Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
LEICA DUOVID 10+15x50 Sklep foto ze sprzętem nowym i używanym.
 • LEICA DUOVID 10+15x50 Sklep foto ze sprzętem nowym i używanym.

LEICA DUOVID 10+15x50

Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni

Dodatkowe informacje:

 • podwójne powiększenie
 • doskonałe odwzorowanie
 • poręczna i łatwa w obsłudze
 • kąt widzenia (rzeczywisty) 5.3° - 4°
 • gwarancja 10 lat
11 749,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

LEICA DUOVID 10+15x50

DUOVID 10+15x50 to uniwersalna, dwuogniskowa lornetka, łącząca w sobie cechy szerokokątnej lornetki o dużym polu widzenia (10x50) oraz lornetki snajperskiej o dużym przybliżeniu, przeznaczonej do obserwacji na większych dystansach (15x50).Jest to przy tym instrument doskonały optycznie, z jakością odwzorowania dorównującą jakości ULTRAVID-ów, wykonany bez żadnych kompromisów, jeżeli chodzi o jakość (dotyczy to zarówno szkieł, jak i mechaniki). Jego uniwersalność nie została okupiona pogorszeniem parametrów optycznych ? wady, takie jak aberracje czy astygmatyzm - zostały doskonale wyeliminowane. Jedynym kosztem uniwersalności jest w tym wypadku nieco mniejsze pole widzenia, niż w przypadku lornetek jednoogniskowych.Najważniejsze cechy lornetek DUOVID to :- Uniwersalność. Podwójne powiększenie to jakby dwie lornetki w jednej ? mamy tu możliwość pracy z szerokim polem widzenia lub dużym powiększeniem ? do wyboru.- Doskonałe odwzorowanie. Ekstremalnie wysoką rozdzielczość i perfekcyjne oddanie barw DUOVIDy zawdzięczają najlepszym na rynku, achromatycznym soczewkom, pokrywanym wielowarstwowym systemem powłok Leica HDC.- Wygoda i łatwość użytkowania. System automatycznej kompensacji dioptrycznej (ADC) sam zadba o przeniesienie nastaw korekcji dioptrycznej podczas przełączania lornetki pomiędzy powiększeniami. Centralny mechanizm ogniskujący jest wyjątkowo precyzyjny i wygodny. Dzięki uniwersalnym, wysuwanym muszlom ocznym obserwacja przez lornetki DUOVID jest tak samo komfortowa zarówno dla użytkowników noszących okulary, jak i dla tych bez nich.- Trwałość i niezawodność. DUOVIDy to lornetki na dziesięciolecia. Ich korpusy z odlewów aluminiowych są odporne na korozję i pokryte gumą, zwiększającą komfort użytkowania. Precyzyjne mechanizmy ogniskujące nie wymagają żadnej adjustacji nawet po latach intensywnej eksploatacji. Lornetki doskonale spisują się w każdych warunkach ? mogą być używane w temperaturach od minus 25 do plus 55 ° C. Są wodoodporne do głębokości 5m.

Lornetka LEICA DUOVID 10+15x50 jest dostarczana wraz z futerałem z cordury, paskiem na szyję, osłonami na okulary i obiektywy oraz z adapterem do mocowania na statywie.

Autoryzowany sklep fotograficzny Leica e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
10 lat
Waga
1250 g
Wymiary
126 x 195 x 67 mm
Powiększenie
10x / 15x
Minimalna odległość ogniskowania
3.8 m
Zawartość zestawu
neoprenowy pasek. futerał z Cordury. osłona okularów i obiektywów.
Nowy produkt

Zobacz także

LEICA DUOVID 8+12x42

Dodatkowe informacje:

 • dwie ogniskowe 8x i 12x
 • doskonałe odwzorowanie
 • wygodna i łatwa w obsłudze
 • kąt widzenia (rzeczywisty) 6.7° - 5.1°
 • gwarancja 10 lat
Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni
10 849,00 zł