Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

FujiFilm 45-100/4 GF R LM OIS WR NOWOŚĆ!

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

 • do aparatu GFX 50S, GFX 50R, GFX 100
 • ekwiwalent 36-79mm
 • 16 elementów w 12 grupach
 • uszczelniona konstrukcja
14 999,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

FujiFilm 45-100/4 GF R LM OIS WR


Nowy obiektyw dołącza do istniejącej już rodziny wymiennych obiektywów GF, zaprojektowanych dla serii GFX i obejmuje jedne z najczęściej używanych przez fotografów ogniskowych. Obiektyw GF 45-100/4 R LM OIS WR odpowiada zakresowi ogniskowej 36-79 mm dla małoobrazkowego formatu 35 mm, przy maksymalnej wartości przysłony F4. Doskonale uzupełnia asortyment obiektywów o zmiennej ogniskowej GF: GF 32-64/4 R LM WR oraz GF 100-200/5.6 R LM OIS WR. Taki zestaw obiektywów zapewnia fotografom szeroki zakres ogniskowych, umożliwiając fotografowanie w wielu różnych tematach fotograficznych, co pozwala na jeszcze większą wszechstronność i kreatywność.

Obiektyw GF 45-100/4 R LM OIS WR stanowi połączenie solidnej konstrukcji z wysokiej jakości optyką. Jest niezwykle wszechstronny i idealnie nadaje się do fotografowania przyrody, krajobrazów oraz portretów. Wyposażony jest w potężną 5-osiową stabilizację obrazu, element Super ED i niemal bezgłośny, szybki silnik autofocusa. Sprawdza się w trudnych i nieprzewidywalnych sytuacjach, dzięki odpornej na kurz i warunki pogodowe konstrukcji, która pozwala na pracę w temperaturze do -10 stopni Celsjusza. Wysoka rozdzielczość i piękny efekt bokeh pozwolą na uchwycenie atmosfery każdej sceny, przedstawiającej dowolny obiekt.

Zadziwiająca rozdzielczość obrazu i szeroka rozpiętość tonalna
GF 45-100/4 R LM OIS WR składa się z 16 elementów w 12 grupach, w tym z trzech elementów asferycznych, jednego elementu Super ED i jednego elementu ED, co pozwala na skorygowanie aberracji sferycznej, krzywizny pola i aberracji chromatycznej. Minimalizuje to konsekwencje różnych form aberracji, takich jak przesunięcie luminancji i efekt "rozlania koloru" (ang. „color bleeding”), zapewniając zdumiewającą ostrością obrazu.

Lekki i kompaktowy, standardowy obiektyw o zmiennej ogniskowej
GF45-100 mm F4 R LM OIS WR waży 1,005 g, przy długości 144,5 mm i średnicy 93 mm). Jest niezwykle poręczny i kompaktowy jak na 2,2-krotny zoom dla systemu kamer wielkoformatowych.

Szybki, cichy i bardzo dokładny autofocus
Zastosowanie wewnętrznego systemu ustawiania ostrości zmniejszyło rozmiar i wagę soczewki ogniskowania. Napędzana jest ona silnikiem liniowym, co pozwala na szybkie, ciche i wyjątkowo dokładne działanie AF.

Doskonała stabilizacja obrazu
Obiektyw wyposażony jest w pięciostopniową stabilizację obrazu (wytyczne CIPA). Daje to fotografom możliwość pełnego wykorzystania mocy przetwornika wysokiej rozdzielczości w aparacie systemowym GFX, zwłaszcza w trakcie robienia zdjęć „z ręki”.

Wyjątkowo solidna konstrukcja odporna na różne warunki fotografowania
Obiektyw ma 11 uszczelek chroniących przed kurzem i warunkami atmosferycznymi. To pewność spokojnej pracy w trudnych warunkach, nawet w temperaturze -10 stopni Celsjusza. Wykorzystanie 16 elementów ułożonych w 12 grupach, w tym trzech elementów asferycznych, jednego elementu Super ED i jednego elementu ED.Autoryzowany sklep fotograficzny Fujifilm e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
12 miesięcy
Mocowanie
FujiFilm G
Średnica filtra
82 mm
Stabilizator obrazu
Tak
Pole obrazowania
Średni Format
Rodzaj obiektywu
Zoom
Autofocus
Autofocus - AF
Uszczelnienie
Tak
Elementy / Grupy
16 / 12
Nowy produkt

Zobacz także

B+W UV MRC 82mm

Dodatkowe informacje:

 • doskonałej jakości szkło
 • nowe powłoki MRC odporne na wodę i kurz
 • przeciwodblaskowe powłoki
 • pierścień mosiężny, czarny anodyzowany
Wysyłka 1-3 dni Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h
569,00 zł
B+W Pol-Cir MRC 82mm

Dodatkowe informacje:

 • cienkie szkło
 • nowe powłoki MRC odporne na wodę i kurz
 • przeciwodblaskowe powłoki
 • pierścień mosiężny, czarny anodyzowany
Wysyłka 1-3 dni Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h
889,00 zł
Fujifilm GFX 50R

Dodatkowe informacje:

 • średnioformatowy bezlusterkowiec
 • matryca 51,4 Mpix (43.8mm x 32.9mm -“Format G”)
 • pierwszy model z technologią Bluetooth®  
 • uproszczona ergonomia, nawiązująca do modelu X-E3
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
16 498,00 zł