Profoto B10X Plus
SKLEP
  • Profoto B10X Plus
  • Profoto B10X Plus
  • Lampa LED Profoto
  • Profoto B10X Plus lampa błyskowa

Profoto B10X Plus

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

  • Kształt i rozmiar zbliżony do obiektywu
  • Świtało ciągłe o regulowanej mocy i temp. barwowej
  • Kompatybilna z aplikacją Profoto Control
  • Wytrzymałość akumulatora - do 200 błysków pełnej mocy (500Ws)
11 989,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Profoto B10X Plus

Najnowsza lampa Profoto B10X Plus to kompaktowa i wszechstronna lampa błyskowa oraz światła stałego,dedykowana do wykorzystania przy zdjęciach, jak i filmowaniu. Cechuje się nie tylko intuicyjnym sterowaniem, ale takiej wysokiej klasy jakością wykonania i niezawodnością. Wraz z akcesoriami Profoto OCF i możliwością zastosowania nawet 120 różnych modyfikatorów światła, B10X Plus umożliwia świadomą i kreatywną pracę, zarówno jako główne źródło, ale też jako uzupełnienie światła zastanego.

Profoto B10X Plus to niezwykle poręczna lampa, niewiele większa od średniej wielkości obiektywu. Zapewnia mocne i równomierne światło, nawet 5 lub 10-krotnie mocniejsze od standardowych systemowych lamp Speedlight.
Jeszcze więcej mocy

W nowej wersji światło stałe jest aż o 30% mocniejsze (3250 Lm względem 2500 Lm w poprzedniku), a także posiada łatwe w obsłudze regulatory jasności i temperatury światła. Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na wyzwolenie 200 błysków z pełną mocą 500 W. Mocowanie lampy Profoto B10X Plus jest przystosowane do zamieszczenia lampy Profoto zarówno na statywie fotograficznym lub oświetleniowym, ale lampa jest na tyle lekka, że może być używana z ręki.

Zdalne sterowanie

Do lamp dedykowana jest także seria bezprzewodowych transmiterów Profoto AirTTL oraz A1, pozwalając na kontrolę lamp z poziomu jakiegokolwiek z aparatów przodujących marek. Lampa jest kompatybilna również z aplikacją Profoto Control, kreując niesamowite warunki oświetleniowe także bezprzewodowo.


Autoryzowany sklep fotograficzny 
Profoto e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Waga
1,9 kg z akumulatorem
Wymiary
23,5 x 10 x 11
Kod EAN
7340027558539
Nowy produkt

Zobacz także