Obiektyw Nikon Nikkor 35/1.4 Z
SKLEP
  • Obiektyw Nikon Nikkor 35/1.4 Z
  • Nikon obiektyw Nikkor 35/1.4 Z
  • Nikkor 35/1.4 Z sklep-komis Warszawa
  • Nikkor 35/1.4 Z sprzęt fotograficzny

Nikkor 35/1.4 Z PRZEDSPRZEDAŻ*

PRZEDSPRZEDAŻ przedsprzedaż

Główne cechy:

  • Konstrukcja optyczna: 11 soczewek w 9 grupach (w tym 2 soczewki asferyczne)
  • Średnica filtra 62mm
  • Waga 415g
  • Minimalna odległość ostrzenia 0,27m
  • Pole obrazowania: pełna klatka
  • *Start sprzedaży od 18.07.2024!
3 098,00 zł
Brutto

Historia ceny

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu


Nikkor 35/1.4 Z
Obiektyw Nikkor 35/1.4 Z to jasny, pełnoklatkowy obiektyw stałoogniskowy 35 mm, który wyróżnia się kompaktowymi wymiarami, zapewnia ostry obraz i jest zawsze gotowy, aby uchwycić chwilę z klasycznej perspektywy! Sprawdzi się w fotografii ulicznej, a także reportażach podróżniczych i fotografowaniu wydarzeń – ponadto jest znakomity do filmowania. Fotografowie i filmowcy docenią prawdziwą elastyczność, która pozwala kreatywnie pracować w świetle zastanym, a także swobodę poruszania się, jaką zapewnia lekka konstrukcja.


Rejestrujący obraz przy pełnym otworze przysłony f/1,4 możliwe jest uzyskanie wyraźnego, pięknego i miękkiego efektu bokeh. Idealny do niepozowanych lub kontekstowych portretów z wyróżnionym obiektem, a także do kreatywnych ujęć pod światło. Sceny w słabym świetle można uchwycić z wyrazistością i ostrością. Dopuszcza się również użycie krótszych czasów otwarcia migawki, aby zatrzymać ruch, nie tracąc jasności.Szybki i niezawodny autofocus

Dzięki szybkiemu i precyzyjnemu wielosilnikowemu AF, ten obiektyw stałoogniskowy 35 mm pozwala uchwycić idealną chwilę. Autofokus zawsze szybko reaguje, działa płynnie i stabilnie.


Naturalna perspektywa 35mm

Obiektyw umożliwia precyzyjnie kontrolowanie głębi ostrości i efektu bokeh, a zredukowane „oddychanie” obiektywu pozwala na płynne przestawianie ostrości bez zauważalnych zmian kąta widzenia. Można też włączyć liniowe ustawianie ostrości, aby dokładnie i w kontrolowany sposób ustawiać ręcznie ostrość. Kadr zostanie wypełniony z łatwością, z uwagi na niewielka odległość ostrzenia - zaledwie 27cm.


Konstrukcja obiektywu

Za pomocą bezgłośnego pierścienia sterującego można płynnie ustawiać przysłonę, czułość ISO, kompensację ekspozycji i nie tylko. Obiektyw waży zaledwie 415 g (około), a wszystkie ruchome elementy jego tubusu są dokładnie uszczelnione, aby zapewnić wysoką trwałość.Przykładowe zdjęcia wykonane obiektywem Nikkor 35/1.4 Z

Autoryzowany sklep fotograficzny Nikon e-oko.pl

Dostępność
PRZEDSPRZEDAŻ
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Nikon Z
Średnica filtra
62 mm
Stabilizator obrazu
Nie
Pole obrazowania
Pełna klatka
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowe
Autofocus
Autofocus - AF
Uszczelnienie
Tak
Elementy / Grupy
11/9
Przysłona
9 (zaokrąglone)
Waga
415 g
Minimalna odległość ostrzenia
27 cm
Kąt widzenia
Format FX: 63° Format DX: 44°
Wymiary (średnica x długość)
74,5 mm x 86,5 mm
Kod EAN
4960759915917
Nowy produkt

Zobacz także