Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sony RX0 Sprzęt fotograficzny skupujemy za gotówkę
  • Sony RX0 Sprzęt fotograficzny skupujemy za gotówkę
  • Sony RX0 Nowe i używane aparaty fotograficzne
  • Sony RX0 Odkupimy za gotówkę Twój stary aparat.

Sony RX0 + torba - Sony RX

Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

  • Obiektyw ZEISS® Tessar T* 24 mm8 z przysłoną F4,0
  • Czas otwarcia migawki: 1/32 000 s
  • Zdjęcia seryjnych do 16 kl./s
  • Funkcje nagrywania: ustawienie S-log2 gamma / 4K7 czyste wyjście HDMI
  • Liczba aktywnych pikseli 15.3MP
  • Wodoodporny
  • Odporny na wstrząsy oraz zgniatanie

3 499,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Sony RX0 


Ten superminiaturowy, wytrzymały i wodoodporny model aparatu SONY jest idealny dla miłośników sportu i podróżowania. Łączy w sobie znakomitą jakość obrazu z zaawansowanymi możliwościami fotografowania i filmowania.

Kompaktowa i wytrzymała kontrukcja
Sony RX0 waży zaledwie 110 g, a jego wymiary to 59 x 40,5 x 29,8 mm. Możemy nurkować z nim na głębokość około 10 m  (a przy użyciu specjalnej i wygodnej obudowy podwodny świat aż do 100 metrów głębokości nie musi mieć przed nami tajemnic). Jego ultrakompaktowa i wytrzymała konstrukcja odporna jest na uderzenia i zmiażdżenie wskutek oddziaływania sił do 200 kG / 2000 N. Aparat może również – jak zapewnia producent - pracować w deszczu, zapyleniu lub miejscach piaszczystych.

Zaawansowana technologia i szeroki zakres możliwości
Poza typowymi zastosowaniami do zdjęć „bullet time” i „time slice” aparat RX0 może pracować w systemach złożonych z wielu aparatów. Bezprzewodowy sterownik radiowy Sony FA-WRC1M wyzwoli nawet 15 aparatów RX0, a dzięki aplikacji  PlayMemories™ Mobile możliwe będzie podłączenie pięciu tych urządzeń. To nowe możliwości rejestracji obrazu przy użyciu sprzętu, który można konfigurować na wiele różnych sposobów. Niewielkie gabaryty i waga aparatu, umożliwią dodatkowo mocowanie go w trudno dostępnych miejscach, a to powinno przełożyć się na świeże ujęcia łapane z mało eksploatowanych dotąd perspektyw. DSC-RX0 jest wynikiem zastosowania szeregu zaawansowanych technologii. Został wyposażony w 15,3 megapikselowy przetwornik obrazu Exmor RSCMOS typu 1,0” połączony z niezwykle szybkim procesorem obrazu BIONZ X®  i niewymiennym, szerokokątnym obiektywem ZEISS® Tessar T* o świetle  f/4, którego kąt widzenia jest ekwiwalentem 24mm w małym obrazu. Taka kombinacja pozwoliła uzyskać wysoką rozdzielczość i mniejszy poziom zniekształceń fotografii RAW i JPEG oraz filmów we wszystkich obsługiwanych formatach.

Aparat może wykonywać zdjęcia z szybkością do 16 kl./s. Migawka niwelująca zniekształcenia o minimalnym czasie otwarcia 1/32 000 sekundy pozwoli pięknie i z dużą dozą precyzji odwzorować nawet szybko poruszające się obiekty. Niewielkie gabaryty RX0 zapewniają dodatkowo dyskrecję fotografowania. Wyposażeni w ten model nie powinni więc mieć problemu z uzyskaniem dobrych jakościowo i naturalnie wyglądających ujęć codzienności.

Filmy doskonałej jakości
Model Sony RX0 został również wyposażony w rozbudowany zestaw funkcji dedykowanych filmowaniu, które umożliwiają uzyskanie wspaniałych i kreatywnych nagrań. Jedną z nich jest tryb nagrywania ujęć w zwolnionym tempie. Aparat może rejestrować nawet 1000 klatek na sekundę. Łącze HDMI umożliwia zaś reprodukcję „czystego”, niepoddanego kompresji sygnału o rozdzielczości 4K w celu zapisania go na rejestrator zewnętrzny. Ostrość ustawimy dokładnie dzięki funkcjom powiększania obrazu i wyróżniania ostro ujmowanych fragmentów, a na swobodną postprodukcję zarejestrowanego materiału pozwolą profile obrazu i krzywa S-Log2. Rozszerza ona zakres dynamicznego nagrywania, umożliwiając zminimalizowanie prześwietlania świateł oraz niedoświetlania cieni. Profil obrazu określa charakter nagrań poprzez zmianę podstawowych parametrów, np. efektów chromogenicznych i regulację przejścia tonalnego. W montażu filmu, podczas filmowania wieloma aparatami, niezastąpione okażą się funkcje kodu czasowego i bitów użytkowania. Do kontroli nad ujęciem można też wykorzystywać wstępnie zaprogramowane ustawienia ostrości.

Zestaw dodatkowych akcesoriów
Producent zadbał o to, aby można było w pełni wykorzystać możliwości aparatu RX0, wprowadzając również zestaw dedykowanych mu akcesoriów. Należy do nich m.in. obejma VCT-CGR1, która zwiększa uniwersalność całego systemu, osłona przewodu CPT-R1 zapobiegająca odłączeniu się przewodów czy choćby zapasowy ochraniacz obiektywu VF-SPR1, przydatny gdy pierwszy ochraniacz ulegnie uszkodzeniu. 

A także inne dodatki:
- Zestaw adaptera do filtrów VFA-305R1 (w którego skład wchodzi adapter do filtrów, osłona przeciwsłoneczna obiektywu i ochraniacz wielopowłokowy)
- Akumulator NP-BJ1
- Zestaw akcesoriów ACC-TRDCJ
- Przewód zwolnienia migawki VMC-MM2
- Uchwyt VCT-SGR1

Obejma VCT-CGR1 RX0Osłona przewodu CPT-R1Ochraniacz obiektywu VF-SPR1
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych w naszym sklepie fotograficznym produktów marki Sony. Przy zakupie towaru z naszej oferty przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!                        Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.plDostępność
Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
mniejsza niż Mikro4/3
Rozdzielczość matrycy
do 16 MPx
Zdjęcia seryjne
16 kl./s
Filmowanie
4K
Stabilizator obrazu
Nie
Migawka
1/32 000 s
Kod EAN
4548736074385
Nowy produkt
e-oko.pl Opinie z ekomi-pl.com