Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sigma 70/2.8 ART DG Macro (Sony E) Skup obiektywów w rozliczeniu
1
  • Sigma 70/2.8 ART DG Macro (Sony E) Skup obiektywów w rozliczeniu
  • Sigma 70/2.8 ART DG Macro (Canon) Profesjonalny sprzęt fotograficzny
  • Sigma 70/2.8 ART DG Macro (Canon) Komis ze sprzętem foto w Warszawie

Sigma 70/2.8 ART DG Macro (Sony E)

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

  • Mocowanie Sony E
  • 13 elementów w 10 grupach
  • Ostrzenie od 25 cm
  • 2 elementy FLD, 2 elementy SLD
  • Odporny na kurz i zachlapania
  • Szybki i cichy AF
2 389,00 zł
Brutto
Ilość

Kupuj w leasingu

Sigma 70/2.8 ART DG HSM

Nowe możliwości w fotografii makro - pierwszy obiektyw makro w linii ART!

W obiektywie SIGMA 70 mm F2.8 zastosowano skomplikowany układ optyczny zapewniający nową jakość rozdzielczości i kolorystyki zdjęć. Aby zapewnić niespotykaną dotąd jakość obrazu, inżynierowie marki SIGMA zaprojektowali obiektyw z wysuwanym przednim tubusem. Takie rozwiązanie pozwoliło podnieść szeroko rozumianą wydajność optyczną obiektywu. W parze z ostrością uzyskujemy możliwość swobodnego stosowania soczewek ze specjalnych szkieł odpowiedzialnych za korektę wszelkich aberracji. Napęd AF realizowany jest przez nowy silnik prądu stałego, zapewniający szybką i płynną pracę obiektywu, jednocześnie umożliwiając ręczne doostrzanie bez konieczności przełączania w tryb MF. Cały system pracuje z odpowiednią prędkością i precyzją tak istotną w fotografii macro. Stworzenie obiektywu SIGMA 70 mm F2.8 ART DG wyznaczyło nowe możliwości w fotografii macro.

Na konstrukcję optyczną tego obiektywu składa się 13 soczewek ustawionych w 10 grupach. Zostało tu zastosowane 5 elementów specjalnych: dwie soczewki z niskodyspersyjnego szkła SLD oraz dwie soczewki FLD wykonane ze szkła o właściwościach fluorytu, jak i dwie soczewki asferyczne.
FLD - szkło o ultra niskiej dyspersji, które oferuje wydajność na najwyższym poziomie, a jego właściwości są podobne do fluorytu.
SLD - szkło o niskiej dyspersji mające mające na celu minimalizację aberracji chromatycznej.

Dopełnieniem jakości obrazu jest 9-cio listkowa, zaokrąglona przysłona dzięki której uzyskujemy przyjemną plastykę obrazu generującą gładką gradację i minimalizując powstawanie smug. Każda soczewka jest pokryta warstwami antyrefleksyjnymi likwidującymi bliki i flary, zapewniając ostre obrazy o wysokim kontraście, nawet w warunkach pracy pod słońce.


Autoryzowany sklep fotograficzny Sigma e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
36 miesięcy
Mocowanie
Sony E
Średnica filtra
49 mm
Stabilizator obrazu
Nie
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowe
Autofocus
Autofocus - AF
Elementy / Grupy
13/10
Przysłona
F/2.8
Waga
515g
Kod EAN
85126271657
Nowy produkt

Zobacz także