Skup obiektywów foto

E-oko.pl - skup obiektywów fotograficznych

Na rynku sprzętu foto znajdziemy wiele obiektywów fotograficznych do lustrzanek, bezlusterkowców i aparatów średnioformatowych, wyposażonych w bardzo różnorodne mocowania w zależności od producenta, przeznaczenia czy systemu do którego zostały zaprojektowane. Jeśli posiadasz obiektyw, którego nie używasz i jesteś zainteresowany jego sprzedażą, koniecznie skontaktuj się z Komisem Fotograficznym E-oko.pl, gdzie dokładnie mu się przyjrzymy i rzetelnie wycenimy jego wartość. W kręgu naszego zainteresowania leży optyka do wszelkich systemów fotograficznych i elementy optyczne z nimi związane. Skupujemy obiektywy przeznaczone do klasycznych lustrzanek i aparatów dalmierzowych, do aparatów średnioformatowych i dedykowane zastosowaniom w aparatach wielkoformatowych. Jesteśmy zainteresowani również optyką do lustrzanek cyfrowych, bezlusterkowców i średnioformatowych aparatów wszystkich firm: Nikon, Nikkor, Canon, Fujifilm, Fujinon, Sony, Minolta, Olympus, Leica, Panasonic, Zeiss, Hasselblad, Sigma, Tamron, Tokina, Mamiya Sekor i wiele innych.

W naszym Komisie Fotograficznym E-oko.pl zajmujemy się również sprzedażą używanych obiektywów fotograficznych. Jeśli więc chciałbyś sprzedać swój obiektyw fotograficzny, by środki pozyskane w ten sposób przeznaczyć na zakup nowego modelu, to również jest to możliwe. Po prostu wybierz z naszej oferty nowy obiektyw i zostaw w rozliczeniu stary sprzęt, którego już nie potrzebujesz.

Skup obiektywów fotograficznych Warszawa

Skup obiektywów fotograficznych i Komis Fotograficzny E-oko.pl znajdziesz w Warszawie, na ulicy Puławskiej 10 lok 32. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również pod numerami telefonów 604 400 004, 602 300 003, (22) 408 00 00 i pod adresem poczty elektronicznej: sklep@e-oko.pl. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by zapoznać się z obiektywem, który chcesz sprzedać, przetestują jego działanie i wycenią go. Jeśli zaś chciałbyś wejść w posiadanie nowego obiektywu, również profesjonalnie doradzą, oraz podpowiedzą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Sprawdź naszą ofertę optyki fotograficznej i swoje stare szkło na nowe, lub przyjdź do nas z obiektywem, który chciałbyś sprzedać, a my odkupimy go od Ciebie za gotówkę.

Zadzwoń
604 400 004

Skup obiektywów foto