Angelbird AV PRO MK2 UHS-II SDXC 256GB V90 (300 MB/s)
SKLEP
  • Angelbird AV PRO MK2 UHS-II SDXC 256GB V90 (300 MB/s)

Angelbird AV PRO MK2 UHS-II SDXC 256GB V90 (300 MB/s)

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Główne cechy:

  • Pojemność: 256GB
  • Odczyt: do 300 MB/s
  • Zapis: do 280 MB/s
  • Odczyt stały:280 MB/s
  • Zapis stały: do 260 MB/s
2 248,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Angelbird AV PRO MK2 UHS-II SDXC 256GB V90 (300 MB/s)

Profesjonalna karta pamięci SDXC AV Pro Mk 2 UHS-II o pojemności 256 GB firmy Angelbird została zaprojektowana z myślą o wysokiej głębi bitowej, częstotliwości odświeżania i rozdzielczości, w tym Full HD, 4K+ i wideo 3D, a także fotografowaniu w trybie ciągłym i RAW w systemach bezlusterkowych, DSLR oraz dronach, wykorzystuje magistralę UHS-II do obsługi trwałej prędkości odczytu 280 MB/s i trwałej prędkości zapisu 260 MB/s, a także sekwencyjnej prędkości odczytu 300 MB/s i sekwencyjnej prędkości zapisu 280 MB/s. Karta ta została również zaprojektowana z klasą prędkości V90 Video Speed Class, która gwarantuje minimalną prędkość zapisu na poziomie 90 MB/s w przypadku nagrywania filmów.

Nośniki UHS-II osiągają swoją całkowitą prędkość dzięki wzbogaceniu o dodatkowy rząd pinów i chociaż ta karta została zaprojektowana dla aparatów, które kompatybilne z UHS-II / V90, może b używana w urządzeniach, które nie obsługują UHS-II / V90. Należy jednak pamiętać, że karta będzie wówczas domyślnie ustawiona na klasę prędkości, jaką obsługuje dane urządzenie.

Karta pamięci SDXC 256 GB AV Pro Mk 2 UHS-II SDXC firmy Angelbird, stworzona do pracy w ekstremalnych warunkach, jest odporna na wodę, wstrząsy, promieniowanie rentgenowskie, magnesy i temperatury w zakresie od -25 °C do +85 °C. Wyposażone również w funkcje niezawodności danych ECC, niwelowania zużycia oraz zarządzania energią w celu obniżenia zużycia energii. Wbudowany przełącznik ochrony przed zapisem pomaga zabezpieczyć zawartość przed usunięciem.

Bezpłatne odzyskiwanie danych

W zestawie znajduje się dożywotnia ochrona danych, gdyż Angelbird oferuję bezpłatną usługę odzyskiwania danych we wszystkich produktach. Z gwarantowanym bezpieczeństwem profesjonalny personel odzyskuje dane w swoim laboratorium oraz zapewnia bezpłatną ekspresową wysyłkę. Wszystko to odbywa się z klientem na podstawie umowy o zachowaniu poufności danych i treści.


Gwarancja producenta

Każda zakupująca osoba otrzymuje kartę z kod aktywacyjny do pełnej, 3-letniej gwarancji. Aby ją otrzymać, produkt musi zostać zarejestrowany na osobistym portalu serwisowym Angelbird w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Kompatybilność systemowa

Angelbird jest kompatybilna z urządzeniami obsługującymi standard aparatów i kamer marki Canon, Sony, Leica, Nikon, Fujifilm, Blackmagic, Hasselblad, Pentax, Panasonic, Olympus oraz Lumix.

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
36 miesięcy
Rodzaj karty
SDHC/SDXC

Zobacz także