Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Angelbird AV PRO CFexpress 1TB typ B (1700 MB/s)
  • Angelbird AV PRO CFexpress 1TB typ B (1700 MB/s)

Angelbird AV PRO CFexpress 512GB typ B (1700 MB/s)

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Główne cechy:

  • Odczyt: 1700 Mb/s
  • Pojemność: 512GB
  • Do rejestracji wideo RAW 4K-12K
2 698,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Angelbird AV PRO CFexpress 512GB typ B (1700 MB/s)

Karta pamięci AV Pro CFexpress 2.0 typu B o pojemności 512 GB firmy Angelbird została specjalnie zaprojektowana z myślą o zapewnieniu niezawodnej i trwałej wydajności podczas pracy z najnowszymi aparatami fotograficznymi i kamerami wideo. Pozwala zoptymalizować fotografowanie w trybie RAW i seryjnym, a także nagrywanie filmów Full HD i surowych filmów 4K, 6K, 8K i 12K oferując ochronę przed przegrzaniem i działając przy zmniejszonym poborze mocy. Karta ta ma pojemność 512 GB i wykorzystuje magistralę PCIe 3.0 x2, dzięki czemu zapewnia maksymalną szybkość odczytu na poziomie 1700 MB/s oraz maksymalną szybkość zapisu w wartości 1500 MB/s.

Seria AV Pro CFexpress 2.0 firmy Angelbird została solidnie stworzona z uwzględnieniem zabezpieczeń przed wstrząsami, pyłem, kurzem, wilgocią, ekstremalnymi temperaturami i promieniowaniem rentgenowskim, a także jest testowana pod kątem bezpiecznej pracy w temperaturach od -25 do 85° C. Dlatego świetnie sprawdzi się dla profesjonalnych twórców działających w różnych warunkach środowiskowych. Marka przesuwa granice szybkości i wydajności w najbezpieczniejszy możliwy sposób. Wszystkie rozwiązania multimedialne AV Pro uwzględniają rzeczywiste potrzeby profesjonalnych twórców i wyposażone w technologię Stable Stream, która jest idealna do bezstratnego nagrywania wideo o wysokiej rozdzielczości i płynnego przetwarzania danych.

Profesjonalne

Bezpłatne odzyskiwanie danych

W zestawie znajduje się dożywotnia ochrona danych, gdyż Angelbird oferuję bezpłatną usługę odzyskiwania danych we wszystkich produktach. Z gwarantowanym bezpieczeństwem profesjonalny personel odzyskuje dane w swoim laboratorium oraz zapewnia bezpłatną ekspresową wysyłkę. Wszystko to odbywa się z klientem na podstawie umowy o zachowaniu poufności danych i treści.


Gwarancja producenta

Każda zakupująca osoba otrzymuje kartę z kod aktywacyjny do pełnej, 3-letniej gwarancji. Aby ją otrzymać, produkt musi zostać zarejestrowany na osobistym portalu serwisowym Angelbird w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Kompatybilność systemowa

Angelbird jest kompatybilna z urządzeniami obsługującymi standard interfejsu CFexpress 2.0 Typu B takimi jak: Canon EOS-1D X Mark III, EOS C500 Mark II, EOS C300 Mark III i EOS R5, Nikon Z7, Z6 i D6 oraz Panasonic LUMIX DC-S1 i DC-S1R.

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
36 miesięcy
Rodzaj karty
CFexpress Type B / SD / SDHC / SDXC
Kod EAN
9120056585212

Zobacz także