Karta pamięci Angelbird AV PRO SD MK2 UHS-II SDXC 64GB (280 MB/s)
SKLEP
  • Karta pamięci Angelbird AV PRO SD MK2 UHS-II SDXC 64GB (280 MB/s)

Angelbird AV PRO MK2 UHS-II SDXC 64GB V60 (280 MB/s)

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Główne cechy:

  • Pojemność: 64GB
  • Odczyt: do 280 MB/s
  • Zapis: do 160 MB/s
  • Odczyt stały:260 MB/s
  • Zapis stały: do 140 MB/s
228,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Angelbird AV PRO SD MK2 UHS-II SDXC 64GB V60 (280 MB/s)

Karta pamięci SDXC AV Pro MK2 UHS-II o pojemności 64GB firmy Angelbird została specjalnie zaprojektowana z myślą wysokiej głębi bitowej, częstotliwości odświeżania i rozdzielczości w tym wideo Full HD, 4K i 3D. Zapewnia wydajności podczas fotografowania w trybie ciągłym w systemach DSLR i dronach. Za sprawą wykorzystywania magistrali UHS-II pozwala zachować trwałą prędkość odczytu 280 MB/s i szybkości zapisu 160 MB/s. Karta ta została również zaprojektowana na poziomie prędkości V60 Video Speed, która gwarantuje minimalną prędkość zapisu wartości 60 MB/s. 
Nośnik UHS-II osiąga swoją moc dzięki dodatkowemu rzędowi pinów i chociaż ta karta została zaprojektowana z myślą o aparatach cyfrowych, które są kompatybilne z UHS-II / V60 może być używana w urządzeniach, które nie obsługują tego systemu. Należy jednak pamiętać, że karta zachowuje domyślne ustawienia klasy prędkości i magistrali urządzenia UHS-II i V30 obsłuchując minimalną prędkość zapisu 30 MB/s lub UHS-I i U3. Jeżeli Twoje urządzenie nie obsługuje standardu U3, karta jest zgodna ze standardami U1 i Class 10, z których każdy gwarantuje minimalną prędkość zapisu 10 MB/s.

Seria kart pamięci SDXC firmy Angelbird została solidnie stworzona do pracy w ekstremalnych warunkach, dlatego uwzględnia zabezpieczenia przed wodą, wstrząsami, promieniowaniem rentgenowskim, magnesami i temperaturami w zakresie od -25 do 85°C. Wyposażone również w funkcje niezawodności danych ECC, niwelowania zużycia oraz zarządzania energią w celu obniżenia zużycia energii. Dodatkowo wbudowany przełącznik ochrony przed zapisem pomaga zabezpieczyć zawartość przed omylnym skasowaniem. W zestawie znajduje się kod aktywacyjny do pełnej ograniczonej gwarancji oraz dodatkowe bezpłatne licencje na oprogramowanie i zawartość.


Profesjonalne karty pamięci

Bezpłatne odzyskiwanie danych

W zestawie znajduje się dożywotnia ochrona danych, gdyż Angelbird oferuję bezpłatną usługę odzyskiwania danych we wszystkich produktach. Z gwarantowanym bezpieczeństwem profesjonalny personel odzyskuje dane w swoim laboratorium oraz zapewnia bezpłatną ekspresową wysyłkę. Wszystko to odbywa się z klientem na podstawie umowy o zachowaniu poufności danych i treści.


Gwarancja producenta

Każda zakupująca osoba otrzymuje kartę z kod aktywacyjny do pełnej, 3-letniej gwarancji. Aby ją otrzymać, produkt musi zostać zarejestrowany na osobistym portalu serwisowym Angelbird w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Kompatybilność systemowa

Angelbird jest kompatybilna z urządzeniami obsługującymi standard aparatów i kamer marki Canon, Sony, Leica, Nikon, Fujifilm, Blackmagic, Hasselblad, Pentax, Panasonic, Olympus oraz Lumix.

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
36 miesięcy
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Kod EAN
9120056584734

Zobacz także