Nikkor Z 24/1.8 S Sklep fotograficzny ze sprzętem dla profesjonalistów i amatorów
Obniżka - 450,00 zł
SKLEP
  • Nikkor Z 24/1.8 S Sklep fotograficzny ze sprzętem dla profesjonalistów i amatorów
  • Nikkor Z 24/1.8

Nikkor 24/1.8 Z S RABAT 450zł*

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  • powłoka nanokrystaliczna
  • 1 soczewka ED, 4 soczewki asferyczne
  • odporność na pył i zachlapania
  • minimalna odległość ostrzenia 0,25 m
  • piękny efekt bokeh
  • *DO 22.07.2024 RABAT 450zł
4 248,00 zł
4 698,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Nikkor Z 24/1.8 S

Jasny szerokokątny obiektyw stałoogniskowy f/1,8
Jasny obiektyw szerokokątny f/1,8 24 mm znakomicie odwzorowuje szczegóły pozwalając na wykonywanie niezwykłych zdjęć. Ten wyjątkowy, pełnoklatkowy obiektyw do aparatów bezlusterkowych z zaawansowaną konstrukcją optyczną i zabezpieczeniem przed czynnikami atmosferycznymi umożliwia fotografowanie zupełnie nowych miejsc.

Obiektyw, doskonale sprawdzający się zarówno przy fotografowaniu w niewielkich przestrzeniach, jak i podczas rejestrowania rozległych krajobrazów i panoram miast, umożliwia wykonywanie zdjęć w każdym miejscu. Dzięki idealnej ostrości w całym kadrze i znakomitej jakości zdjęć wykonywanych w słabym świetle, obiektyw pozwala uchwycić detale budujące opowieść. Doskonała jakość optyki odmienia sposób, w jaki postrzega się możliwości obiektywu szerokokątnego f/1,8.

Prawdziwa głębia
Piękny efekt bokeh ma naturalny wygląd i płynnie narasta w miarę zbliżania do krawędzi kadru. Światła kadru są odtworzone jako subtelne punkty. Nawet po nieznacznym przymknięciu przysłony można uzyskać niesamowite efekty.Niezrównana jakość ujęć w zbliżeniu
Minimalna odległość zdjęciowa wynosząca zaledwie 0,25 m zapewnia pełną kontrolę nad kadrem, zarówno z bliska, jak i w nieskończoności. Ostrość jest doskonała, nawet przy zbliżeniach obiektów lub ich detali.Niewiarygodna szczegółowość.
Opracowana przez firmę Nikon przeciwodblaskowa powłoka nanokrystaliczna ogranicza refleksy i flarę, zapewniając lepszy kontrast w każdych warunkach. Dzięki temu uzyskuje się wierne odwzorowanie nawet punktowych źródeł światła, takich jak lampy uliczne.Ten pełnoklatkowy obiektyw o ogniskowej 24 mm zapewnia filmowcom zrównoważoną perspektywę, która sprawdza się zarówno w przypadku ujęć całej sceny, jak podczas filmowania wywiadów w małych pomieszczeniach. Niemal bezgłośny AF pozwala w pełni oddać nawet najcichszy moment, a bezgłośny pierścień sterujący umożliwia ustawianie ostrości z maksymalną precyzją. Efekt „oddychania” obiektywu został praktycznie wyeliminowany.

Szeroki, moletowany pierścień sterujący umożliwia niezwykle precyzyjną i intuicyjną obsługę. Może służyć do bezgłośnego sterowania przysłoną lub kompensacją ekspozycji, a także jako pierścień ustawiania ostrości przy fotografowaniu w trybie ręcznego ustawiania ostrości.

W celu ochrony przed kurzem i kropelkami wody dokładnie uszczelniono każdą ruchomą część tubusu obiektywu.

Przykładowe fotografie:
Autoryzowany sklep fotograficzny Nikon e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Nikon Z
Średnica filtra
72 mm
Stabilizator obrazu
Nie
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Autofocus
Autofocus - AF
Elementy / Grupy
12/10
Przysłona
9 listków
Waga
450 g
Minimalna odległość ostrzenia
0.25 m
Kod EAN
4960759149855
Nowy produkt