lampa błyskowa Olympus FL-900R
SKLEP
  • lampa błyskowa Olympus FL-900R
  • Olympus FL-900R
  • lampa błyskowa

Olympus FL-900R

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

  • Kompatybilna z fotografowaniem i filmowaniem
  • Lampa LED dla doświetlania obrazów filmowych
  • Przygotowana na tryb bezprzewodowego sterowania
2 698,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Olympus FL-900R

Wysokiej klasy lampa błyskowa w lekkiej i kompaktowej obudowie odpornej na pył, zachlapania i niskie temperatury (‑10°C). W zestawie z odpornymi na warunki pogodowe aparatami z serii OM‑D i obiektywami M.ZUIKO PRO idealnie sprawdza się w każdej sytuacji.
Flagowa lampa błyskowa o dużej mocy i maksymalnej liczbie przewodniej wynoszącej 58. Przy wykorzystaniu zastosowanego w aparacie procesora obrazu (TruePic) i technologii synchronizacji TTL zapewnia prawidłowe ustawienia i optymalne oświetlenie.
Lampa obsługuje tryb wyzwalania bezprzewodowego. Dzięki temu umożliwia wykonywanie zdjęć z zastosowaniem kilku lamp sterowanych bezprzewodowo, połączonych nawet w 4 grupy. Ustawienia lamp można szczegółowo konfigurować, w tym wyzwalanie poszczególnych grup, kompensację mocy lamp i wiele innych opcji. Najważniejsza jest jednak funkcja slave — wystarczy podłączyć lampę błyskową do złącza gorącej stopki aparatu, aby użyć jej jako głównej lampy błyskowej.
Oczywiście unikalna funkcja Olympus High Res Shot, Focus Stacking i Focus Bracketing oczywiście również są obsługiwane, a także możliwe jest uzyskanie jeszcze krótszych odstępów między zdjęciami.
Lampa FL‑900R jest wyposażona w diody LED, dzięki czemu świetnie się sprawdza podczas nagrywania filmów za pomocą aparatu OM‑D w warunkach ograniczonego oświetlenia lub fotografowania pod światło. Idealnie pasuje do obiektywów o ogniskowej wynoszącej 12 mm (24 mm*) lub więcej.

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Rodzaj lampy
TTL
Waga
382 (bez baterii)
Kod EAN
4545350050924
Nowy produkt

Zobacz także

Olympus FL-600R

Dodatkowe informacje:

  • Kompatybilna z fotografowaniem i filmowaniem
  • Lampa LED dla doświetlania obrazów filmowych
  • Przygotowana na tryb bezprzewodowego sterowania
Oczekiwanie na dostawę Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły
1 799,00 zł