego body ze zniżką, odpowiadającą wartości Twojego starego aparatu. Dopełnimy za Ciebie również wszystkich niezbędnych formalności, abyś szybko i bez problemu otrzymał za swój stary sprzęt gotówkę, lub odpowiedni upust na nowy sprzęt fotograficzny.

Skup aparatów fotograficznych - Warszawa

Jeśli szukasz skupu aparatów fotograficznych, znajdziesz nas w Warszawie na ulicy Puławskiej 10 lok 32. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, pod numerami telefonu 604 400 004, 602 300 003, (22) 408 00 00, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem e-mail: sklep@e-oko.pl. W każdym wypadku nasi pracownicy zapoznają się ze sprzętem, który chcesz sprzedać, skontrolują jego stan techniczny oraz wizualny i odpowiednio go wycenią, proponując uczciwą kwotę. W przypadku chęci zakupu nowego aparatu, również profesjonalnie doradzą, oraz podpowiedzą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Sprawdź naszą ofertę aparatów fotograficznych i zmień stary model na nowy, lub po prostu wymień swój stary aparat fotograficzny na gotówkę, która pomoże Ci zrealizować dowolny cel.

Zadzwoń
604 400 004

Skup aparatów foto