Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
DJI Spark Red Fly More Combo
  • DJI Spark Red Fly More Combo
  • DJI Spark Red

DJI Spark Red Fly More Combo

Brak brak

Dodatkowe informacje:

  • Zaprojektowany z myślą o podróżach
  • Mobilny, poręczny design i niewielkie wymiary
  • Inteligentny system z zaimplementowanym systemem unikania przeszkód
2 449,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

DJI Spark Red Fly More Combo

Dji Spark  posiada tryb lotu  QuickShot,który  pomaga w realizacji materiału, bez udziału operatora. Można wybrać jeden z czterech funkcji tego trybu:
Rocket - pionowy wznios z kamerą skierowaną w dół
Dronie - lot do tyłu i w górę z kamerą zablokowaną na wybranym obiekcie
Circle - symetryczny lot wokół wybranego obiektu
Helix - spieralny lot do góry wokół wybranego obiektu
Gesture umożliwia sterowanie dronem bez konieczności używania nadajnika RC lub urządzenia mobilnego.
Dzięki funkcji FaceAware startuje on z dłoni zaraz po rozpoznaniu twarzy. Można wybrać jedną z dwóch funkcji tego trybu:
Selfies - wystarczy podnieść ramiona, pomachać rękami lub zrobić palcami ramkę aby zdalnie manewrować Sparkiem i robić zdjęcia.
PalmControl* - Spark może śledzić ruchy ręki (przybliżać się i oddalać) a nawet startować i lądować na dłoni. *zalecane jest użycie osłon śmigieł TapFly Po wskazaniu celu na ekranie, Spark podąża w jego kierunku z jednoczesnym omijaniem ewentualnych przeszkód napotkanych na swojej drodze. Można wybrać jeden z czterech funkcji tego trybu:
Direction - lot we wskazanym kierunku na ekranie
Coordinate - lot we wskazanym kierunku z zachowaniem stałej wysokości ActiveTrack Spark automatycznie rozpoznaje obiekty o różnych kształtach i rozmiarach a następnie śledzi je, dostosowując do nich prędkość. Można wybrać jedną z dwóch funkcji tego trybu:
Trace - śledzenie celu od przodu, tyłu lub nawet z jednoczesnym lotem po okręgu
Profile - śledzenie obiektu z ustalonej wcześniej perspektywy.

Mechanicznie stabilizowany gimbal Spark posiada 2-osiowy mechanicznie stabilizowany gimbal oraz technologię UltraSmooth która diametralnie redukuje drgania i efekt rolling shutter, utrzymując stabilne i szczegółowe ujęcia. Silna optyka Wszystkie obrazy ze Sparka są ostre i żywe z bardzo małym współczynnikiem abberacji chromatycznej oraz dystorsji. Kamera Sparka posiada szerokokątny obiektyw f/2.6 z ogniskową odpowiadającą 25 mm. Pięć soczewek zostało połączonych w jedną grupę. Sensor 1/2.3 Kompaktowy CMOS sensor umożliwia wykonywanie stabilnych ujęć wideo w rozdzielczości 1080p oraz 12 MP zdjęć. Tryby zdjęć Spark zaadoptował wszystkie tryby wykonywania zdjęć z poprzednich modeli DJI oraz posiadł dwa nowe: Pano - Spark wykonuje poziome i pionowe panoramy, za pośrednictwem automatycznego ustawiania kierunku gimbala ShallowFocus - Spark używa technologii 3D do wykonania zdjęć o małej głębi ostrości

PARAMETRY LOTU
Dzięki aerodynamicznej obudowie Spark stawia niewielki opór powietrza. Wydajny system napędowy umożliwia stabilny lot do 50 km/h w trybie Sport* *wymagany nadajnik RC Transmisja HD po Wi-FI Innowacyjna technologia HD po Wi-Fi, umożliwia transmisje wideo w czasie rzeczywistym do 500 m* *zgodny z CE oraz wymaga nadajnika RC Czas lotu Nawet podczas realizowania przez Spark'a inteligentnych trybów lotu, może on pozostać w powietrzu do 16 min* na w pełni naładowanym akumulatorze. *podany czas dla lotu ze stałą prędkością 20 km/h Lot FPV Wystarczy przełączyć się w Tryb Sport* aby uwolnić jego potencjał. W Trybie Sport gimbal ustawiony jest domyślnie w tryb FPV aby kamera poruszała się wraz z dronem. Aby uzyskać jak największe wrażenia z lotu należy wyposażyć się w DJI Goggles * wymagany nadajnik RC. Kompatybilność z googlami zostanie dodana w najbliższym czasie.

AUTONOMIA LOTU

System FlightAutonomy w Spark'u składa się z kamery głównej, systemu pozycjonowania optycznego (VPS), systemu wykrywania 3D, podwójnego GPS, wysoce precyzyjnego IMU oraz 24 rdzeni obliczeniowych Powrót do domu Tak jak wszystkie najnowsze dorny marki DJI, tak również Spark potrafi automatycznie wrócić do punktu startu jesli posiada wystarczający sygnał GPS. Jeśli poziom naładowania akumulatora będzie zbyt niski, zostanie zerwane połączenie z dronem, lub zostanie wciśnięty przycisk powrotu do domu (RTH), Spark rozpocznie powrót do punktu startu z jednoczesnym omijaniem napotkanych przeszkód. Bezpieczeństwo lotu System GEO ostrzega gdy lot może odbywać się w pobliżu miejsc zastrzeżonych, takich jak np. lotniska czy stadiony.Informacje te umożliwiają latanie Sparkiem bezpiecznie i odpowiedzialnie.

INTELIGENTNY AKUMULATOR

Spark używa akumulatorów litowo-polimerowych o pojemności 1480 mAh 11.4V. 12 inteligentnych funkcji zabezpieczających pomaga w odbyciu bezpiecznego lotu, m.in. przelicza pozostały czas lotu dająć informację kiedy wymagane będzie lądowanie.

W zestawie:

- Mini quadrocopter Spark w kolorze czerwonym

- Nadajnik RC - Śmigła (8 szt)

- Osłony śmigieł (komplet)

- Inteligentny akumulator 1480 mAh 11.4V (2 szt)

- Ładowarka - Kabel zasilający

- Rozdzielacz ładowania (HUB)

- Kabel USB

- Etui

- Torba na ramię

Dostępność
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Nowy produkt

Zobacz także