zestaw lamp Profoto B10 AirTTL Duo Kit
SKLEP
  • zestaw lamp Profoto B10 AirTTL Duo Kit
  • Profoto B10 AirTTL Duo Kit
  • Profoto B10 Autoryzowany sklep fotograficzny

Profoto B10 AirTTL Duo Kit

Brak brak

Dodatkowe informacje:

  • Kształt i rozmiar zbliżony do obiektywu
  • Kompatybilna z Profoto TTL oraz Profoto A1
  • Do 400 błysków pełnej mocy
  • Plecak w zestawie
Produkt archiwalny
Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Profoto B10 AirTTL


Fotografowanie w terenie wiąże się z wieloma wyzwaniami. Najważniejsze z nich pojawia się zanim jeszcze rozpoczniesz. Ile sprzętu przynieść? Biorąc za dużo - jesteś przytłoczony ilością i wagą kabli, lamp i niezbędnych akcesoriów. Biorąc zbyt mało - szanse na uchwycenie obrazu, na który liczyłeś, mogą zostać zagrożone.

Kompaktowe rozmiary - duże możliwości

Właśnie dlatego Profoto stworzyło Profoto B10, najmniejszą i najlżejszą mobilną lampę zewnętrzną w historii producenta. Lampa ma kształt i wymiary zbliżone do klasycznego jasnego obiektywu fotograficznego. Mimo kompaktowych rozmiarów dostarcza światła o mocy równej aż pięciu klasycznym lampom speedlight. Takie cechy pozwalają Ci kreatywnie używać oświetlenia w dowolnym miejscu. Profoto B10 to więcej niż lampa błyskowa. Wyposażona jest w profesjonalne, pozbawione efektu migotania światło ciągłe, którego moc i temperaturę barwną możemy płynnie modulować, dzięki czemu lampa sprawdzi się nie tylko w fotografii ale i przy filmowaniu.

Współpraca z ponad 120 modyfikatorami oświetlenia

Kompatybilność z systemem modyfikatorów do kształtowania światła Profoto poszerza Twoje możliwości twórcze. Możesz wybrać dowolne narzędzie z rodziny lekkich modyfikatorów OCF lub wybrać spośród ponad 120 narzędzi do kształtowania światła dostępnych w asortymencie Profoto. Narzędzia pozwalają stworzyć przy pomocy światła dowolny nastrój lub klimat obrazu.

Przejrzysty i minimalistyczny interfejs sprawia, że B10 jest łatwa w użyciu bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Akumulator wymienia się szybko i łatwo. Można go ładować również gdy jest podłączony do pracującej lampy. Jeśli masz asystenta, B10 jest wystarczająco lekka, aby oświetlać plan trzymając lampę w rękach za wygodny uchwyt. Możesz również łatwo zamontować ją na statywie do aparatu lub na statywie studyjnym.

Zdalne sterowanie

B10
możesz wyzwalać i sterować bezprzewodowo za pomocą dowolnego pilota Profoto AirTTL, lampy Profoto A1 lub połączyć ją z aplikacją Profoto. Dzięki aplikacji możesz przeglądać i sterować wszystkimi ustawieniami lampy B10 na ekranie swego smartfona, pobrać wszystkie najnowsze aktualizacje jej oprogramowania oraz doświadczyć twórczego fotografowania za pomocą smartfona z oświetleniem zewnętrznym.


Autoryzowany sklep fotograficzny 
Profoto e-oko.pl

Dostępność
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Waga
1,5 z akumulatorem
Wymiary
17,5 x 10 x 11
Kod EAN
7340027548714
Nowy produkt

Zobacz także