Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Leica M10 Monochrom NOWOŚĆ!

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • nowa odsłona Leica Monochrom
  • nowy poziom jakości w fotografii czarno-białej
  • nowa matryca 40 MPx
  • ISO 160 do 100 000
36 499,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Leica M10 Monochrom 

Leica Camera AG wykonała kolejny krok naprzód w swojej koncepcji cyfrowej, czarno-białej fotografii – prezentujemy zupełnie nowy aparat Leica M10 Monochrom. Dzięki nowo opracowanemu 40-megapikselowemu czarno-białemu sensorowi następna generacja aparatów zapewnia wyjątkowe zdjęcia, które są na zupełnie nowym poziomie jakości w fotografii czarno-białej.

Matryca rejestrująca wyłącznie natężenie światła o  ultrawysokiej rozdzielczości jest znakiem rozpoznawczym aparatu Leica M10 Monochrom. Ta wyjątkowa konstrukcja zapewnia kadry z naturalną ostrością i niezrównaną rozdzielczością we wszystkich warunkach oświetleniowych. Jednocześnie nowa M10 Monochrom jest pierwszym czarno-białym aparatem dalmierzowym, który oferuje tak szeroki zakres czułości od ISO 160 do ISO 100 000. Zdjęcia wykonane na każdej dostępnej w aparacie czułości ISO dzięki precyzyjnemu odwzorowaniu szczegółów robią niesamowite wrażenie.

Podobnie jak w przypadku wszystkich aparatów Leica M, nowy czarno-biały sensor jest idealnie dopasowany do wszystkich obiektywów z portfolio systemu Leica M. W pełni wykorzystuje ich wydajność w odniesieniu do kontrastu, rozdzielczości i odwzorowania detali. Fotografowie mogą więc mieć pewność, że wyjątkowa jakość czarno-białych zdjęć, które robią, wydobywa to, co najlepsze z każdego tematu fotograficznego.

Koncepcja obsługi M10 Monochrom jest identyczna jak w M10-P, dyskretnej wersji aparatu Leica. Koncentruje się na najważniejszych funkcjach aparatu. Prawie niesłyszalna migawka i najcichsze jej wyzwalanie spośród wszystkich wybudowanych kiedykolwiek aparatów systemu M, sprawiają że jest to idealne narzędzie do robienia autentycznych zdjęć prosto z serca. Konstrukcja M10 Monochrom jest tak dyskretna i minimalistyczna, jak sposób jej obsługi. Aparat nie ma logo z przodu tylko dyskretnie wygrawerowane „Leica M10 Monochrom” na górnej płycie. Konsekwentne pomijanie kolorowych emblematów to element projektu, który dodatkowo podkreśla monochromatyczny charakter aparatu.

Materiały i sposób wykończenia Leiki M10 Monochrom odpowiadają tym samym najwyższym standardom, którym podlegają aparaty Leica M. Każdy z aparatów jest indywidualnie, ręcznie składany przez doświadczonych specjalistów podczas kolejnych skomplikowanych etapów budowy i montażu. Dzięki temu mamy pewność, że twoja M jest tak solidnie zbudowana, że może wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki użytkowania. Nowa Leica M Monochrom oznacza zatem wyjątkową jakość i niezawodność, które zapewniają dożywotnią funkcjonalność i trwałą wartość.Autoryzowany sklep fotograficzny Leica e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
FullFrame
Rozdzielczość matrycy
powyżej 30 MPx
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Filmowanie
brak możliwości
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Stabilizator obrazu
Nie
Uszczelnienie
Tak
Waga
660 g
Nowy produkt

Zobacz także