Hasselblad 38/2.5V XCD
SKLEP
  • Hasselblad 38/2.5V XCD

Hasselblad 38/2.5V XCD

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  • mocowanie: XCD
  • wyposażony w centralą migawkę
19 999,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Hasselblad 38/2.5V XCD


Szybsze, bardziej kompaktowe obiektywy wzbogacają ofertę systemu X


Wraz z wprowadzeniem modeli XCD 2,5/38V, XCD 2,5/55V i XCD 2,5/90V gama optyki do systemu X poszerzyła się teraz do 13 obiektywów. Nowe szkła stały się teraz wygodniejsze w użytkowaniu – wyposażono je w kompaktowe, lekkie obudowy, zachowując najwyższej klasy parametry optyczne. W pełni wykorzystują one możliwości 100-milionowej matrycy, zapewniając niezrównaną jakość odwzorowania w całym obszarze kadru. W pełni zmodernizowany moduł ustawiania ostrości z silnikiem krokowym, umożliwia szybszy i dokładniejszy autofokus, a zoptymalizowana migawka centralna, która jest mniejsza od wcześniejszych konstrukcji, zapewnia synchronizację błysku przy wszystkich czasach.
Nowe obiektywy to nie tylko nowe konstrukcje, to także nowa estetyka i funkcjonalność. Każdy z nich ma w pełni metalowy korpus ze skalą odległości i logo H wygrawerowanym zarówno na pierścieniu ostrości, jak i pierścieniu funkcyjnym. Fotografowie i fotografki mogą teraz wygodnie przełączać się do ręcznego ustawiania ostrości przy pomocy pierścienia. Wystarczy go przesunąć, aby przełączać się między AF i MF i odsłonić skalę ostrości. Ponadto na obiektywach znajduje się pierścień funkcyjny, który można ustawić według swoich preferencji. Obiektywy XCD 38V, XCD 55V i XCD 90V zostały zoptymalizowane pod kątem wymagań stawianych przez 100-milionową matrycę aparatu X2D 100C, są jednak kompatybilne ze wszystkimi aparatami systemu X.
XCD 38V idealnie nadaje się do robienia zdjęć dokumentalnych, ulicznych i krajobrazowych. XCD 55V to świetny wybór do wykonywania portretów pełnych sylwetek i planów amerykańskich, a także do robienia zdjęć dokumentalnych, martwej natury i swoistych codziennych notatek. XCD 90V to krótki, kompaktowy teleobiektyw, idealny do portretów i zdjęć martwej natury. Nowy obiektyw jest teraz aż o 11% lżejszy od poprzednika (XCD 90)!
Per Nordlund, Hasselblad Lead Optical Designer skomentował: „Ambitne cele rozwojowe, które wyznaczyliśmy dla tych obiektywów, okazały się nie lada wyzwaniem. Szybsze ustawianie ostrości, lepsza funkcjonalność i najwyższa możliwa wydajność optyczna w bardziej kompaktowym rozmiarze. Z dumą przyznaję, że efekt końcowy był wart tego wysiłku – wszystko układa się na swoim miejscu, dzięki czemu wrażenia użytkownika są intuicyjne i naturalne”.

Autoryzowany sklep fotograficzny Hasselblad e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Hasselblad XCD
Stabilizator obrazu
Nie
Pole obrazowania
Średni Format
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowe
Autofocus
Autofocus - AF
Uszczelnienie
Nie
Elementy / Grupy
10 elementów w 6 grupach
Raty 0%
Nie
Nowy produkt