Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sklep fotograficzny Warszawa
SKLEP
 • Sklep fotograficzny Warszawa
 • Komis fotograficzny Warszawa. Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu
 • dron firmy DJI
 • Centrum aparatów średnioformatowych

DJI FPV Dron

Brak brak

Główne cechy:

 • 3 tryby lotu
 • Prędkość do 140 km/h
 • Odległość lotu do 10 km
 • Pole widzenia o kącie 150°
Produkt archiwalny
Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

DJI FPV Dron

W pełni zanurz się w niesamowitych widokach z powietrza i nieokiełznanej prędkości 140km/h latania dronem z DJI FPV Drone. Dostępne trzy różne tryby lotu pozwalają latać na swoim własnym poziomie komfortu. Dron FPV może pędzić po niebie z prędkością do 140 kilometrów na godzinę, a nawet przy tak ogromnej prędkości, technologia DJI RockSteady EIS (Electronic Image Stabilization) pomoże zapewnić płynność nagrań. Filmy można zapisywać na karcie microSD (do 256 GB) z prędkością 120 Mb/s. Niezależnie od tego, czy lubisz szybkie wyścigi, czy rekreacyjne zwiedzanie pięknych terenów, dron FPV zapewni Ci atrakcyjne wrażenia, w przeciwieństwie do tradycyjnego pilotażu. W połączeniu z goglami FPV V2 możesz wzbogacić to doświadczenie o widok z poziomu pierwszej osoby.Trzy tryby lotu

 1. Tryb N: Przeznaczony dla początkujących pilotów, z uproszczonym sterowaniem lotu drona i automatycznie włączonymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak wykrywanie przeszkód.
 2. Tryb S: Hybrydowy tryb lotu, który pozwala latać częściowo ręcznie, zapewniając większą swobodę ruchów, jednocześnie zachowując uproszczone w użyciu elementy sterujące, co ma wpływ na zachowanie bezpieczeństwa lotu.
 3. Tryb M: Dla doświadczonych pilotów, z nieograniczoną kontrolą nad ruchem i przebiegiem lotu.

DJI Virtual Flight App

Aplikacja pozwalająca ćwiczyć pilotaż w realistycznych, symulowanych scenariuszach z użyciem rzeczywistego sprzętu, który byłby używany w prawdziwym świecie. Po prostu podłącz swoje Gogle FPV V2 i pilota.


DJI Fly App

Mobilna aplikacja dająca możliwość przeglądania i dostosowywania materiału filmowego oraz zwiększania doświadczenia w pilotażu.
Funkcje obejmują:

 • Podgląd na żywo w smartfonie: wyświetlanie obraz na żywo z gogli na telefonie po podłączeniu za pomocą opcjonalnego kabla.
 • Edycja i udostępnianie: odtwarzanie, edytowanie i udostępnianie materiałów filmowych w mediach społecznościowych.
 • Miejsca lotnicze: odkrywanie popularnych miejsc do robienia zdjęć lotniczych w pobliżu, aby zmaksymalizować swoje doświadczenie w lataniu.


Główne funkcje drona DJI FPV:

 • Bezpieczeństwo lotu: podczas pilotowania drona z perspektywy pierwszej osoby i przy tak dużych prędkościach ważne jest, aby dron i wszystko wokół niego było bezpieczne. FPV Dron jest wyposażony w funkcję hamulca awaryjnego, która od razu reaguje na naciśnięcie przycisku. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli czujesz obawę podczas lotu lub natychmiastowo potrzebujesz wstrzymać lot w ciągu kilku sekund, niezależnie od trybu lub prędkości. Ponadto dron DJI FPV powróci do domu, jeśli sygnał wideo do gogli zostanie utracony, jednocześnie zachowując funkcje wykrywania przeszkód i pomocniczego światła dolnego.
 • Inteligentne dostosowanie oświetlenia: wyposażony w dostosowujące się kolorystycznie przednie diody LED i światła na ramionach pozwala na konfigurowalne dobranie oświetlenia tak, by nasz dron ostrzegał innych o swojej obecności.
 • Trzy tryby lotu, dla zapewniania komfortu podczas lotu.
 • System OcuSync 3.0: technologia ta została zaprojektowana tak, aby zapewnić wyraźną i płynną transmisję wideo HD z drona do gogli w czasie zbliżonym do rzeczywistego podczas odległości od pilota nawet do 10 km.
 • Automatyczne przełączanie częstotliwości: transmisja wideo automatycznie przełącza się między 2,4 a 5,8 GHz, dzięki czemu materiał filmowy o przepływności 50 Mb/s pozostaje pozbawiony zacięć i artefaktów kompresji. Wbudowane na dronie anteny posiadają duże wzmocnienie, składające się z trzech nadajników i czterech odbiorników.
 • Stworzone dedykowane aplikację DJI Virtual Flight App oraz DJI Fly App wspomagające samorozwój, edytowanie i udostępnianie nagranych materiałów.
 • Tryb publiczności: podziel się emocjami z latania FPV dzięki możliwości podłączenia dodatkowym Gogli FPV V2. Po podłączeniu do kanału Twojego FPV Drona wszyscy mogą dzielić się widokiem, który widzisz.
 • Części wymienne: kamera gimbal, podwozie oraz górna powłoka samolotu DJI FPV modułowe i łatwo wymienialne, co sprawia, że naprawa jest znacznie wygodniejsza.
 • 4x Slow Motion: możliwość nagrywaj materiału z czterokrotnie większą szybkością niż standardowa, aby uzyskać efekt płynnego, zwolnionego tempa.

Dostępność
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
1/2.3" CMOS
Rodzaj karty
microSD (do 256 GB)
Filmowanie
4K
Zasilanie
2000 mAh, Li-Polymer
Stabilizator obrazu
Tak
Przysłona
F/2.8
Waga
795 g
Wymiary
178 x 232 x 127 mm
Kąt widzenia
150°
Rozdzielczość
12 Mpix
Komunikacja
2.4-5.8 GHz