Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
1

Profoto B10X Plus Duo Kit

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

 • Kształt i rozmiar zbliżony do obiektywu
 • Świtało ciągłe o regulowanej mocy i temp. barwowej
 • Kompatybilna z aplikacją Profoto Control
 • Wytrzymałość akumulatora - do 200 błysków pełnej mocy
23 889,00 zł
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj w leasingu

Profoto B10X Plus Duo Kit

Najnowszy zestaw lamp Profoto B10X Plus Duo Kit to wszechstronne lampy błyskowe oraz światła stałego, idealnie wspomagające pracę na planie zdjęciowym lub filmowym. Każda z lamp Profoto cechuje się nie tylko prostą i intuicyjną obsługą, ale takiej wysokiej klasy jakością wykonania i niezawodnością. Wraz z dodatkami OCF i kompatybilnością z ponad 120 różnymi modyfikatorami światła od Profoto, pozwalają na świadome i kreatywne wykorzystanie, uzupełniając światło zastane i kreując warunki oświetleniowe w dowolnie wymyślony przez siebie sposób.

Zarówno B10X, jak i pokazana równolegle B10X Plus to niezwykle kompaktowe lampy, niewiele większe od średniej wielkości obiektywu, odznaczające się wagą nieprzekraczającą 1,9 kg wraz z akumulatorem. Mocowanie jest przystosowane do zamieszczenia lampy Profoto na statywie fotograficznym lub oświetleniowym, ale lampa jest na tyle lekka, że może służyć także w dłoni.
Jeszcze więcej mocy

W nowej wersji światło stałe jest aż o 30% mocniejsze (3250 Lm względem 2500 Lm w poprzedniku), a także posiada intuicyjne regulatory jasności i temperatury światła. Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na wyzwolenie 200 błysków z pełną mocą 500Ws. Zapewniają jednak mocne i równomiernie rozłożone światło, nawet 5 lub 10-krotnie mocniejsze od standardowych systemowych lamp.

Zdalne sterowanie

Do lamp dedykowana jest także seria bezprzewodowych transmiterów Profoto AirTTL oraz Profoto A1, pozwalając na zdalną kontrolę lamp z poziomu jakiegokolwiek z aparatów przodujących marek. Lampa jest kompatybilna również z aplikacją Profoto Control, kreując niesamowite warunki oświetleniowe także bezprzewodowo.

Zestaw zawiera:

 • 2 szt. lampa Profoto B10X Plus AirTTL
 • 2 szt. litowo-jonowy akumulator do lamp B10
 • 2 szt. ładowarka do akumulatorów 3A
 • 2 szt. uchwyt statywowy
 • 1 szt. plecak PROFOTO CORE S
 • 1 szt. przewód USB-A to USB-C 0,6m
 • 1 szt. przewód zasilający C7


Autoryzowany sklep fotograficzny 
Profoto e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Waga
1,9 kg z akumulatorem
Wymiary
23,5 x 10 x 11
Kod EAN
7340027558744
Nowy produkt

Zobacz także