Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sony HVL-F28RM
 • Sony HVL-F28RM

Sony HVL-F28RM NOWOŚĆ!

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

 • liczba przewodnia 92 dla ISO 100, 50mm
 • funkcja kontroli bezprzewodowej
 • odporna na pył i wilgoć
 • dedykowana dla bezlusterkowców 
1 269,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Sony HVL-F28RM

Mała, niezawodna lampa błyskowa o dużej mocy sterowana drogą radiową

Ta lampa błyskowa z liczbą przewodnią 28 cechuje się zoptymalizowanym działaniem i poziomem kontroli, jakie zapewnia tylko oryginalny produkt Sony. Jest przystosowana do bezpośredniego sterowania z aparatu i z łatwością mieści się w kieszeni, ma jednak profesjonalną wytrzymałość i bezprzewodowy system łączności radiowej.|
Stworzona przez Sony do utrwalania wspaniałych obrazów

Nieduża, poręczna lampa błyskowa HVL-F28RM zapewnia użytkownikom aparatów z serii α7 wyjątkowe możliwości i stabilność przy pracy. Łączy uniwersalność i precyzję sterowania z niezawodnością ważną dla zawodowca i zaawansowanego fotoamatora.

Idealna lampa GN28 do bezlusterkowego aparatu kompaktowego

Głowicę i wnętrze lampy HVL-F28RM przeprojektowano tak, by stała się ona równie mała i poręczna jak bezlusterkowe aparaty kompaktowe. Nowy model mieści się więc w kieszeni, ale pod względem emisji światła przy ustalonym kącie rozbłysku może konkurować z wysokiej klasy lampą HVL-F45RM. Dobrze nadaje się też do oświetlania sceny światłem odbitym w różnych warunkach.

Metalowa podstawa stopki z mocnym obramowaniem

Stopka Multi Interface ma nowo opracowaną, metalową podstawę z mocnym bocznym obramowaniem, znacznie zwiększającym wytrzymałość i niezawodność.

Konstrukcja odporna na pył i wilgoć

Lampa HVL-F28RM ma odporną na pył i wilgoć konstrukcję, tak jak lampy błyskowe Sony wysokiej klasy. Sprawdzi się dzięki temu w trudnych zastosowaniach profesjonalnych, nawet przy złej pogodzie. 

Skuteczna ochrona przed przegrzaniem

Zoptymalizowany algorytm sterowania zapewnia znakomite działanie lampy i skutecznie zapobiega przegrzaniu. Rezultat to stabilna praca i niezawodność przez długi czas.

Wszechstronne sterowanie z aparatu

Kompensację błysku, względną moc błysku i inne szczegółowe parametry można regulować bezpośrednio ze zgodnego aparatu2. Jeśli do przycisku własnego na aparacie została przypisana funkcja wyświetlania parametrów lampy, użytkownik może wybierać ustawienia, patrząc przez wizjer. Parametry lampy pojawiają się w tym samym języku co inne wskazania na aparacie.

Szybka, bezpośrednia regulacja mocy błysku

Dedykowane przyciski mocy błysku (LEVEL -/+) pozwalają bezpośrednio ustawiać i kompensować moc błysku, zapewniając szybką i wydajną obsługę. W ten sam sposób można sterować mocą lamp podłączonych bezprzewodowo. Umożliwia to sprawną i bezstresową pracę. 

Lampa błyskowa z wszechstronnym zestawem funkcji

Lampa HVL-F28RM ma szereg cech modeli HVL-45RM i HVL-60RM, takich jak synchronizacja z krótkimi czasami ekspozycji czy praca w systemach z wieloma lampami.

Uniwersalność podczas zdjęć dzięki bezprzewodowemu sterowaniu radiowemu

Lampa błyskowa HVL-F28RM jest wyposażona w system stabilnej łączności radiowej. Jedną taką lampę można zamontować na zgodnym z nią aparacie jako sterownik i sparować z drugą lampą HVL-F28RM, która będzie pełnić rolę odbiornika. Łączność radiowa zapewnia niezawodną komunikacją na większą odległość niż system optyczny, również w pełnym słońcu i gdy między aparatem a lampą znajdują się jakieś przeszkody. Używając modelu HVL-F28RM jako sterownika, można obsługiwać do 15 lamp i/lub odbiorników w 5 grupach na odległość do 35 m. Zapewnia to nadzwyczajną uniwersalność w kształtowaniu oświetlenia.


Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Zasilanie
Beterie/akumulatory typu AA
Rodzaj lampy
TTL
Waga
449g
Liczba przewodnia
60
Kod EAN
4548736120648
Nowy produkt

Zobacz także

Sony A7 II BODY

Dodatkowe informacje:

 • 5-osiowa stabilizacja obrazu!
 • Poprawiona ergonomia obsługi
 • Wzmocniony bagnet
 • Film Full HD
Ostatnie sztuki w magazynie Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 1-3 dni
4 499,00 zł
Sony A7 III VOUCHER 450zł* RABAT NA OBIEKTYW*

Dodatkowe informacje:

 • 24-milionowa matryca BSI CMOS Exmor R zakres dynamamiczny 15 EV
 • tryb seryjny 10 kl./s
 • 693-punktowy system AF z detekcją fazy
 • Filmy 4K 30 kl./s
 • *Do 31.03.2022 Voucher 450zł na obiektyw Sony
 • *Do 16.05.2021 rabat do 1500zł na obiektyw!
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
8 198,00 zł