FujiFilm 30/3.5 GF R WR SKLEP FOTOGRAFICZNY WARSZAWA
SKLEP
 • FujiFilm 30/3.5 GF R WR SKLEP FOTOGRAFICZNY WARSZAWA
 • Fujinon 30mm f/3.5 GF R WR
 • FujiFilm 30/3.5 GF R WR OBIEKTYW
 • FujiFilm 30/3.5 GF R WR PRZYJMUJEMY SPRZĘT W ROZLICZENIU
 • FujiFilm 30/3.5 GF R WR SKLEP FOTOGRAFICZNY WARSZAWA

FujiFilm 30/3.5 GF R WR

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

 • obiektyw średnioformatowy do GFX
 • ekwiwalent ogniskowej 24mm
 • 13 elementów w 10 grupach
 • 2 soczewka asferyczna, 2 soczewki ED
 • uszczelniona konstrukcja
8 198,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

FujiFilm Fujinonn GF 30mm f/3.5 R WR

Marka Fujifilm rozszerzyła gamę wymiennej optyki GF przeznaczonej dla sytemu GFX o obiektyw GF 30/3.5 R LM WR.  Kompaktowy obiektyw waży zaledwie 510 g, przy długości 99,4 mm i maksymalnej średnicy 84 mm. Smukły design doskonale współgra z kształtem korpusu GFX, co sprawia, że jest to idealny obiektyw do fotografowania w ruchu. Osłona przeciwsłoneczna (dostępna w zestawie) może być odwrotnie przymocowana do obiektywu, w celu zmniejszenia rozmiarów zestawu. Ma maksymalny otwór przysłony 3.5 oraz ogniskową o długości 30mm (ekwiwalent ogniskowej 24 mm w formacie małoobrazkowym). 

Obiektywy GF stanowią gamę najwyższej jakości optyki Fujifilm. Zapewniają wyjątkową rozdzielczość obrazu oraz odwzorowanie bogatej tonacji kolorystycznej. Jest to możliwe dzięki dopracowanej konstrukcji optycznej oraz technologii produkcji, przy której powierzchnia soczewek jest polerowana z sub-mikronową precyzją. Nie bez znaczenia jest też wieloletnie doświadczenie Fujifilm w rozwijaniu czołowych w branży obiektywów FUJINON, łącznie z obiektywami do transmisji telewizyjnych, które otrzymały ostatnio nagrodę Engineering Emmy ® Award przyznawaną przez Amerykańską Agencję Telewizyjną. W połączeniu z unikalną technologią reprodukcji barw, obiektywy GF zapewniają w zasadzie najwyższą jakość obrazu na świecie.

Wyjątkowa jakość obrazu

Obiektyw składa się z 13 elementów w dziesięciu grupach, w tym dwóch elementów asferycznych i dwóch elementów ED. Grupy soczewek o wysokiej wydajności są ustawione tak, by kontrolować różnego rodzaju aberracje – zwłaszcza zniekształcenia typowe dla obiektywów szerokokątnych – w celu uzyskania doskonałej ostrości na całej powierzchni soczewki. Obiektyw jest w stanie przenieść imponującą liczbę szczegółów, odpowiednio do możliwości matrycy 100MP. Umożliwia to fotografowi realistyczne uchwycenie atmosfery w przypadku każdej sceny. Taki poziom szczegółowości nie tylko pełniej oddaje szczegóły krajobrazu i architektury, ale także dzięki niemu, również „fotografia codzienna” zyskuje pełniejszy charakter.

Kompaktowe wymiary

Kompaktowy obiektyw waży zaledwie 510 g, przy długości 99,4 mm i maksymalnej średnicy 84 mm. Smukły design doskonale współgra z kształtem korpusu GFX, co sprawia, że jest to idealny obiektyw do fotografowania w ruchu. Osłona przeciwsłoneczna (dostępna w zestawie) może być odwrotnie przymocowana do obiektywu, w celu zmniejszenia rozmiarów zestawu.

Wysoka sprawność działania

Obiektyw wykorzystuje wewnętrzny system ustawiania ostrości, oparty o szybki i cichy autofocus. Dzięki jego błyskawicznemu działaniu, fotograf wykorzysta każdą okazję. Focus breathing (zmiany kąta widzenia obiektywu podczas ustawiania ostrości) zredukowany został do zaledwie 0,05%, co czyni go doskonałym obiektywem do nagrywania wideo. System AF pozwala na śledzenie obiektów pod stałym kątem widzenia, nawet jeśli zmieni się pozycja ustawiania ostrości.

Trwałość

Obiektyw GF 30/3.5 R LM WR został uszczelniony w dziewięciu miejscach. Jest dzięki temu odporny na kurz i warunki pogodowe i może być używany w temperaturach do -10° C. Zapewnia to fotografom pewność i komfort podczas fotografowania w niesprzyjających warunkach atmosferycznych lub w zapylonym otoczeniu. Wprowadzone rozwiązania sprawiają, że fotografowie mogą wykonywać zdjęcia w ekstremalnych warunkach polegając na niezawodności tego obiektywu, narzędziu wymagającego profesjonalisty.

Autoryzowany sklep fotograficzny Fujifilm e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
12 miesięcy
Mocowanie
FujiFilm G
Średnica filtra
58 mm
Stabilizator obrazu
Nie
Pole obrazowania
Średni Format
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowe
Autofocus
Autofocus - AF
Uszczelnienie
Tak
Waga
510 g
Raty 0%
Tak
Kod EAN
4547410429091
Nowy produkt

Zobacz także

FujiFilm 45/2.8 GF R WR

Dodatkowe informacje:

 • do aparatów średnioformatowych GFX
 • Ekwiwalent ogniskowej 36mm
 • 11 elementów w 8 grupach
 • 1 soczewka asferyczna, 2 soczewki ED
 • uszczelniona konstrukcja
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
8 999,00 zł