Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
SanDisk SDXC 128 GB Extreme PRO sklep - komis fotograficzny Warszawa
1
  • SanDisk SDXC 128 GB Extreme PRO sklep - komis fotograficzny Warszawa

SanDisk SDXC 128 GB Extreme PRO 170/90 MB/s V30 UHS-I U3 Class 10

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

  • pojemność 128 GB
  • największa klasa prędkości
  • prędkość 170MB/sek. 
  • działanie w trudnych warunkach
  • dożywotnia gwarancja
389,00 zł
Brutto
Ilość

Kupuj w leasingu

SanDisk SDXC 128 GB Extreme PRO 170/90 MB/s V30 UHS-I U3 Class 10


Najbardziej zaawansowana karta pamięci SD™ UHS-I zapewnia wydajność, która przeniesie Twoją kreatywność na wyższy poziom. Dzięki szybkości zapisu nawet do 90 MB/s* i klasie szybkości nagrywania UHS 3 (U3)2 możesz nagrywać płynne filmy w fantastycznej jakości 4K UHD1. A ponieważ nie zwalniasz tempa również po zakończeniu zdjęć, zapewnia szybkość przesyłania danych aż do 170 MB/s [64 GB-512 GB], aby usprawnić przepływ pracy na etapie postprodukcji. Ponadto karta jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach pogodowych i odporna na wodę oraz wstrząsy, więc możesz na niej polegać w każdych okolicznościach.


Idealna do nagrywania wideo 4K UHD
Czasami potrzebujesz szybkości. Karta SanDisk Extreme PRO® SD™ UHS-I zapewnia wydajność umożliwiającą płynne nagrywanie wspaniałych filmów w jakości 4K UHD.

Zachwycające ujęcia w trybie zdjęć seryjnych
Dzięki klasie szybkości UHS 3 (U3) i Video Speed Class 30 (V30) karta SanDisk Extreme PRO® SD™ UHS-I umożliwia natychmiastowe zapisywanie zdjęć seryjnych.

Trwałość, na której możesz polegać
Zaprojektowana i przetestowana pod kątem pracy w trudnych warunkach karta Extreme PRO® SD™ UHS-I jest odporna na wstrząsy oraz działanie temperatury, wody i promieni rentgenowskich.

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
dożywotnia
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Nowy produkt

Zobacz także