Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Laowa 9/5.6 W-Dreamer FF RL II (Leica M)
SKLEP
  • Laowa 9/5.6 W-Dreamer FF RL II (Leica M)
  • Laowa 9mm f/5.6 W-Dreamer Leica
  • Obiektyw szerokokątny Leica M

Laowa 9/5.6 W-Dreamer FF RL II (Leica M)

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  • bardzo szeroki kąt widzenia 135°
  • mocowanie Leica M
  • 14 soczewek w 10 grupach
  • minimalny dystans ostrzenia to 12cm
4 799,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Laowa 9/5,6 W-Dreamer FF RL II (Leica M)
Zaprojektowany z myślą o aparatach pełnoklatkowych, Laowa 9mm f/5,6 FF RL jest obecnie najszerszym na świecie obiektywem reaktalinearnym. Niezwykły kąt widzenia 135° pozwala na łatwe wykonywanie zdjęć krajobrazowych i realizację wcześniej niemożliwych do wykonania zdjęć. Soczewka zawiera 2 elementy asferyczne i 2 elementy o bardzo niskiej dyspersji, które do minimum tłumią aberracje chromatyczne i zniekształcenia. Pomimo jedynej w swoim rodzaju perspektywy, sam obiektyw jest super kompaktowy (2,4″ / 6cm długości) i waży tylko 350 g. Charakteryzuje się również wyjątkowo bliską odległością ogniskowania 12 cm (od obiektu do czujnika), co pozwala fotografom na tworzenie mini ujęć makro z bardzo szeroką perspektywą.

Budowa optyczna obiektywu Laowa 9mm f/5,6 FF RL. 

Ekstremalnie mała odległość ustawiania ostrości.

Oprócz bardzo szerokiej perspektywy, nowy obiektyw Laowa 9mm może ustawiać ostrość na bardzo małą odległość, prawie jak obiektyw makro. Najbliższa odległość ogniskowania wynosi tylko (12 cm) i jest mierzona od obiektu do czujnika. Jest on o wiele bliższy niż inne ultraszerokokątne obiektywy na rynku i zapewnia fotografom większą elastyczność w komponowaniu ujęć w dowolnej odległości, tworzeniu ujęć szerokokątnych w małych odległościach oraz znacznie łatwiejszą kontrolę nad głębią ostrości.Przesadzone poczucie przestrzeni

Dzięki niezwykłemu kątowi widzenia wynoszącemu 135°, obiektyw tworzy poczucie przestrzeni, wyolbrzymiając względną wielkość obiektów na pierwszym planie. Ten obiektyw jest niezwykle przydatny do fotografii wnętrz.

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Leica M
Stabilizator obrazu
Nie
Pole obrazowania
APS-C
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowe
Autofocus
Manual Focus - MF
Uszczelnienie
Nie
Elementy / Grupy
14 / 10
Waga
350g
Kod EAN
6940486701142
Nowy produkt

Zobacz także