Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Canon Speedlite 430 EX III-RT Lampy błyskowe nowe i używane
  • Canon Speedlite 430 EX III-RT Lampy błyskowe nowe i używane
  • Canon Speedlite 430 sklep - komis foto w centrum Warszawy

Canon Speedlite 430 EX III-RT

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 1-3 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

  • liczba przewodnia 43 (przy 105mm)
  • sterowanie błyskiem: E-TTL II, E-TTL
  • głowica ruchoma w pionie i w poziomie
1 509,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Canon Speedlite 430 EX III-RT

Lampa Speedlite 430EX III-RT waży tylko 295 g i ma długość zaledwie 113,8 mm.
Zasilana ogólnodostępnymi bateriami typu AA lampa błyskowa jest gotowa do pracy już po 3,2 s od wyzwolenia błysku o pełnej mocy. Liczba przewodnia 43 (m, ISO100) oznacza, że lampa ma dość mocy do większości zastosowań.
Lampę można umieszczać z dala od aparatu w celu tworzenia efektu światła padającego z różnych kierunków. Dzięki wykorzystaniu wyzwalania radiowego można ją kontrolować z odległości do 30 m, nawet jeśli między lampą a aparatem są przeszkody. Oznacza to, że lampy można umieszczać w większej liczbie miejsc, i umożliwia tworzenie większej gamy nastrojów i efektów.
Lampę można również kontrolować zdalnie dzięki wyzwalaniu optycznemu, co umożliwia natychmiastowe dołączenie jej do istniejącej konfiguracji lamp błyskowych. Lamp można używać w grupach, kontrolując moc poszczególnych grup. Można utworzyć maksymalnie pięć grup zawierających po 15 lamp błyskowych.
Ruchoma głowica lampy błyskowej umożliwia odbijanie światła od dużych powierzchni, takich jak ściany lub sufity, zapewniając miękkie, pozbawione cieni oświetlenie idealne do wykonywania zdjęć portretowych.

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
12 miesięcy
Rodzaj lampy
TTL
Waga
295 g
Nowy produkt

Zobacz także