Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Canon Speedlite 600 EX II-RT Sprzęt fotograficzny nowy i używany
  • Canon Speedlite 600 EX II-RT Sprzęt fotograficzny nowy i używany
  • Canon Speedlite 600 Przyjmujemy w rozliczeniu obiektywy i aparaty foto
  • Canon Speedlite 600 EX II-RT sklep fotograficzny w Warszawie

Canon Speedlite 600 EX II-RT

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • liczba przewodnia 60
  • sterowanie błyskiem: E-TTLII/E-TTL/TTL
  • głowica obrotowa
2 499,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Canon Speedlite 600 EX II-RT

Lampa Speedlite 600EX II-RT została opracowana z myślą o fotografowaniu z dużą liczbą klatek na sekundę i działaniu w najbardziej wymagających sytuacjach. Zapewnia znakomitą wydajność, a funkcja szybkiego błysku sprawia, że model działa nawet w przypadku niepełnego naładowania.

Można wyzwolić ją z odległości nawet 30 m za pomocą wbudowanego radia lub sterowania optycznego i opcjonalnego przekaźnika bezprzewodowego. Możliwe jest korzystanie z większej liczby lamp Speedlite 600EX II-RT (pojedynczo lub w grupach) i łączenie ich z innymi lampami Canon.

Ten model idealnie nadaje się do oświetlania dużych przestrzeni i odbijania światła od ścian i sufitów w celu uzyskania łagodniejszego, bardziej naturalnego efektu. Lampa ładuje się cicho i jest gotowa do pracy już po 3,3 s od wyzwolenia błysku.

Do zestawu dołączony jest adapter dyfuzora, który umożliwia wykorzystanie łagodnego światła w trakcie wykonywania zdjęć portretowych. Z kolei przyczepiane kolorowe filtry są przydatne w trakcie równoważenia światła lampy błyskowej światłem otoczenia.


Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
12 miesięcy
Rodzaj lampy
TTL
Waga
435 g
Nowy produkt

Zobacz także