Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
lampa błyskowa Quadralite Reporter 360 TTL (Canon)
  • lampa błyskowa Quadralite Reporter 360 TTL (Canon)
  • Quadralite Reporter 360 TTL (Canon)
  • lampy błyskowe
  • akcesoria fotograficzne
  • sprzęt foto

Quadralite Reporter 360 TTL (Canon)

Brak brak

Dodatkowe informacje:

  • wbudowany system Navigator X
  • liczba przewodnia 80 m
  • wyposażona w tryb TTL, Manualny, stroboskopowy
  • do 450 błysków na pełnej mocy na jednym ładowaniu akumulatora
  • Mocowanie Canon
1 895,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Quadralite Reporter 360 TTL (Canon)


Quadralite Reporter 360 TTL to mocna i przenośna lampa błyskowa, która jest kompatybilna z automatycznym pomiarem światła błyskowego TTL* i w pełni współpracuje z radiowym systemem sterowania Quadralite Navigator X. Dzięki zastosowaniu automatyki TTL pozwala na szybką i wygodną pracę ze światłem błyskowym nawet w gwałtownie zmieniających się warunkach oświetleniowych. To kompletne narzędzie, które charakteryzuje się wydajnym akumulatorem, bezprzewodowym sterowaniem zdalnym oraz możliwością zastosowania szerokiej gamy modyfikatorów światła.

Zdalne sterowanie
Lampa Reporter 360 TTL w pełni współpracuje z nadajnikami systemu Navigator X, lampami Stroboss i Atlas. Może pracować zarówno jako lampa sterowana i wyzwalana (Slave), ale też jako lampa sterująca innymi fleszami zgodnymi z Navigator X (Master). Wszystko to oczywiście przy jednoczesnym korzystaniu z automatyki błysku TTL oraz synchronizacją w HSS*

HSS
Reporter 360 TTL może być synchronizowany z bardzo krótkimi czasami otwarcia migawki nawet sięgającymi 1/8000 s*. Cechę tę docenią osoby, które chcą używać tego flesza w połączeniu z bardzo jasnymi obiektywami (płytkie głębie ostrości) na otwartych przestrzeniach (i nie tylko). HSS jest kluczową funkcją lampy błyskowej w plenerowej fotografii portretowej i ślubnej, gdy jest wykonywana przy mocnym świetle zastanym.

Kompatybilność
Dzięki temu, że lampa jest wyposażona w zdalny system sterowania Navigator X, może być użytkowana z niemal wszystkimi aparatami małoobrazkowymi dostępnymi na rynku. Pomimo tego, że stopka połączeniowa samego korpusu lampy jest dedykowana (do Nikona lub Canona), to i tak nadal można jej z powodzeniem używać np. z Sony A7III czy też Fujifilm X-T3* Co ważne automatyka błysku TTL oraz synchronizacja HSS będzie działać poprawnie**.

Moc
Reporter 360 TTL jest lampą, która łączy w sobie możliwości zasilanej z sieci elektrycznej lampy studyjnej o mocy bliskiej 400 Ws, z cechami przenośnych lamp reporterskich. W odróżnieniu od nich jest jednak od 5 do 7 razy mocniejsza. Taka moc powoduje, że lampa jest przydatna także w warunkach silnego światła zastanego.

Mobilność
Reporter 360 TTL zapewnia jakość światła lampy studyjnej przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich rozmiarów oraz wysokiej mobilności. Lampę można bez przeszkód spakować w niemal każdy plecak lub torbę fotograficzną i zabrać ze sobą nawet w miejsca, gdzie nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego.

Jakość światła
Reporter 360 TTL to nie tylko moc światła lampy studyjnej. To także jakość światła lampy studyjnej. Wszystko dzięki temu, że w odróżnieniu od speedlitów, Reporter 360 ma osłonięty, mocno wysunięty do przodu palnik błyskowy, który daje możliwość napełnienia światłem nawet bardzo duże softboxy, a co za tym idzie skutecznego wykorzystania ich powierzchni. Również parasole, czasze i beauty-dishe są przez Reportera 360 TTL wykorzystywane aż do granic ich możliwości.

Zasilanie
Do zasilania lampy wykorzystywany jest litowo-jonowy akumulator Quadralite PowerPack 45 (dostarczany w zestawie). Charakteryzuje się on dużą pojemnością, wynoszącą aż 4,5 Ah, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów i masy. Sam moduł akumulatora można wymieniać a ładowanie wyczerpanej jednostki zajmuje ok. 3 godzin. W razie konieczności można także dokupić nieznacznie większy ale bardziej pojemny moduł Reporter PowerPack 58 (5,8 Ah), który wystarczy na ponad 650 błysków z pełną mocą lampy.


Reporter 360 TTL dostarczany jest w pudełku, które zawiera:
-korpus lampy,
-palnik błyskowy,
-czaszę Reporter,
-akumulator PowerPack 45 wraz z modułem sterującym,
-przewód zasilający,
-ładowarkę,
podstawkę pod lampę,
miękki pokrowiec na lampę.
Autoryzowany sklep fotograficzny Quadralite
 e-oko.pl

Dostępność
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Rodzaj lampy
TTL
Waga
800g (bez palnika, czaszy i akumulatora)
Liczba przewodnia
80m
Wymiary
75 x 95 x 220 mm
Nowy produkt