Nowy obiektyw Canon 800mm f/11
SKLEP
 • Nowy obiektyw Canon 800mm f/11
 • Teleobiektyw o stałoogniskowej 800 mm
 • Komis fotograficzny. Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu
 • Autoryzowany sklep Canon

Canon 800/11 RF IS STM

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Główne cechy:

 • zasięg superteleobiektywu 800 mm
 • 4-stopniowy stabilizator obrazu
5 028,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Canon 800/11 RF IS STM

Wyjątkowy teleobiektyw stałoogniskowy do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Canon RF. Posiada bardzo duży zasięg i kompaktową konstrukcję połączoną z niesamowitą jakością ostrzenia. Fotografowanie superteleobiektywem nigdy nie było prostsze, jak dzięki tej konstrukcji. Wbudowana czterostopniowa stabilizacja optyczna obrazu pomaga uzyskać ostry obraz nawet podczas pracy w ciężkich warunkach oświetleniowych. Zmniejszony rozmiar ma również układ optyczny, który wykorzystuje dwuwarstwową dyfrakcyjną optykę bez przerw zamiast wielu cięższych pojedynczych elementów. Wskutek tego kontrolujemy kolorowe obwódki i aberracje chromatyczne, zapewniając wysoką przejrzystość. Dodatkowo wbudowany silnik krokowy STM, zapewniający szybkie i ciche działanie autofokusa, co świetnie sprawdzi się nie tylko w fotografii, ale i podczas filmowania video. Uzupełnieniem tego projektu jest zintegrowany pierścień sterujący, wbudowany na obudowie, który zapewnia intuicyjną kontrolę nad ustawieniami ekspozycji.Funkcjonalność obiektywu

Korzystając z superteleobiektywu o ogniskowej 800 mm, możemy uchwycić szczegóły otaczającego nas świata. Wysuwana konstrukcja z blokowanym tubusem obiektywu zapewnia imponująco kompaktową obudowę, biorąc pod uwagę konstrukcję superteleobiektywu. Stała przysłona o wartości F11 przyczynia się do eleganckiego i przenośnego kształtu, a także wyważonej głębi ostrości.

Optyczny 4-stopniowy stabilizator obrazu pomaga zminimalizować efekt drgań aparatu, co pozwala uniknąć nieostrości na zdjęciu. Zapewnia też lepszą pracę w warunkach słabego oświetlenia i przy dłuższych czasach otwarcia migawki. Dwuwarstwowa dyfrakcyjna optyka bez przerw przyczynia się do znacznego zmniejszenia aberracji chromatycznych i sferycznych, a także korzystnie wpływa na konstrukcję stosunkowo zwartej i lekkiej soczewki. Wbudowany silnik krokowy STM pozwala na szybkie, ciche i precyzyjne działanie autofokusa, który sprawdzi się idealnie zarówno do nagrywania wideo, jak i fotografowania.

Screenshot_2021-05-04-Canon-RF-800mm-F11

Kompatybilność

Superteleobiektyw stałoogniskowy jest przeznaczony do użytku z pełnoklatkowymi bezlusterkowymi aparatami cyfrowymi Canon z mocowaniem RF. Jeśli zdecydujesz, że potrzebujesz więcej niż 800 mm, ten obiektyw jest kompatybilny z przedłużaczami RF 1,4x i 2x dla równoważnej ogniskowej 1120 mm lub 1600 mm.


Konfiguracja

Obiektyw 800 mm posiada konfigurowalny pierścień sterujący, z opcją regulacji różnych ustawień ekspozycji, w tym przysłony, czułości ISO i kompensacji ekspozycji.


Zawartość pudełka

 • Obiektyw RF 800 mm F11 IS STM

 • Dekiel na obiektyw E-95

 • Dekiel przeciwkurzowy na obiektyw RF

 • Zestaw instrukcji obsługi


Przykładowe zdjęcia wykonane obiektywem Canon 800/11 IS STM RF

rf800mm_sample_11.png

rf800mm_sample_19.png

rf800mm_sample_11.png

rf800mm_sample_19.png

Autoryzowany sklep Canon www.e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon RF
Średnica filtra
95 mm
Stabilizator obrazu
Tak
Elementy / Grupy
11 / 8
Waga
1260 g
Wymiary
101,6 x 351,8 mm
Raty 0%
Tak
Kod EAN
4549292162059

Zobacz także

B+W 95mm UV MRC BASIC

Najważniejsze informacje:

 • Doskonałe szkło optyczne Schott
 • Powłoki MRC odporne na wodę, tłuszcz i brud
 • Pierścień mosiężny, czarny, anodyzowany
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
899,00 zł