TetherPro USB-C - USB-C sklep foto dla profesjonalistów i amatorów
SKLEP
  • TetherPro USB-C - USB-C sklep foto dla profesjonalistów i amatorów
  • TetherPro USB-C - USB-C skup sprzętu foto za gotówkę

Tethertools TetherPro USB-C - USB-C 4.6m ORANGE

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  • usprawnione połączenie komputera z USB-C z aparatem z USB-C
  • szybki i bezproblemowy transfer
  • długość 4.6m
338,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Tethertools TetherPro USB-C - USB-C 4.6m ORANGE


Przewód TetherPro USB-C - USB-C jest najlepszym rozwiązaniem do połączenia aparatu ze złączem USB-C z komputerem wyposażonym w taki sam port. Pozwala na proste połączenie bez adapterów i przejściówek. Wtyki USB-C są symetryczne, więc nie musisz więcej pilnować, którą stroną do góry wkładasz wtyczkę do gniazda.

Przewody USB TetherPro są skonstruowane ściśle według standardu USB i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i materiałów. Dzięki temu zapewniają szybki i niezawodny przesył danych.

Postęp technologiczny powoduje, że komputery, aparaty fotograficzne i nośniki pamięci masowej stają się coraz bardziej złożone. Komfortowa praca w studio fotograficznym, w pracowni lub na planie nie jest możliwa bez sprawnej i niezakłóconej komunikacji pomiędzy tymi wszystkimi urządzeniami, która odbywać się musi z coraz większą prędkością. Nowoczesne aparaty fotograficzne generują obraz zawierający ogromną ilość informacji – przesłanie tak wielkiej ilości danych w czasie rzeczywistym to nie lada wyzwanie.

Nasze przewody produkowane są według najwyższych standardów, tak, aby sprostać tym zadaniom. Stosujemy najwyższej jakości ekranowane przewody, a wszystkie złącza galwanizujemy – wszystko po to, aby odfiltrować szumy i do minimum zmniejszyć błędy transmisji. Najnowocześniejsze tworzywa sztuczne w obudowach naszych wtyczek i płaszczach przewodów zapewniają trwałość i odporność mechaniczną w trudnych warunkach.

Nasi użytkownicy to profesjonaliści - nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia, a tym bardziej na utratę efektów pracy.

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Nowy produkt