Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Filtr NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO 3-32 (1,5-5 stop) 52mm
  • Filtr NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO 3-32 (1,5-5 stop) 52mm

Filtr NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO 3-32 (1,5-5 stop) 52mm

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 1-3 dni (towar w magazynie dostawcy)

Najważniejsze informacje:

  • Najwyższej jakości szkło optyczne
  • Brak efektu X przy regulacji
  • Zmiana ekspozycji od 5 do 9 działek
  • Płynna regulacja

679,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Filtr NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO 3-32 (1,5-5 stop) 52mm


Filtr szary regulowany NiSi Pro Nano Enhance o zakresie ND3 do ND32, odpowiadającemu od 1,5 do 5 działek przysłony. Umożliwia zmianę ekspozycji bez konieczności dostosowania parametrów zdjęcia, uzyskanie mniejszej, estetycznej głębi ostrości lub wydłużenie czasu naświetlania.

Specjalnie opracowana konstrukcja filtra pozwala na bezstopniową regulację, a tym samym płynną zmianę ekspozycji nawet w trakcie filmowania. Gładko chodzący pierścień z uchwytem dodatkowo ułatwiają błyskawiczne dostosowanie gęstości filtra.

Największą zaletą filtrów ND NiSi jest brak efektu krzyża, pojawiającego się podczas korzystania z akcesoriów z niższej półki. Obraz z aparatu lub kamery jest równomiernie przyciemniany na całej jego powierzchni. Na etapie produkcji zadbano również o zachowanie odpowiedniego kontrastu oraz poprawnej tonacji obrazu – filmy i fotografie wykonane za pomocą NiSi Pro Nano Enhance cieszą się naturalną kolorystyką, bez niepożądanej, niebieskiej lub czerwonej tinty. Wysoka jakość filtra pozwala ograniczyć pracę i czas poświęcony na etap postprodukcji.

NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO są obustronnie gwintowane, umożliwiając tym samym dołączenie dodatkowych filtrów, na przykład polaryzacyjnego.  Średnica przedniego gwintu jest  o rozmiar większy od tylego i wynosi 55 mm. Rozwiązanie to, wraz z zastosowaniem cieńszej ramki, zmniejsza ryzyko winietowania, nawet na obiektywach szerokokątnych..

Filtr szary regulowany (fader) NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO ND3-ND32 52 mm– kompatybilny ze wszystkimi obiektywami wyposażonymi w gwint o tej średnicy.Autoryzowany sklep fotograficzny NiSi | e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Średnica filtra
52 mm
Kod EAN
6971634240244

Zobacz także